Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Įranga, apranga, žūklės įrankiai, masalai, įvairūs priedai
 #159946   ecka
 16 Gru 2009 18:42
Vaidis rašė:gal kam pasirodys, kad esu mazochistas ir nežinau ar kam padės, bet man padeda ;uolrait
kai jau visai rankos sustyra - šmaukšt į eketę, aišku pirmas jausmas :superšokas , bet po kelių minučių pradeda kaist :-ou-je !yeee!
nu ta pati ar as darau jau senokai,tik ,kad dar jau sanarius pamaudzia kartais ir linkstu prie pirstiniu :roll: o budas tikrai liux,net degina iskart atrodo,oda parausta kaip nudegyta butu ;-var-var.
 #160656   Ignelis
 19 Gru 2009 18:25
na kazhin ar cia as budas uriuo reiketu shildytis... :lol: juk nushalt galima jei tajp shildysies... :shock: tevukas uvo jaunystei pasiklydes ant mariu, tj jo draugelis sake ant ranu pasisiojo, kad silciau butu... kol parejo namo rankos pabaltavo :? visur rasoma, kad nepatartina drekinti shaltyje :-D man pvz turgui buna kartais kojom shalta.., bet pakenti pakenti ir po to atrodo kaist pradeda nko nedarius :-D :-D :-D
 #160725   savas
 20 Gru 2009 12:37
Vaidis rašė:gal kam pasirodys, kad esu mazochistas ir nežinau ar kam padės, bet man padeda ;uolrait
kai jau visai rankos sustyra - šmaukšt į eketę, aišku pirmas jausmas :superšokas , bet po kelių minučių pradeda kaist :-ou-je !yeee!
Nu aisku padeda :-D, kol jaunas ir kvailas, a po kazkiek metu salciu su siaubu pradedi laukt, kai prie didesnes oro dregmes ir -2 reik vaistus nuo sanariu gert ir vaistu pramonei padet pelno rekordus must. Nedurniuokit, dabar gi puikiu pirstiniu gali isigyti, o kaina tokia , kaip 2-3 vaistu pakuociu. A tu pakuociu paskum oi kiek reiks :mėlynvarla .
 #160834   makaulė
 20 Gru 2009 21:01
savas rašė:
Vaidis rašė:gal kam pasirodys, kad esu mazochistas ir nežinau ar kam padės, bet man padeda ;uolrait
kai jau visai rankos sustyra - šmaukšt į eketę, aišku pirmas jausmas :superšokas , bet po kelių minučių pradeda kaist :-ou-je !yeee!
Nu aisku padeda :-D, kol jaunas ir kvailas, a po kazkiek metu salciu su siaubu pradedi laukt, kai prie didesnes oro dregmes ir -2 reik vaistus nuo sanariu gert ir vaistu pramonei padet pelno rekordus must. Nedurniuokit, dabar gi puikiu pirstiniu gali isigyti, o kaina tokia , kaip 2-3 vaistu pakuociu. A tu pakuociu paskum oi kiek reiks :mėlynvarla .
ce Vituoliui ane :?: :-D
 #160852   Vitolis
 20 Gru 2009 21:33
makaulė rašė: [ Nu aisku padeda :-D, kol jaunas ir kvailas, a po kazkiek metu salciu su siaubu pradedi laukt, kai prie didesnes oro dregmes ir -2 reik vaistus nuo sanariu gert ir vaistu pramonei padet pelno rekordus must. Nedurniuokit, dabar gi puikiu pirstiniu gali isigyti, o kaina tokia , kaip 2-3 vaistu pakuociu. A tu pakuociu paskum oi kiek reiks :mėlynvarla .
ce Vituoliui ane :?: :-D[/quote]
Paveikslėlis
 #166096   Bratka
 15 Sau 2010 14:31
wors rašė:sakykit kaip tie sildytuvai kur pasikuri ir sildo kisenej, dumu ar dar kokios smarves nebuna :? kazkaip gaila striuke prasmardinti, juk namuose kabo ne rusi...
Nebuna,jis tik siluma skleidzia :grin:
 #166123   savas
 15 Sau 2010 17:12
Sitokis pas mane jau 30 metu. Iki siol veikia. Pildomas ziebtuveliu benzinu ( i vata prigirdoma tiek, kad apvertus nebegtu lauk), tada pakaitinam tinkleli ir psio. Tinklelyje yra platinos ir dar kazkokio metalo lydinys, pakaitinus prasideda chemine reakcija: benzino garai reaguoja su deguonim katalizatoriaus (tinklelio) padedami ir issiskiria siluma (degimas be ugnies). Tinklelis nesidevi. kvapas vis tik jauciasi, bet nestiprus - atsiduoda tik pirstine, kurioj paprastai laikau. Siuolaikiniai gal tobulesni.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #166141   Vitolis
 15 Sau 2010 18:20
Lygiai apie toki pat rashiau, kad turiu. Tikrai veiksmingas dalykas. ;-var-var. Pirktas gudziais sovietiniais laikai. Jam dar buvo toks minkshtas medziaginis maishelis.
 #171864   Agis
 10 Vas 2010 08:49
Pas mene irgi dar likęs ir tai turbūt vienintelis daiktas, kuris likęs iš sovietinių laikų.Manau jaunystėje žiemą ir nepagaudavau nieko doro, nes prasmirdęs benzinu buvau :-D Dabar tai bent jau žiebtuvėlinio kuro, kuris mažai smirdi yra.
Ta šildyklė gal ir atmušė norą nuo mormyškinimo, bo virpini, virpini ale visviena nieko nekimba.Tada dar žuvims matyt nepatiko WD stiliaus kvapai :-D
Dabar tik kaip eksponatas guli, nes šiais laikais kai yra visokių pirštinių, tai manau jis tikrai nereikalingas daiktas žvejyboje.Nu čia nebent antrajai pusei, kai stovi šalia eketės, kol pats mormyškini :-D
Aš dar tempdavausi ant ledo silikatinę baltą plytą :-D Turėjau net rėmelį pasidaręs.Paimi pirma plytą ją gerai išdžiovini ant pečiaus , paskum įmeti į saliarką arba žibalą.Po kelių dienų jau tempiesi ant ledo.Padedi ant rėmelio, ant viršaus uždedi sauso spirito tabletę , pakuri ir po keletos minučių turi nedicką lauželį ir arbačikę dasišildai (termosai neleikydavo ilgiau 4 val.) ir rankeles ;-)
 #172064   makaulė
 10 Vas 2010 19:03
ce armijos bajeriai :-D Karo lauko palapines taip ziema per pratybas shildydavom poligonuose.Nafig ieshkot ir kapot malkas.Y tazika supirdiuchini 6 plytas,uzpili saliarkos,veliau sugrudi i burzhuike palatkej-vuo tau i shiluma!
 #172072   makaulė
 10 Vas 2010 19:20
es kariuomene ytariu benza skaiciuoja,a ruskiu armijuo benzine i salerkoj galejai organizuot pasaulio plaukimo cempionatuose....plyta pora kart pasinaudodavo,po to subirdavo i miltus nuo kaitros,ale plytu Soviet army irgi neskaiciuodavo.
 #172078   Vaidis
 10 Vas 2010 19:39
ja ja, su saliarom ir bienzais kūdai, malkas kūrenom pasikeisdami... :?
 #172318   Edosius
 11 Vas 2010 19:02
Tironas rašė:tema yra apatiniai kojines pirstines. ale niekaip nerandu nieko apie juos :)
Praš0m dėstyti savo nuomone, laukiam. Man asmeniškai tikrai aktualu pirštinės, net makaulės prašiau kad ką pareklamuotų, bet tyli šuva.. Na ir dar koines, bet pas mane laaabai prakaituoja, tad kaži ką geriau rasiu už vilnones..
 #172322   Edosius
 11 Vas 2010 19:29
Nugi mes matom kad plikas graižioji eketes, ai tiesa draugas Marijonas paliko tokias fainulkas, jo, sutinku - reikia draugą turėt ;-var-var. :/brazasista
 #172327   liorenas
 11 Vas 2010 19:56
As siemet isigijau sitas (V2280)... ''plot http://www.salmo.lt/shop/vision/V2270-L.html
Nu nerealiai dziaugiuosi pirkiniu.. ''plot fantastiskos pirstinytes... ;-var-var. gaudant iki -10 rankos prakaituoja...buvau keleta kartu ikises ranka su visom pirstinem i ekete... :-D kas man buvo keisciausia kad pirstines neapsalo ir nejauciau jokio salcio... ;-var-var. ;uolrait :gutgut
 #172329   Edosius
 11 Vas 2010 19:59
Na tai vienos slidinikų, kitos žvejams. Aš už blackus :/braj;
 #172334   Skridžas
 11 Vas 2010 20:08
liorenas rašė:As siemet isigijau sitas (V2280)... ''plot http://www.salmo.lt/shop/vision/V2270-L.html
Nu nerealiai dziaugiuosi pirkiniu.. ''plot fantastiskos pirstinytes... ;-var-var. gaudant iki -10 rankos prakaituoja...buvau keleta kartu ikises ranka su visom pirstinem i ekete... :-D kas man buvo keisciausia kad pirstines neapsalo ir nejauciau jokio salcio... ;-var-var. ;uolrait :gutgut

Turiu nu bleha jaigu gauna vandens biški rankos šala juodai nesuprantu čiaa man fuflakas papaoulė ar kaip? :shock:
 #172335   savas
 11 Vas 2010 20:17
liorenas rašė: Nu nerealiai dziaugiuosi pirkiniu.. ''plot fantastiskos pirstinytes... ;-var-var. gaudant iki -10 rankos prakaituoja... ;-var-var. ;uolrait :gutgut
A tai cia gerai kai rankos prakaituoja? :-D Jei gerai, tai ir as tokiu noriu, bo su mano slidininkinem nei prie 0, nei prie -20 jokio skirtumo nejauciu :e:e . Ir dar tie dvigubi vidiniai flisai pinasi...
 #172336   makaulė
 11 Vas 2010 20:21
Skridžas rašė:
liorenas rašė:As siemet isigijau sitas (V2280)... ''plot http://www.salmo.lt/shop/vision/V2270-L.html
Nu nerealiai dziaugiuosi pirkiniu.. ''plot fantastiskos pirstinytes... ;-var-var. gaudant iki -10 rankos prakaituoja...buvau keleta kartu ikises ranka su visom pirstinem i ekete... :-D kas man buvo keisciausia kad pirstines neapsalo ir nejauciau jokio salcio... ;-var-var. ;uolrait :gutgut

Turiu nu bleha jaigu gauna vandens biški rankos šala juodai nesuprantu čiaa man fuflakas papaoulė ar kaip? :shock:
ekspertas.....ce nuo pernai acimeni?
 #172337   Skridžas
 11 Vas 2010 20:24
Nuo rudens atsymeniu kai menkes gaudžiau pajami žuvi ir užtenka ir sala rankios..
O gal dėl to kad labai aptemtios nežinau...bet kaškodėl man su jomis šalta... :(
 #172341   liorenas
 11 Vas 2010 20:35
savas rašė: A tai cia gerai kai rankos prakaituoja?
Na manau geriau jau kad prakaituoja nei kad sala... :/braj;
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 17
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė