Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #172343   rolandas99
 11 Vas 2010 20:43
Paveikslėlis

Turguje už 28Lt nusiperki dvi poras pirštinių, moters laaabai gražiai paprašai :gėlė , kad nukirptų pirštinių nykščio ir rodomojo piršto galiukus, juos apsiūtų, kad nerykštu ir turi liux :gutgut kokybės ir pinionzio balancą. Kodėl dvi poras? vieną pora dediesi i deze jei gaudai snargleta zuvi, suslapo, pasikeitei. Isbandytas reikalas keleta sezonu, sia ziemuze prie -22 be problemu ;-)
 #172950   pensininkas
 17 Vas 2010 08:58
Si savaitgali teko isbandyti si daikciuka: http://www.fanatikai.lt/eshop/?article= ... GA&item=69 :) aisku, bandomas jis buvo ne ant ledo, o ... kalnuose :) apibendrinant: patogus ant nuogo kuno, neprakaitavau, siltas, nes teko daug maudytis ir sedet ant sniego; + ant sio kombinezono buvau uzsitempes paprasta treninga, neperslampantis.
 #173105   Skumbrotas
 17 Vas 2010 18:36
Klausimas Tironui:
Prieš 3 ar 4 metus pirkau žieminius batus Norfin Blizzard. Tada buvo pirkt ir atskirai indėklų į tuos batus. Ar dabar dar galima tų indėklų įsigyt, bo jau reiktų pasikeisti :?: Batai dar laiko, lengvi ir dar tarnautų :ruko
 #173218   Tironas
 18 Vas 2010 02:21
ideklais neprekiaujam. bet gali man prasyt i emeila kokio dydzio, gal is brokuotu kokiu paimsiu ar is kaimynu parsisiusim. eugenijus@ salmo.lt
 #173423   AntanasM
 18 Vas 2010 21:45
Norėčiau Eugenijaus patarimo: kokius apatinius rūbus rekomenduotumėt? įsivaizduoju kad tie kurie atlieka savo paskirtį bus nepigūs. Vision yra thermall, yra powerstrech? Jie turėtų būti aptempti, t.y. prigludę prie kūno? Jei nesunku patarkit, pasiūlykit ką rinktis?
 #173439   Vaidotas
 19 Vas 2010 01:47
AntanasM rašė:Norėčiau Eugenijaus patarimo: kokius apatinius rūbus rekomenduotumėt? įsivaizduoju kad tie kurie atlieka savo paskirtį bus nepigūs. Vision yra thermall, yra powerstrech? Jie turėtų būti aptempti, t.y. prigludę prie kūno? Jei nesunku patarkit, pasiūlykit ką rinktis?
Aš rekomenduočiau Lietuviškus Omnitekso apatinius. Turiu maikutė, kuo ji patinka, kad yra labai ilga ir puikiai dengia strėnas ir riešus. Medžiagos nepataupyta kaip brangiuose užsienio analoguose. Medžiaga irgi liuks, ir žvejojau ir slidinėjau. Žvejojant tai mizeris, maloni prie kūno, lyg ir drėgmės negeria, bet kai slidinėjau, supratau kam šitie drabužiai skirti. Buvau šlapias kai viščiukas, tačiau maikutė džiūva ant kūno labai greitai. Visą laiką jauti malonią šilumą, sustojus nešalta, praėjus keletai minučių, jausmas jog esi su sausais drabužiais. Ir kaina labai draugiška.
 #173499   Tanius
 19 Vas 2010 13:22
As turiu audimo merino vilnos maikute,89lt, dregme tikrai garina, bejo atrodo :gutgut :cool: Mano pastebejimas butu, kad nemanau, kad verta pirkti specialei skirtus zvejybai apatinius, kainos uzkeltos be reikalo.
 #173572   savas
 19 Vas 2010 17:18
citata << Pagal kokybę, ypač vilnos plonumą, išskiriame šias avių rūšis: a) plonavilnės b) Šunvilnės (paprastai merino avys). >>
Va daba supratau, tiksliau issiaiskinau, kas tas merinas ar jo vilna :lol:
 #173586   makaulė
 19 Vas 2010 18:55
tai kad guao apatiniai net pigesni nei liatovski :shock: ...aj nzn,klauskit Tirono,tik jis atrodo i kinija ishskrides,eilinio sh.kitaisko pasziet,ant kurio po to etiketes klijuos...gerai,kad ishskrido,ba latviai dundukai,tai gal normalesnius blankus kotams ishrinks,uz savaites berods grysh,tadu i klauskit. ;uolrait
 #173617   Vaidotas
 19 Vas 2010 20:50
AntanasM rašė:Kur jų galima rasti (omnitekso)? kaina maždaug?
Mačiau buvo maximoj, sporto prekių kažkuriose. Dovanų gavau tai atsakyti negaliu tiksliai. Maikutė iki 50lt berods.
 #175798   Skersnukis
 02 Kov 2010 14:44
Atkreipkit dėmesį į apatinių medžiagą. Mažiausiai drėgmės įgeria apatiniai iš 100 proc. polipropileno (PP), antroje vietoje iš 100 proc. poliesterio. O jeigu sudėtyje yra vilnos ar medvilnės tai drėgmės įgers tikrai daugiau.
Nežinau dėl Guahoo (neradau 100 proc. PP), bet omnitekso asortimente yra apatinių iš 100 proc. PP (polipropileno), ir iš 100 proc. poliesterio.
Kiek ieškojau šiemet apatinių iš 100 porc. polipropileno, tai omnitekso buvo pigiausi, jeigu perkant be akcijų ir nuolaidų.
 #175841   Airis
 02 Kov 2010 17:21
atkreipkite demesi i "sparta" kojines medziotojams ir zvejams. medziotojams tik 17lt.kokybe neblogesne, nei tu kur zveju pardese pardavineja, bet kaina liuks
 #176198   Airis
 04 Kov 2010 12:08
kokybe nustaciau "metodom naucnovo tyka" ir remdamasis gyvenimo patirtimi.
apie jokias vilnas savo zinuteje nerasiau. merino vila , sutinku,yra labai gerai, bet brangu.lai ja nesioja alpinistai ir siaip pasiturintys zmones.
spartos kojines lyginu su "mund" thermolite frotinem kojinem , kurios kai kur kainuoja virs 30lt ir siaip graziai parasiau----- ATKREIPKITE DEMESI ::hai-bai
 #176225   cyma
 04 Kov 2010 14:58
sonca rašė:O kur spartos produkciją pardavinėja :?:
aš tas kojines pirkau papraščiausiai motulėje Maximoj :gutgut ir tikrai patiko ;uolrait vidinė jų dalis tokia kaip frotas :roll:
 #177964   AndriusK
 13 Kov 2010 10:33
merino vilna yra is siltuose krastuose auuginamu aviu vilnos, todel ji yra silta ir nesiurksti, nesukelia alergijos.. Priesingai nei kitos is atsiauriau gyvenanciu aviu kailiu.. Populiariausia auginama australijoje.
 #224534   ksarinis
 04 Spa 2010 21:13
Sveiki. Klausimas del antro sluoksnio rubu. Isigijau merilo vilnos apatiniius, turiu norfino kostiuma ziemini. Noriu isigyti dar flisini dzemperi (esant salciams didesniems). Klausimas koki flisini dzemperi pirkti geriausia? Ar tinka bet kuris flisinis dzmeperis, nes kainos ju svyruoja panasiai nuo 100 iki 300 lt. I ka atreipti demesi pries isigyjantantro sluoksnio drabuzius. Aciu.
 #224538   vava
 04 Spa 2010 21:36
tie flisai daugiau maziau vienodi. Labiausia, kuo jie gali skirtis - storis.
kai kurie gamintojai net skirsto fleece ir heavy fleece. Visa kita - dizainas + prekinis zenklas, kurie , kaip zinia, silumos neprideda :)

As turiu kazka panasaus , kaip ir tu. Tik mano drabuziu apatinis sluosnis be merino. Tai temperaturoje iki -5 sociai uztenka to sluoksnio su norfino ziemine apranga.
kai buna salciau, papildomai rengiuosi flisa is merino vilnos.
 #224541   ksarinis
 04 Spa 2010 21:41
Supratau. Kaip suprasti flisa is merilo vilnos? As kiek ziurinejau flisiniu dzemperiu tai visur raso 100 proc polesteris. As kaip suprantu polesteris ir yra flisas? Ar ne taip?
 #224550   krioklis
 04 Spa 2010 23:58
gali mautis beleka vistiek kaip buvau suprakaitaves taip ir busi suprakaitaves, esu isbandes kruva rubu uz 2 saibas litu naudos 0, tad nusiviliau tais reklamuotojais ypac per korsako laida kazkoks zmogelis ten siulo beprotiskai brangias prekes kuriu nauda tokia pat kaip ir maximos Basic firma
 #224559   vava
 05 Spa 2010 07:08
kiekvienas galim savo nuomone turet.
tik idomu, kodel visiems veikia, o tau ne??
 #224560   Vegys
 05 Spa 2010 07:20
krioklis rašė:gali mautis beleka vistiek kaip buvau suprakaitaves taip ir busi suprakaitaves, esu isbandes kruva rubu uz 2 saibas litu naudos 0, tad nusiviliau tais reklamuotojais ypac per korsako laida kazkoks zmogelis ten siulo beprotiskai brangias prekes kuriu nauda tokia pat kaip ir maximos Basic firma
Ar galėtum pračiau aprašyti, kuo būtent esi nusivylęs ? Nekvėpuoja / vaikštai šlapias ? Ar ... ? Modelius irgi įdomu būtų išgirst.
Šiaip tai jei labai aktyviai judi, manau bet koks drabužis nesugebės išgarint.
 #224822   ksarinis
 05 Spa 2010 22:58
Aciu visiems uz numones. Radau audimo parduotuvese Polartec dzemperi 180 lt, kitose sporto prekese yra flisiniu dzemperiu po 100 lt, zveju parduotuvese flisinis irgi apie 100 lt sukas kaina. Klausimas ar verta moketi dar 80 lt ir tureti polartec ar pilnai uztenka ir paprasto flisinio? Kuom polartec dzemepris butu pranasesnis uz flisini?
 #224824   krioklis
 05 Spa 2010 23:42
apatiniai guahoo, striuke o"neill su goretexo membrana skirta slidinejimui bet nera stora tipo demisezonine, zinoma aktyviai judu tad sakau jokio skirtumo nejauciu nuo eilines medvilnes, kaip buvau slapias taip ir esu tik vienas pliusas del striukes kad nepralyja, ka esu pajautes del kvepuojancios membranos tai ecco batai zieminiai su goretex cia tai pajauciau skyrtuma kaip diena ir naktys nuo eiliniu batu.
 #224852   Skumbrotas
 06 Spa 2010 09:27
ksarinis rašė:.... Klausimas ar verta moketi dar 80 lt ir tureti polartec ar pilnai uztenka ir paprasto flisinio? Kuom polartec dzemepris butu pranasesnis uz flisini?
Flisas flisui nelygu, jų būna įvairiausių rušių. Turiu jų įvairiausių, tad galiu pasakyti tiek - polartecas tikrai šiltas ir kokybiškas dalykas, o kitus jau reik žiūrėti. Pvz: turiu cormorano flisinį džemperį - būtų kaip ir nieko, bet po kažkiek skalbimų vidinė pusė susivėlė tokiais gumuliukais ir ženkliai krito šilumos laikymo savybės, tas pat su vienu norvegijoj pirktu džemperiuku, turiu kelis audimo - puikiai nešiojasi ir laiko, tik jie plonesni, neprilygsta polartecui pagal šilumines savybes, tas pat su simms džemperiuku, turiu seafox egsage komplektuką siūtą Vietname - tai tas mane nervina, nors šilumą ir laiko, bet elektrinasi be proto, vaikštai kibirkščiuodamas kaip katinas.
Taip kad kartais verta damokėt už kokybę. O ar užtenka ar ne - subjektyvus dalykas, polartecus naudoju žiemą ant ledo arba braidydamas lediniam vandenyj, o šiltesnėm salygom man užtenka ir plonesnių.
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė