Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, sistemėlės, signalizatoriai, priedai, rūbai, kėdės, ir t.t.
 #363485   Karšis
 17 Bal 2012 22:40
Norėčiau trumpai papasakoti apie atostogas, praleistas Kroatijoje, prie legendinio Šumbar ežero, apie kurį jau dauguma , ypač karpininkai, yra girdėję, bet ne daug kas buvęs prie šio karpiais turtingo telkinio. Šiame pasakojime noriu apšviesti žmones, kurie sugalvos praleisti atostogas ne Turkijoje ar dar kažkur, o būtent Kroatijoje, nes klimatas ten ne ką prastesnis nei šiltuosiuose kraštuose, ir tuo pačiu labai neišsiplečiant papasakoti apie patirtus įspūdžius.
Aplankyti ir susigrumti gal būt su gyvenimo žuvimi važiavome jau antrą kart.Trys draugai- aš (Saulius), Mindaugas ir Ramūnas. Po praėjusių metų žūklės nei vienas iš mūsų trijulės net neabejojojme, jog vyksime vėl ir vėl į šį nuostabų telkinį, nes jame yra kažkas, kas užkabina ilgam ir lyg magnetas traukia ir traukia.

Kadangi vykome jau antrą kartą, tai pasiruošimas žūklei buvo gal 10 kart paprastesnis, kadangi puikiai žinojome ko mums reiks ir ką galima palikti Lietuvoje. Po kartaus praėjusio karto, šiemet sektorius rezervavome iš anksto balandžio mėn. 4-tai dienai. Tai vienam asmeniui kainuoja 30 eurų už tris paras, kadangi po skambučio ir suderinimo į numatytą sektorių sodinamas vietinis, kuris ir „laiko“ tą vietą.

Kelionė prasidėjo iš šiaurės Lietuvos- Biržų miesto, automobilis VW Sharan buvo užkrautas sausakimšai. Mūsų laukė 1600 kilometrų. Pakeliui sustojame Kaune pas Darių, pasiimam baltyminius kukulius ir į kelią. Lenkiją kertame naktį (kas dažniau važiuoja į vakarus žino kodėl), o nesibaigiantys šios šalies kellių remontai gali iš kantrybės išvesti bet kurį. Pasikeisdami kas 500 km. spaudžiam pirmyn. Būtinai sustokite ir paragaukite lenkų nacionalinio patiekalo, sriubos fleku, skanumėlis. Kirtus Lenkiją nepamirškite susimokėti už kelius, išsipirkti vadinamąsias vinjetes Austrijoje, Slovakijoje, Slovėnijoje. Tai galite padaryti vos tik kirtę sieną pirmoje degalinėje. Iki Šumbar nuvykti trunkama beveik para. Stenkitės atvykti naktį, kad galėtumėte nusnausti ir rytą pradėti pailsėję. Taip pat būkite pasiruošę Kroatijos pasieniečiui iškrauti visą automobilį ir parodyti ką vežatės (mums taip „pasisekė“ tiek vykstant į priekį, tiek grįžtant). Žūklei reik būt pasiruošus bet kokioms sąlygoms, kadangi oras labai staigiai kaitaliojasi. Mums teko ir karščio, ir uragano ir netgi -3‘C šalnos.

Šumbare žmonės svetingi, lengvai bendraujantys ir nuoširdūs- iš kart parodys, paaiškins, patars kur žvejoti, kur ieškoti perspektyviausių vietų. Noriu perspėti, jog savų matų naudoti negalima, o jie nuomuoja už 4 eurus visai žvejybos sesijai. Taip pat galima užsisakyti pietus į sektorių (4,5 euro). Žūklės vietos gražiai sutvarkytos, galima vaikščioti vien su šlepetėmis :-)

Apie pašarų kiekius. Žvejams, nebuvusiems Šumbare galiu patarti 5- 6 paroms pasiimti apie 15 kg. kokybiškų boilių, apie 10 kg. pelečių, 5 kg. kanapių bei pora kilogramų lubinų arba tigrinių riešutų. Kukurūzus galima įsigyti jau šutintus vietoje- 10 kg. tekainuoja 4 eurus.
Mes bandėme naująją BH baits produkciją, tiksliau ją bandė mano kolegos. Tai Ocean Fruit ir Tutti Essence kvapų boilius bei BH baits peletes. Aš žvejojau pernai man puikiai pasiteisinusiais tiek Šumbare, tiek ir Lietuvoje SBS plum shelfish ir kaip atsarginį variantą turėjau Sticky Baits bloodworm kvapo boilius, kurie mane ir išgelbėjo.

Pasiruošimas žūklei prasidėjo švintant- palapinės, pašarų maišymas, dugno tyrinėjimas. Tai užtruko iki vidurdienio. Sektoriai nutolę vienas nuo kito apie 50 metrų, todėl stovyklavietė buvo įkurta viduriniąjame. Pirma para praėjo ramiai ir tik antroje paroje Ramūnui išvažiavo. Adrenalino antplūdį jautėme visi ir po trumpos kovos karpis jau pozavo prieš mūsų fotoobjektyvą. Neužilgo ir vėl jam išvažiavo, paskui vėl, vėl ir vėl. Mes su Mindaugu jau sunerimome, kodėl nekimba mums? Ir štai antros paros naktį mane pažadina čaižus garsas. Kulkos greičiu prilekiu prie meškerių, pakertu. Vyrai pasirodo nuo manęs nei kiek neatsilieka ir stovi jau pasiruošę graibštą. Po gan ilgos kovos gražuolis 17-tukas atgula ant mato. Jis susigundė Sticky Baits matyliaus kvapo boiliu. Rankos dreba, širdis atrodo tuoj, tuoj iššoks iš krūtinės. Po keletos minučių viskas stoja į savas vėžes- fūūū, ne veltui atvažiavau, jau ramu. Tą pačią naktį Mindaugas pakelia 18 kg. amūrą. Tuo tarpu Ramūnas po trijų parų žūklės mus lenkia jau šešiais karpiais. Jis šeria BH baits Ocean Fruit boiliais ir mums pasirodė, jog jis čia „varo“ į vienus vartus. Neišlaiko Mindaugo nervai ir jis persikelia už Ramūno į sekantį sektorių. Ir jis neprašauna- pradėjęs šerti BH baits Tutti Essence kartu su Ocean Fruit sulaukia kibimo po kibimo- per parą pas jį 5- 6 karpiai „lipa“ į krantą ir jis greitai prasimuša į lyderius. Tuo tarpu pas mane žuvis ateidavo tik naktį ir tai tik po vieną kol nepakeičiau plum shelfish į Sticky Baits bloodworm. Veiksmas žymiai pagerėjo, per dieną pavyko pagauti du karpius, per sekančią naktį tris. Labai neišsiplečiant pasakysiu, jog iš viso „ant menčių“ buvo paguldytos 45 žuvys- aš pagavau 12, didžiausias svėrė 21 kg., Ramūnas 16, didžiausias 24 kg. o visa kita Mindaugas, kurio didžiausias karpis svėrė 25 kg.

Reziumuojant šią nuostabią išvyką ir puikia žūklę užskaitau kaip labai vykusią. Kiekvienas pamušėme savo iki šiol buvusius rekordus užsikeldami karteles į neregėtas aukštumas. Kelionė (viską įskaičiavus) man atsiėjo 2500 Lt. Ir nereikia mums jokių poilsių kažkur kurortuose ar dar velnias žino kur, taip sakant karpių žūklė yra atgaiva tiek kūnui, tiek sielai.

Visiems, dvejojantiems vykti ar ne, sakau- važiuokite. Karpį Šumbare pagauti nėra lengva, tačiau kiekviena sugauta žuvis Jus pakylės į neregėtas aukštumas.

Ačiū savo šeimynai, kuri mane supranta. Ačiū visiems draugams, kurie mus palaikė morališkai, padėjo įsigyti kokybiškos produkcijos, pasidalino patirtimi, na ir žinoma-
TEGYVUOJA KARPININKAI
Autorius Saulius (garcia)
http://www.laukarpis.lt/atostogos-sumbare-2012
 #372702   Karšis
 14 Geg 2012 21:39
Savo paskutine zukle t.y geguzes 11, 12 , 13 dienomis pradesiu nuo savo kolegos straipsnio :
Audrius Lesinskas

Karpininkų asociacijos valdybos narys


Nenutuokiu nuo ko pradėt, bet pradėt reikia. Reikia, kad ateity nei aš, nei Jūs nekartotumėte to, kas nutiko man ankstyvą gegužės rytą.

Pradžia buvo kaip ir daugelis prieš tai buvusių žūklių ir nežadėjo nieko neįprasto. Vidury savaitės išankstinis pašėrimas SBS M1 ir BH baits Jungle Berry kvapų boiliais, penktadienį po darbų- "sėdimas" dviem parom.

Atvažiavus standartiškai visų pirma išimu graibštą, tada prisipučiu FOX mat'ą ir susirinkinėju meškeres. Viena meškerė į SBS šertą vietą, kitos dvi į BH. Dviračio neišradinėju- kuo šeriu, tas pats maunama ir ant plauko. Toliau seka gerbūvio įkūrimas, vakarienė prie taurelės arbatos :-). Sutemsta. Pavieniai signalizatoriaus pyptelėjimai išduoda, kad žuvis sukinėjasi šėrimvietėje. Kartu su Darium, kuris dieną jau ištraukė 7 kg. karpioką, o dar vietas nepanoro fotografuotis tikimės neramios nakties. Vakarojam. Pokalbiai apie ateinančią atranką į FIPS, prisiminimai apie praeitus ir užpraeitus laimikius, lengvai plazdanti laužo liepsna, dienos nuovargis padaro savo, ir apie 2 valandą nakties nusliūkiname į savo gultus, vis tikėdamiesi, jog naktį tikrai kažkuriam "išvažiuos".

Miegojau kietai. Lyg kažką ir sapnavau, nelabai pamenu. Žadintuvas užstatytas 5 valandai ryto, nes nėra nieko maloniau, nei pasitikti kylančią saulę, užuosti nuo vandens sklindančio rūko sodrią vėsą ir gurkšnojant rytinę kavą klausytis bundančios gamtos garsų. Bet ...

Pažadino mane pats maloniausias karpininkui garsas- klykiantis signalizatorius. Kaip mes sakome- išvažiavo "paravozas". Sudirbo vieta, šerta SBS M1 kvapu. Nepasakysiu dabar kaip greit išsivyniojau iš gulto, bet pabudau ir suvokiau kur jau traukdamas karpį. Paskui mano kūną iš palapinės, atsilikdamas gal 0,5 sekundės į vietą gryžo ir protas. Nuo pirmų žuvies smūgių supratau, jog egzempliorius neeilinis, nes Fox Warior S 2,75 lb meškerykotis linko kaip lazdyno rykštė. Įsijungė jau atidirbti veiksmai, judesiai tapo koordinuoti ir karpį valdžiau be didesnių problemų, neleisdamas pastarąjam įeiti į priekrantės lelijas. Ir tik prisitraukęs prie graibšto supratau, kad iki tol buvusį savo asmeninį rekordą (17 kg.) su šiuo gražuoliu aš peršoksiu tikrai. Tiksliai judesiais įvedu karpį į graibštą, kaip karpininkai sako "uždarau", ir tik tada pajuntu iš krūtinės gilumos bebandantį prasiveržti džiauksmo šūksnį, kurį šiaip taip užgniaužiu, nes aplink plaukiojantys spiningistai ir taip įsistelbiję žiūrėjo į sulinkusį kotą.

Nenorėdamas ir toliau bereikalingo triukšmo, iš vandens išsitraukiu šlapią svėrimo maišą, užsidedu ant dar nuo vakar pastatyto trikojo Daiwa Mission (geresnių, RH, kurios apsisuka du kart aplink savo ašį neįperku) svarstykles, kabinu šlapią svėrimo maišą, palaukiu kol išbėgs vanduo, svarstykles nunulinu, dedu į jas karpį ir kabinu atgal. Trikojo stovo kojos pradeda lysti į žemę, o svarstyklių rodyklė be didesnio vargo peršoka 20 kilogramų padalą ir stabtelna ties 20,8 kg. padala. Krūtinėje užverda. Stoviu, tvardausi, laukiu kol išbėgs vanduo. Rodyklė iš lėto leidžiasi ir sustoja... O Aukščiausiasis- 20 kilogramų, 500 gr. Nelabai pasakysiu kas tuo momentu dėjosi galvoje, bet Darių iš palapinės išnešiau su visu gultu. Žiūrėk, žiūrėk žmogau, na žiūrėk gi pagaliau. Kolega krapštosi užmiegotas akis, trina, trina ir be jokių emocijų ištiesia dešinę- SVEIKINU. Sveikinu tai sveikinu, bet Dariau, čia juk naujas Lietuvos žvynuotojo karpio rekordas, kuris iki šiol priklauso Tadui (ZeBigOne). Tas ramiai palinksi galvą, ir tik tada supratęs griebia mane į glėbį.

Aistros nurimsta, karpis tam pačiam pririštam svėrimo maiše jau vandenyje, mes gurkšnojam kavą ir aš pradedu strateguot. Nenorėdamas ateityje jokių netikėtumų ir nesusipratimų, ankstyvą rytą skambinu Tadui į Olandiją ir detaliai išklausinėju rekordo registravimo subtilybes. Paskui suku Lietuvos rinktinės nariui Zbygnew ir tiksliai išsiaiškinu, jog pernykštis jo 21 kg. karpis užregistruotas kaip veidrodinis, todėl jau pakilia nuotaika informuoju SMS žinutėmis kolegas, jog gal būt turiu Lietuvos žvynuotojo rekordą. Pasitaręs su karpininkų asociacijos prezidentu Tomu Būdu apsisprendžiu registruoti, juo lab, kad ir fotoaparatas ir video kamera po ranka, trikojis ir svarstyklės tinkamos. Kolega Darius suorganizuoja dar pora pašalinių statistų, dėl visiško objektyvumo net ne žvejų, kurie įpareigojami atvežti šampano ir karpiui išmatuoti sulankstomą metrą.

Adrenalinas praeina, nors jau ir įdienojo, bet šaltis vis dar krečia. Vėl užpypia signalizatorius, ir po neilgos kovos dar vienas laukinis karpis sutinka pozuoti prieš fotoobjektyvą. Kadangi statistai jau netoli, dar nesvertą karpį dedu į laikymo maišą. Prisėdu ant kėdės, užsirūkau ir pradedu maudytis šlovės spinduliuose :-). Žvilgsnis nukrypsta į dangaus platybes, matau ore ratus sukančią nendrinę lingę. Lėtai leidžiu žvilgsnį žemyn, matau priekyje stūksantį mišką, gražias pušų keteras (nuostabi ta Lietuvos gamta). Žvilgsnis sustingsta ties vandenyje plūduriuojančiu svėrimo maišu.

Tai, ką pamačiau sekančią sekundę, nelinkėčiau pamatyt net didžiausiam priešui. Šioje vietoje ir norėčiau baigti savo išgyvenimus, bet ... pratęsiu. Traukdamas cigaretės dūmą matau, kaip mano, mano ką tik sužvejotas Lietuvos rekordas (pyp, pyp, pyp) praplėšia svėrimo maišo lipnias juosteles ir ...

Nežinau kaip susivaldžiau neišrėkęs. Ar jūs suprantate- ką tik man pabėgo Lietuvos rekordas. Mano eilę metų siektas tikslas kaip niekur nieko dingo vandens platybėse. Kai apie tai pasakiau kolegai, šis dar minutę sėdėjo netekęs amo ir nei aš, nei jis nedrįsome eiti patikrinti svėrimo maišo. Pagaliau ryžomės. Lyg basliu per galvą trenktas nusliūkinau iki vandens, paėmiau už virvės ir pradėjau traukt krantam. Šimtąjai, o gal tūkstantąjai sekundės daliai širdyje blykstelėjo vilties kibirkštėlė, tačiau jau sekančią akimirką save pagavau, kad čia tik savęs apgaudinėjimas. Maišas aišku buvo tuščias. Mačiau kaip pernai per varžybas iš nevilties, jog neištraukė lemiamos žuvies, Lietuvos rinktinės narys trenkė į žemę meškerykotį, matęs, kaip nesusivaldę dėl prarasto karpio žvejai nesuvaldo emocijų, tačiau pats pakėliau virš galvos svėrimo maišą ir... susilaikiau. Ramiai pakabinau maišą ant svarstykių, palaukiau kol nustot varvėti paskutiniai vandens lašai, žvilgtelėjau į rodmenis. Rodyklė stovėjo tiesiai ties nuline padala ir lyg tyčiojosi iš manęs.

Atvykusieji bandė nevykusiai (na bent man taip pasirodė) juokauti, paskui guosti, o galiausiai ištarė: tai ne pati didžiausia tavo žuvis, stenkis, siek ir būsi apdovanotas.

Sėdžiau dabar prie kompiuterio vaizduoklio kaip ta senė pasakoje " Senis ir jūra" prie suskilusios geldos ir dėlioju savo mintis jums. Kiek kartų esu sakęs kitiems, kad nors išmanusis telefonas sugeba ir fotografuoti, ir filmuoti, ir net naviguoti, tačiau jis yra telefonas, o daiktus reikia naudoti pagal jų tiesioginę paskirtį. Tai jei maišas skirtas svėrimui, tai kokio velnio aš į jį grūdu karpį ir kišu į vandenį, kai tuo tarpu specialus karpių laikymo maišas ramiai sau guli kuprinėje. O dabar teliko tik prisiminimai, ir kaip sako vienas žvejys- net fotokortelės po trijų parų žvejybos pasikišęs po pažastim namo neparsinešiau. Na bet- asmeninis rekordas pasiektas, kartelę pakėliau aukštyn, beliko tik viena- dar kartą sugauti Lietuvos vandenų galiūną. Džiugina ir tai, jog maniškis plaukioja tame pačiame vandens telkinyje ir labai tikiuosi, kad koks pižonas neišvež jo iš ten. Na o fotokortelę vis tik namo parsinešiau, nors ir ne su didžiausiu laimikiu, ir veide nesimato nei trupučio šypsenos, bet vis tik savaitgalis vykęs.

Koks gi šio straipsnelio moralas, paklausite jūs. Atsakysiu- laikas mest rūkyt :-)
Straipsnis paimtas is www.laukarpis.lt
Labai stipriai nesmerkite, bet mokomes is savo klaidu ...
Keletas foto:
Maniskis 6,9 kg laukinukas buvo tikras garvezys, isvaziavo ant BH sweet snail , sezonas kaip ir atidarytas
Paveikslėlis
su pirmuoju savo sezono karpiu nusprendziu ir issimaudyti pries paleidziant (ir man dzin kad lyja)
Paveikslėlis
Ir kolegos 11,1 kg kad ir koks butu liudnas jo veidas , po rekordo pabegimo ... Zvejyba uzskaitau kaip tikrai labai vykusia
Paveikslėlis
Tai tiek ziniu :) (JAMSIM MES TA REKORDA DAR KADA NORS!!!!!)
 #372710   Vegys
 14 Geg 2012 22:22
Karšis,
atleisk už nesupratingumą, ar čia tu tik copy paste padarei ar ir dalyvavai tose varžybose ? O gal čia tau JIS ir buvo užkibęs ? Paaiškink prašau ...
O tai per visą tą laiką nė vienos foto su monstriuku ? Gaila, velniškai gaila.
Žvejot karpių nenoriu. Tikriausiai todėl, kad sekėsi ne kaip .... per 2 sezonus tik 11 karpių sugavau. Kažkaip dabar žvejot karpių - nenoriu. Bet prisiminimai - smagūs :)
 #372713   Karšis
 14 Geg 2012 22:31
cia ne varzybos buvo , o as su generolu serem bala ir sedom pazvejot savaitgaliui jis pagavo , laike sverimo maise Nash firmos kurio kaina kosmine , laukem liudininku , su sampanu ir metru , kadangi norejom uzregistruot rekorda , ne vienos foto nedarem , sakem darysim su liudininkais , o gavos kaip gavos ... pabego... nafik pabego ... as likau liudininku o jis pagavo neoficialu (neuzregistruota) LT rekorda .... is kur cia varzybas istraukei ? o copy paste padariau, nbes juk ne visi Laukarpy skaito... Straipsnyje vardas Darius tai zinok mano :) o paskutineje foto puikiai matosi tas sverimo maisas ... kur salia mato padetas... sampanas taipat matosi - ji draugai atveze, deja ir nepradarem , sake veziosis kol pagaus ta didziausia , ir uzregistruos
 #372786   simask
 15 Geg 2012 10:45
sveikinu pagavus toki karpi ;-var-var. ,isivaizduoju gaila, kad neuzfiksuotas,bet juk svarbiausia jog pagautas ir tikrai paleistas :lol:
 #391353   Karšis
 22 Lie 2012 13:32
Dvi paros pas Ryti dzukijoj , 9 kibimai zuvys 5 ... du nupjove vala , 1 i zoles kita i liepta , afigena sesija... svoriai 9 kg , 6,5 kg , 4 kg ir 2 kg , bei 2 kg karsis...
smagiai pazuvavom... ryti uzsirasyk i koki nors fotobureli , nes 9 kg karpio net nedesiu :) foto susiliejusi ...
o siaip aciu uz faina zvejyba
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #392340   Karšis
 27 Lie 2012 20:45
matai as didelis zmogus :) tai karsis atrodo mazas :) siaip lygiai 2 kilogramai svere
 #406846   Karšis
 17 Rgs 2012 12:12
Savaitgalis ilgyje su draugais, viso pagauta 8 karpiai , nuo 6,5 iki 14,5 kg
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
Paveikslėlis
By dziapas at 2012-09-17
 #483261   vikis_s
 01 Bir 2013 21:03
an2riuxa rašė:koks masalas?
gaudziau karpyne ant angliskos formines tamsios duonos, tokios kur su dauk visokių grūdų selenu ir panasei. Kažkaip lb gerai kibo ant jos, godžiai vakarop rijo
 #483488   an2riuxa
 03 Bir 2013 08:43
vikis_s rašė:
an2riuxa rašė:koks masalas?
gaudziau karpyne ant angliskos formines tamsios duonos, tokios kur su dauk visokių grūdų selenu ir panasei. Kažkaip lb gerai kibo ant jos, godžiai vakarop rijo

Kuriam cia karpyne tokie rubuiliai kimba?
 #490213   Rapalas
 28 Bir 2013 10:35
Karšis rašė:tam paciam
O tarpkitko tame grųto ežere galima žvejoti? Nes aš girdėjau kad jis išpirktas ir žvejoti draudžiama, nebent per padviaskes.
 #518562   Karšis
 27 Spa 2013 22:45
Ka gi sezono uzdarymas pavyko :)
Pasirinkome G.Valucio tvenkiny taurageje (neprasovem) :)
Viso pagavom 6 karpius
Saulius (Garce) 2 vnt 10.5 ir telkinio rekordas 20.6 kg
As 4 vnt apie 5-6 kg 2 vnt ; 7,8 kg ir 10,5 kg
Pasarine baze pasirinkome Dynamit baits Red fish
ir mixavom su dynamit baits pop up boiliukais
Telkinio rekordas pagautas red fish su Crave pop up , kitos kombinacijos red fish su peach/mango ; balansuotas robin red/tuti fruti
Zvejyba apturejome fantastiska , aciu Telkinio savininkui uz labai silta priemima
Keletas foto :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Zalgiris su manimi netgi zvejyboje :)
Paveikslėlis
Rekordas :
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
su sia zuvim ir as leidau sau nusifotkinti :)
Paveikslėlis
Likusieji karpiukai :)
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Paveikslėlis
Taip kad uzdarymas pavyko , vandens temperatura 10 laipsniu ... gaudyt siaip tikrai dar galima
 #576269   MINDULE
 23 Bir 2014 04:50
Tik norejau padekoti tiems kurie yra rase sioje temoje, kad ir labai senai, kai kurie postai ir 2007 metu...
Siandien 12 val prasedejau laukdamas kol isvaziuos kokis karpiokas, tai belaukiant sugebejau perskaityti pora temu pilnai (nuo pirmo puslapio)
Dekui uz grazias emocijas. Gal kada nors ir as sugausiu ta vieninteli karpi netyciuka, nes siaip i juos nesitaikau, tik vasaromis kol nera kitos zukles pasedziu dugnines sumetes. Taip ir siandien, sedejau nuo 5 ryto (kai saule teka 5:30).
Sauletekis buvo nuostabus, kurio neperduos telefono foto, bet vistiek, pasidalinsiu:
IMAG2711.jpg
IMAG2720.jpg
Zvejybos vieta atrodo mazdaug taip:
IMAG2725.jpg
O dienos rezultatai nebuvo ispudingi, nuo 5 ryto iki 5 vakaro sulaukiau 4 karpiniu isvaziavumu, kranta pasieke 3 karpiukai, kuriu bendras svoris 6.6 kg. Visi neblogi kovotojai, bet to didziojo taip ir nebuvo... Greiciausiai ir nebus, nes nesistengiu, nors ikrai dziaugsiuos jei kada nors uzkibs. Kazkada tam ezere (uztvankoje) pries 12 metu esu istraukes 6 kg, veliau yra pasitaike 4.5, o siemet vienas 5 kg. Turetu buti ir daugiau dideliu, bet kai atvazhiuoji max 1 dienai, tai dziaugiesi tuo ka pagauni. Ai, tiesa, siandien dar ir samukas pasitaike, kuri pasilikau sau, o karpiukus atidaviau draugui.
IMAG2728.jpg
Tiesa pasakius paiimu draugams tokius iki 3.5 kg (ir tai ne visada, t.y. jei atvaziuoja iki ezero pasiimti), o visi didesni plaukioje toliau...
 #632820   MINDULE
 18 Lie 2015 20:45
man tik idomu pasidare, ar be manes siam forume kas nors dar gaudo karpius? paskutini karta sioje temoje fotomis dalinausi pats daugiau nei pries metus... as zinau, kad nesu as karpinis zvejys, tik laika uzmusineju kol prasides lasisos, o ir siaip kartais gera sedeti ir nieko neveikti kai oras geras...

Va keletas paskutiniu laimikiu...
IMAG3216.jpg
Pries savaite.
IMAG3222.jpg
Dar ir samukas pasirese ant kukuruzo, taip pat pries savaite.
IMAG3234.jpg
Vakar pirmas.
IMAG3239.jpg
Vakar antras.
IMAG3247.jpg
Dar pora foto.
IMAG3249.jpg
;-)
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė