Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Jūriniai kotai, ritės, sistemėlės, priedai

 #131170   okuma
 24 Lie 2009 09:14
:oops: as turesiu atidet ta reikala... :cry: ,tikiuosi veliau dar susibegsim..

 #131174   eLPi
 24 Lie 2009 09:30
Atidedam kitam kartui [oj-me:

 #131175   okuma
 24 Lie 2009 09:34
:gutgut :-D

 #133778   Agis
 12 Rgp 2009 15:37
oli rašė:nu neuztikau chia daug bylojant apie stovus jurinius,nu tuos kur nuo kranto,tai sakau davai asai skelbkit kalbos :-D ,jai rimtai tai noriu ivaldyt viena koki tai reik infos...

 #133782   Skumbrotas
 12 Rgp 2009 15:42
Konkrečiau reik paklaust, o tai net nelabai įsivaizduoju ką galima apie tokį elementarų daiktą šnekėt. Nueini ir nusiperki.

 #133785   Agis
 12 Rgp 2009 15:46
Nu jei trikoji perki (ekonomiskesnio varianto), tai parsineses visus varztelius meti nafik ir nuejes i varztu pasauly nusiperki nerudijancio plieno ir pasikeiti arba laiks nuo laiko vis sutepi.

 #133796   Skumbrotas
 12 Rgp 2009 16:14
Žmogus iš Anglijos klausia, ten gal nepardavinėja tokių trikojų kur varžtelius reik keist, bo ten nėra "Varžtų pasaulio" :roll: :grin:

 #133899   oli
 12 Rgp 2009 23:33
Skumbrotas rašė:Konkrečiau reik paklaust, o tai net nelabai įsivaizduoju ką galima apie tokį elementarų daiktą šnekėt. Nueini ir nusiperki.
nu jo galim ir taip,tai su viskuo viskas tadu elementaru,su kotais,su ritem,nu ka chia nueini ir nusiperki...

http://www.gerrysfishing.com/shop_detai ... 49&tabID=1

mu va pavyzdziui ziuriu i toki,nu tai gal kas turi toki,gal kas kokius atsiliepimus girdejo,nu nesinori man ju pirkinet kas savaite :lol:

 #133914   Skumbrotas
 13 Rgp 2009 07:58
oli rašė:http://www.gerrysfishing.com/shop_detai ... 49&tabID=1

mu va pavyzdziui ziuriu i toki,....
Šitam kelis minusus matau - atotampų fiksatorius labai žemai, tad jei reiks pasikelti aukščiau kotus tai nelabai pavyks, geriau jau be tokių atotampų imt. Antras minusas - vientisos nesusistumiančios kojos, kas stovą daro gremėzdišką ir nepatogų transportavimui.

 #133925   Agis
 13 Rgp 2009 08:25
Jei pas mane tinkamai atsidaro ta nuoroda, tai ten toks pats trikojis kaip pas mane.Nezinau kokio lygio pardavinejami tenai, bet cia lietuveleje tai teko keisti varztelius :lol: ir vamzdeliu galuose ykistas tvirtinimo/lankstymo plastmases sodinti ant silikono, nes ten tik ykista ir uzspausta tipo su besitraukianciais izoliaciniais termovamzdeliais.Kojos istraukiamos, vidurine dalis irgi slankioja, atramos istraukus kojas yra visai normaliame lygyje.Maniskiame man nepatiko mazas atstumas tarp kotu (dabar yra perdarymo stadijoje)Trikoji sukisu i meskeriu deklo sonine ilgaja kisene, tai su transportavimu tikrai nera problemu, nes jis sustumtas nera ilgesnis uz kotus.
Kad nesukeltu juoko mano info, tai pakartosiu, kad vizualiai tai toks pats trikojis tik nezinau ar uzjuriuose panaudotos tokios pat medziagos.Plius mano buvo be deklo.
p.s. antro tokio nepirkciau o daryciausi pats ;-) ( cia as apie tuos, kurie platinami Lietuvoje)

su aprasomu trikoju zvejojau ir cia
http://smotri.com/video/view/?id=v33394443c4

 #134135   oli
 14 Rgp 2009 02:01
Agis rašė:Jei pas mane tinkamai atsidaro ta nuoroda, tai ten toks pats trikojis kaip pas mane.Nezinau kokio lygio pardavinejami tenai, bet cia lietuveleje tai teko keisti varztelius :lol: ir vamzdeliu galuose ykistas tvirtinimo/lankstymo plastmases sodinti ant silikono, nes ten tik ykista ir uzspausta tipo su besitraukianciais izoliaciniais termovamzdeliais.Kojos istraukiamos, vidurine dalis irgi slankioja, atramos istraukus kojas yra visai normaliame lygyje.Maniskiame man nepatiko mazas atstumas tarp kotu (dabar yra perdarymo stadijoje)Trikoji sukisu i meskeriu deklo sonine ilgaja kisene, tai su transportavimu tikrai nera problemu, nes jis sustumtas nera ilgesnis uz kotus.
Kad nesukeltu juoko mano info, tai pakartosiu, kad vizualiai tai toks pats trikojis tik nezinau ar uzjuriuose panaudotos tokios pat medziagos.Plius mano buvo be deklo.
p.s. antro tokio nepirkciau o daryciausi pats ;-) ( cia as apie tuos, kurie platinami Lietuvoje)

su aprasomu trikoju zvejojau ir cia
http://smotri.com/video/view/?id=v33394443c4
nu tikrai labai panashus,tik jis pas tave turbut neishtiestas visu ilgiu,bo kaip ten aprashime rasho tai ans ishsitiesia iki 7 futu,tai yra 2.10 metro,nu o susistumus 1.25 metro lieka,manau visai normaliai transportuotusi :-D nu bet ne paskutintas varijantas,ale kad tu stovu galybes,tai daba i metaus.... [Sv{in

 #134142   Airis
 14 Rgp 2009 07:44
Mano nuomone-jei ruosies zwejoti tik ant smelio,pliaze, tai tas stowas niekam nereikalingas.geriau spec.stowukai wienai meskerei

 #134214   okuma
 14 Rgp 2009 15:00
apie stovus....nu reikia trikojo blin ir viskas...aisku jei jura rami tai ir ezerinio uzteks,bet taip tai nepamainomas dalykas...ir kuo maziau pripumbasu tuo geriau...atejei iskleidei ir rami galva...tie varztukai,teleskopai tai tik laiko gaisimas ir galvos skausmas su laiku...cia tik mano patirimas aisku ei svarbu explotacija tai patogiau suskleidziamas,bet kai zvejot vaziuoji ir taip vietos mazai masinoj.. :roll:

 #134217   SauliusM
 14 Rgp 2009 15:10
okuma rašė:kuo maziau pripumbasu tuo geriau...atejei iskleidei ir rami galva...tie varztukai,teleskopai tai tik laiko gaisimas
vo cia tai faktas, pritariu 100%. nes ta super duper teleskopini bliamba kol issiraitoji, kol susiraitoji paskui tai nu jevo i nafig, paskutinius kelis kartus vien del to su paprastais kuoliukais gaudziau. jauciu liks jis man tik varzybom, nes ten vistiek iki starto yra laiko pasiruosimui, o po finiso ilgai ilgai lauki kol saciokas zuvi ateis pasvert, tai kaip ir yra laiko stovo raitojimui :-D

 #134380   Agis
 17 Rgp 2009 08:33
Jei taip visi mastytu, tai ir karpininkai veziotusi savo tripodus susirinke :lol: JUk taip daug greiciau, issitraukei is autobusiuko ir jau dedi meskeres, anee :-D
Sutinku, kai turi normalu vezimely nusivezti daiktams turi, tai gali ir stambesnius, nesurenkamus stovuz nusitempti iki zvejybos vietos, bet jei tempi viska ant kupros, taio manau mobilesnis prietaisas labiau tinkamas.Nu zinoma, viena skarbonke alaus maziau isgersi kol ana susitversi :lol:
Ir dar labai presciziskai neisbandziau tu stovu kur ysikisa viena meskere, taciau vienu akies krasteliu ,stebedamas tokiu stoveliu salininkus, pastebejau, jog kai anuos stato kampu, tai anie issitabaluoja, todel stato statmenai, tada ystacius meskere ana irgi stovi statmenai, rodos ir nieko, bet atsisedus ar stovint reikia visa laika galva laikyti uzvertus aukstyn arba atsitraukti per atstuma, gal kai kam tas ir nieko, man tas nepatinka, todel po keliu pabandymu vel sugryzau prie trikojo stovo.Gal as neteisus, bet man zvejyba turi buti malonumas o ne kancia ;-)

 #134475   SauliusM
 17 Rgp 2009 13:53
Agis rašė:Ir dar labai presciziskai neisbandziau tu stovu kur ysikisa viena meskere, taciau vienu akies krasteliu ,stebedamas tokiu stoveliu salininkus, pastebejau, jog kai anuos stato kampu, tai anie issitabaluoja, todel stato statmenai, tada ystacius meskere ana irgi stovi statmenai, rodos ir nieko, bet atsisedus ar stovint reikia visa laika galva laikyti uzvertus aukstyn arba atsitraukti per atstuma,
kas taip tai taip. bet gali naudot paprastas sakutes tik tokias biski rimtesnes, kur isisriegia i smeli. pastatei meskere i tokia paremes 45 laipsniu kampu ir no problem. aisku jei zoles labai smarkiai nenesa ar vala aukstai kelt labai didelio poreikio nejauti.

 #134487   Agis
 17 Rgp 2009 15:23
Jeigu :lol:

 #134497   SauliusM
 17 Rgp 2009 15:48
o bet taciau su kuoliukais esi zymiai mobilesnis nei su stovu, o ir siaip kotus viena nuo kito ne metro, o kad ir dvidesimties atstumu sustatyt gali...

 #134532   Airis
 17 Rgp 2009 16:52
va kaip graziai stovi ibesti i smeliuka, jei pagrindas kietas, tada reik stovo.
Paveikslėlis

 #144997   Agis
 07 Spa 2009 07:58
Žiūriu TIX,- as nesigiria, tai paimformuosiu aš, nes netrukus prasidės plekšnių sezonas.Visokiu žvejybai nuo jūros kranto skirtų "pribumbasų", tokių kaip adatos verti sliekams, guminis siūlas masalams pritvirtinti, įvairių modifikacijų segtukai ir kitokiu smulkmenų galite atrasti parduotuvėlėje, esančioje prie Kruizinių laivų terminalo.
Beje tas adatas aš sėkmingai naudoju ir žvejyboje su naktiniu slieku upėse.
 #201069   Bolidas
 31 Geg 2010 14:30
vyrai, nezinojau kur kreiptis tai galvoju cia reiktu, krc pasidariau zapadlo, nusipirkau typo jurine rite ir sugalvojau pabandyt, tik ar ji skirta tolimiems uzmetimams ar tik nuo laivo krasto zvejot, nes kai bandziau mest, tai barzda iskart pasidare, bandziau pareguliuot, tai du metrus nuo saves nusviedziau
 #201076   okuma
 31 Geg 2010 14:46
Bolidas rašė:vyrai, nezinojau kur kreiptis tai galvoju cia reiktu, krc pasidariau zapadlo, nusipirkau typo jurine rite ir sugalvojau pabandyt, tik ar ji skirta tolimiems uzmetimams ar tik nuo laivo krasto zvejot, nes kai bandziau mest, tai barzda iskart pasidare, bandziau pareguliuot, tai du metrus nuo saves nusviedziau
nu tai dek pavadinima,nes nieks neaisku kokia ten rite turi
 #201081   okuma
 31 Geg 2010 15:08
deja turiu nuliudint-rite skirta zvejybai is laivo,nieko su ja nenumesi...
 #201084   Bolidas
 31 Geg 2010 15:15
o cia tai issiduriau :-ug , votaip ir buna kai nepasitariu, norejau tropnios rites dideliai zuviai :e:e
 #201235   oli
 01 Bir 2010 09:31
Bolidas rašė:o cia tai issiduriau :-ug , votaip ir buna kai nepasitariu, norejau tropnios rites dideliai zuviai :e:e
aga,ash irgi buchiau kruvas grybu pripjoves su tais pirkimais jai ne okuma :lol:
 #209689   SauliusM
 21 Lie 2010 10:24
esu naudojes tam sufix gyro ir spiderwire stealth valus. abiem likau patenkintas. ai nu dar buvo geras YGK valas bet ano neber pardavime...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė