Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai

 #654   eLPi
 24 Vas 2006 15:44
Pagal Agio rekomendacija isigijau lenku gamybos zieminius batus - nesigailiu: silti, patogus ir t.t. Kaina normali. Zodziu Agis daugiau papasakotu ;-) .

 #655   Agis
 24 Vas 2006 15:54
Nenoriu girti tokia pigia avalyne, bo liksiu nesuprastas.Parasysiu tik tiek, kad pirma apie ja pasiskaiciau lenku puslapiuose ir tarp ju si avalyne kaip pas mus "roksai"Zinoma ji daug lengvesne ir batai i skirtingas puses ziuri :lol: Taigi yra galimybe sumaisyti.Siaip tai jie skirti tipo medzioklei.Kadangi tenka padirbeti ir lauke, tai praktiskai su jais varau jau menesiuka kazdien (O kiek tai butu zvejybu), nes kazkotai vilnietiska valdzia ysivaizduoja, kad Klaipedoje nebuna salciu :twisted: ir duoda vos ne parketinius batelius.Viduje yra issiimama kojine is naturalios vilnos, normaliai susiraisioja, lengvi, be sipu (cia trukumas), tik ysabacinau paduka is veltinio.Ir tas malonumas kainuoja viso labo 160 lietuvisku.Pas kaimynus eina kazkur apie 90-100 zlotu.Taigi jeigu is tenai pakeliui parsivezus :roll: praktiskai galima keisti kas pora sezonu :lol:Jei prisimenat, tai Burokaraisty buvau jau su jais.

 #1910   tuomahaukas
 07 Kov 2006 08:02
Norėjau jūsų pasiteirauti- gal kam teko su šia "Norfin" avalyne padraugauti ? Gal yra atsiliepimų ?
Paveikslėlis

 #1989   Vegys
 07 Kov 2006 16:01
tuomahaukas rašė:Šis sezonas mano "POKC'ams" ketvirtas.
Maniskiams gal 3cias (o gal ir 4tas) sezonas. Atrode viskas ok. Bet koja isibridus i vandeni (as su juos naudoju ir zvejybai velu rudeni) kazko suslapdavo. Pasiziurejau pasiziurejau iskeles pries sviesa - vienos skyles :( Siaip gal ir galima butu dar remontuot, bet nesu tikras kad noriu - sunkus ir nepatogus vaiksciojimui.

Todel mane irgi domina sis klausimas. Pvz niekaip nesumastau kokie turetu but batai - ar zemesniais aulais (ty ne iki kelienio) ar vistik reik auskstesniu ? Dauguma buna aukstesni. Ale mastau kad labai retai kada tu aukstesniu prireikia - tik rudeni (isibrendant) arba ant paskutinio ledo, kai pakrasciai atshute. O visa kita laika kaip kad ju nereik. Juk ant ledo nebuna jau tiek ledo kad prisemt galetum ...

Ka jus mastot ? Ilgaauliai ar trumpaauliai ?

 #2001   tuomahaukas
 07 Kov 2006 17:06
Vegys rašė:
Ka jus mastot ? Ilgaauliai ar trumpaauliai ?
Aš kitam sezonui mislyju apie trumpaaulius- max iki blauzdos. Roks'u ilgumas kitais atvejais man visiškai bereikalingas- kalbu tik apie žūklę nuo ledo.. Priedo jie visgi yra sunkūs, nepatogu pėdai einant, koja per rimtesnį šaltį ilgiau pasėdėjus stingsta, einant pėda makaluojasi bate, o Roks'o batą tiksliai "pagal išmierą" pirkti nepatartina- greičiau sušalsi koją. Priedo pliurzų virš blauzdų nepasitaiko, o kitą vertus- aš kostiumo kelnių užtrauktukus užsegu virš batų. Dažnai žūklaudamas klūpiu, tad jei batai yra virš kelnių (dabar turiu šitą problem- užtrauktukas šaibom parėjo- visą rimtesnį kostiumo taisymą po sezono atidedu) , esant didesniam sniegui ant ledo- "pasisemiu" ir jo, jis tirpsta ir aišku kur eina, o po kiekvieno atsikėlimo nuo sniego nesu linkęs čiupinėtis ir krapšrytis.

 #14401   tuomahaukas
 19 Spa 2006 12:39
Skumbrotai, tie Blizzard'ai apie 170 Lt kainuoja ? :roll:
Beje, gal kas bandėt ar girdėjot atsiliepimus apie "OXOTNIK" :?:

 #14405   Skumbrotas
 19 Spa 2006 13:05
tuomahaukas rašė:Skumbrotai, tie Blizzard'ai apie 170 Lt kainuoja ? :roll:
Pernai mokėjau 140 lt, šiemet dar jų pardavime nemačiau. Gal gamintojai pabrangino, gal pardavėjai einamam daiktui sviesto dadėjo :roll:

 #15426   Vegys
 31 Spa 2006 15:16
Sveiki, kaip jau rasiau anksciau, roksu nebenoriu nesiot (o jie jau ir nebegali pilnai savo pareigos atlikt), todel uzduodu nuvalkiota klausima : Gal kas nors pirkot / matet ir galetumet rekomenduot kaip gerus zieminius batus ? Kaina - kaip visad, nesinori daug moket (nemokamai - paimciau keleta poru :) ), o siaip nusiteikes isleist ~ 200 Lt (nors jei butu tikrai geri - galiu moket ir daugiau, bet 400 Lt tikrai nemokesiu). Silti, lengvi, patogus vaiksciot - privalomi kriterijai. Trumpaauliai - pageidaujamas kriterijus. Sipai - taip pat pliusas, nors galima ir be ju - tam yr "kates" ar pan (pvz http://www.arsenal.lt/lt/katalogas/avalyne/Yaktrax).

Ziurejau angliskus Deri boots. Lengvi pakankamai, silti (speju+sake pardavejai), kaina 199 LT, cebotai, ale nesu tikras kad bus patogus vaiksciot, nestabiliai kazkaip koja juose laikosi. Tai tik ptvirtino viename forume vieno zmogaus atsiliepimai.

Ziurejau berods norfinus 2 rusiu (apsiaves nebuvau) - blyn, sunkokus jie man pasirode. Kitkas manau tiktu. Kaina berods irgi ~ 200, gal siek tiek daugiau.

Fanatikuose stipriai gyre Husky batus, ale ple, jau >300 Lt kainuoja, geresnis modelis sake 380 berods. Siek tiek daugoka. Gal kas nors turit galimybe pasiulyt pigiau ? Didmenine kaina manau visai tiktu. :)

Ziurejau parduotuvese Romada / Laikas Zvejoti / Fanatikus. Veiksmas Vilniuje.

 #17161   tuomahaukas
 28 Lap 2006 16:00
Skumbrotai, a kaip su Blizzard'ais kiek didesnėje pliurėje sėdėt ? Šiandien parduotuvėje girdėjau kalbas, kad jie mėgsta praleisti per šią juodą siūlę :roll:

Paveikslėlis

Tau nieko panašaus nebuvo :roll: ?

 #17166   Skumbrotas
 28 Lap 2006 18:36
Čia ne siūlė, čia dirželis toks aptempimui prisabačintas, kuriuo niekad nesinaudojau. Pliurzėj su jais nesėdėjau, per karšta, paprastai tam naudoju guminius. Šie batai yra ŽIEMINIAI, skirti iki -50C, su gumuota pėda atlydžio metui. Specialiai su jais nebraidžiau, bet gaudant menkes ir bangoms ritantis per denį neperšlapdavo, kojos likdavo sausos, taip pat ir braidant po šlapią sniegą.
Šiaip aplamai neįsivaizduoju, ką galima veikti pliurzėje iki kelių :roll: Man pliurzė - tai šlapio sniego sluoksnis iki 10cm, jei jau daugiau - reiškias jau pavasaris ir nėr ko ant tokio ledo vadalotis, prasmegt galima :lol:

 #17170   tuomahaukas
 28 Lap 2006 18:55
Tai vot ka ta raudonai pažymėta vieta ne iki kelių yra ;-)
Šįmet atlydys jochaidy buvo, (pagal tokius batus mieruojant tikrai sėmė pirmąjį dirželį), o ant ledo da tikrai galima buvo sėdėt be didesnės rizikos.
Na bet aš daiktų paskirtį supratau vienok ;-) :/braj;

 #17174   Vegys
 28 Lap 2006 19:28
Romada daro akcija : "Perki demisezoninius angliškus batus „Terry“ už 89Lt, gauni 50% nuolaidą žieminiams originaliems batams „Neptune“ / „Poseidon“ / „Proteus“"

Klausimas : kas do batai „Neptune“ / „Poseidon“ / „Proteus“ ? Verti demesio ar slamstas ? Per TV nelabai matesi, + per TV nepakilnosi ir nesuzinosi silti / patogus ar ne.

 #17176   Skumbrotas
 28 Lap 2006 20:36
Vegys rašė:Klausimas : kas do batai „Neptune“ / „Poseidon“ / „Proteus“ ? Verti demesio ar slamstas ? Per TV nelabai matesi, + per TV nepakilnosi ir nesuzinosi silti / patogus ar ne.
Pradžioj sezono nuolaida 50% :shock: ... Manau, kad viskas aišku, ko čia daug galvoti :-D ;-)

 #17207   Vegys
 29 Lap 2006 09:24
Skumbrotas rašė:
Vegys rašė:Klausimas : kas do batai „Neptune“ / „Poseidon“ / „Proteus“ ? Verti demesio ar slamstas ? Per TV nelabai matesi, + per TV nepakilnosi ir nesuzinosi silti / patogus ar ne.
Pradžioj sezono nuolaida 50% :shock: ... Manau, kad viskas aišku, ko čia daug galvoti :-D ;-)
Nepamirsk kad akcijoje dalyvauja dveji batai. Taip, zieminiams - pradzia. Bet demisezoniniams - pabaiga. Jei uzsiveze ju per daug ir nori atsikratyt - reik daryt gera pasiulyma.
Po teisybei as nieko gero nesitikiu vien todel, kad Romada toks ispudis normalioms prekems akciju nedaro - daro vien tik meskerems po 9 Lt ir kitam panasiam shlamstui ... Bet sakau "a vdrug isimtis ?" Demisezoniniai irgi pravertu.
Kokios firmos tie batai nezinot ?

 #17235   Vegys
 29 Lap 2006 19:51
Del Romados akcijos - nuvariau i "Laikas Zvejoti" ir suzinojau kas do batai. Pasirodo Derri Boots. Zieminiai - ok, ne pirmoj parduotuvej giria. O vat demisezoniai prastoki - labai jau siauri per blauzdas. Nesu stambus, o koja vos tilpo matuojant 2 ismierom didesnius batus (pirkt nezadejau, tai ir neprasiau mano ismieros).

 #21499   tuomahaukas
 23 Sau 2007 12:43
Ar tinka trūkimus ir plyšimus "roksuose" silikonu užvarvolint ? :roll:

 #21585   Gedasas
 24 Sau 2007 07:54
tuomahaukas rašė:Ar tinka trūkimus ir plyšimus "roksuose" silikonu užvarvolint ? :roll:

su silikonu nelaikys ...., reikia tipo vulkanizuot, arba klijuot su kontaktiniais drėgmei atspariais klijais

 #21600   Xrapas
 24 Sau 2007 10:40
Pabandyk "Supert moment- gel", tokie tiršti. Rask kokios nors gumuotos medžiagos arba PVC, išsikirpk lopą ir prilipdyk iš viršaus. Jei estetika nelabai svarbu, turėtų laikyti.
:roll:

 #21611   Vegys
 24 Sau 2007 12:05
tuomahaukai, as tai buvau saviskius paprasciausiai super klijais suklijaves. Laikesi. Nors labai daug po klijavimo ju ir nenaudojau.

Pereita savaitgali besibastydamas palei Ula isbandziau naujuosius Atemi Polar. Del silumos nieko negaliu pasakyt, bo teko vaiksciot su slapia koja (ikritau i bala ir prisemiau, net kliuksejo) + ir oras dar ne tas. O del patogumo - visai smagu man su jais buvo vaiksciot. Jei bus silti ir jei nesuplish po keliu zvejybu - busiu jais patenkintas. Tiesa, jie turi viena minusa - padziauti labai stiprei smirdejo dziustancia oda (virsutine dalis - odine) :)

 #21684   Gedasas
 24 Sau 2007 19:05
tuomahaukas rašė:"kontaktiniais drėgmei atspariais klijais" - pvz. kokiais :?:
P.S. Da gaila išmest, da galutinai sudrožt reikia ../;nzv
kontaktiniai klijai vadinami tie, kurie užtepami ant klijuojamojo ir klijuojančiojo paviršiaus, padžiovinami ir po to abu paviršiai trumpam stipriai suspaudžiami ;-)
Kontaktiniams klijams priskiriami ir gumos klijai skirti valtims klijuoti, žvejybos reikmenų parduotuvėj turėtų būt..., be to neaišku, kokioje vietoje skylė, jei einant per tą vietą lankstosi guma , tai klijavimas gali mažai padėti ...., gal pabandyk užsiūt :twisted: :lol:

 #21897   Gedasas
 26 Sau 2007 12:19
kai šalčiai paspaudė, tai pagaliau prisiruošiau nusipirkt batus :oops: ..., kadangi man reikia lengvų ir šiltų, tai galvojau imt kamikus, bet nebuvo mano dydžio, tai radau dar šiek tiek lengvesnius "baffin hunter" bus į medžioklę ir žvejybą

Paveikslėlis

 #39823   tuomahaukas
 05 Spa 2007 09:44
saniokas rašė:Neuzkalnu ziema,turiu angliskus Derri Boots,bet noriu pirkti Baffin.Gal kas turiu ir gales pasakyti kaip jie? ar verta,nes kaina nemaza.Aciu

 #39869   saniokas
 05 Spa 2007 14:51
Vegys rašė:O kuom Derri Boots nepatiko ? Pasidalink patirtim ...
Man jie per blauzda spaudzia,Baffin platiasni.

 #40364   saniokas
 15 Spa 2007 11:43
Sveiki,
Po paskutines zvejybos prakirtau Derri Boot pada :cry: .
Is vidaus dar imanoma uzklejot,kaip geriau tai padaryti? kokias klijais?

 #43087   Vitolis
 18 Lap 2007 22:52
Gal kas turit Kanadietishkus Kamik batus? Kokie atsiliepimai? Ar ne per sunkus? Gal kas galit palygint su Baffin? Jau 4 ziemas atneshiojau Norfinus trumpi suvarstomi. Na shiltum, tai dar pusetini. Kai ilgiau pasedi vietoje, ima shalt kojos, nors pancekos ir geros. Taciau jau sunkumas, nezmonishkas. O ir slidus begalo. Del slidumo zinoma yra priemoniu, taciau dairausi tikrai shiltu batu, taciau ne tokiu sunkiu kaip mano Norfinai.

 #43089   kamstis
 19 Lap 2007 07:44
Pernai pirkau Kamikus,bet pasmane guminiai su pasiltinimu,guma tikrai geros kokybes ir kaip nekeista ,nors ir be sipu bet visiskai neslidus,pagal kaina as pirkau ne pacius pigiausius ,kazkur apie 140lt mokejau ten jie atrodo kad mazai kuo skiriasi,bet pardavejas sake kad ir gumos storis ir veltinio storis ir padas kaskiek skiriasi,kadangi dar tik sezona pranesiojau tai daugiau nieko ir negaliu pasakyti siaip esu patenkintas neblogi batai ;-)

 #43090   senelis
 19 Lap 2007 07:44
Kai paspaude saltukas pora naktu ir jau atrode,kad tuoj tuoj reiks lipt ant ledo tai begau pirkti zieminiu batu,Na tiksliau neiskart begau,paklausiau pazystamo medziotojo atsiliepimu,paskaiciau internete ir t.t. Pirkau KAMIK ICECRUSHER. Atrodo,kad paskubejau :? Sunkoki jie.Na bet guodziuosi,kad gal bent silti bus.Na teks jau nesioti - nieko nepadarysi :)

 #43167   Vitolis
 19 Lap 2007 22:50
senelis rašė:Kai paspaude saltukas pora naktu ir jau atrode,kad tuoj tuoj reiks lipt ant ledo tai begau pirkti zieminiu batu,Na tiksliau neiskart begau,paklausiau pazystamo medziotojo atsiliepimu,paskaiciau internete ir t.t. Pirkau KAMIK ICECRUSHER. Atrodo,kad paskubejau :? Sunkoki jie.Na bet guodziuosi,kad gal bent silti bus.Na teks jau nesioti - nieko nepadarysi :)
Kokia kaina jei ne paslaptis? Ir ar negali ju pasvert. Ydomu kiek jie sveria.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 47
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė