Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, apranga, muselių rišimas, medžiagos
 #172095   KETURKENSEN
 10 Vas 2010 20:48
Antas rašė:Skaiciau as museline.lt. pasibaisejau, zmogui, pradedanciajam siulo visa komplekta uz 1200 lt :D ir museline ten sudievinta, kaip pas mus spiningas :D
paziurejau platuji pasauli, o pasirodo museline zvejyba tokia pati kaip kitos zvejybos ir zmones gaudo viska is eiles, kas ant kabliuko pasiraso :cool:
teisingai diego raso.
ezeruose man irgi matyt patiks gaudyti, ypac auksles :) tikiuosi iki pavasario rasiu ko noriu

Gerbiamas Antanai, aš rašau didžiąją dalį straipsnių į museline.lt visuomet stengiuosi akcentuoti, kad ne įrankio kainoje, ir pavadinime esmė. Stengiuosi rašyti informatyviai, kad ir pažengusiems būtų įdomu, ir pradedantiems nebaisu. Kad nepultų aklai pirkti brangių įrankių ir t.t. Ir dabar rašai kad ten siūlo kažką sudrožtą ir prastą už 1200Lt, o aš net nežinau apie ką kalbi. Galėtum nurodyti kur ten kas taip brukama, ištrinsiu, bet jei tiktai blevyzgoji iš neturėjimo ką veikti, tai labai gaila, kad klaidini žmones.
 #172158   Antas
 11 Vas 2010 08:40
KETURKENSEN rašė: Gerbiamas Antanai, aš rašau didžiąją dalį straipsnių į museline.lt visuomet stengiuosi akcentuoti, kad ne įrankio kainoje, ir pavadinime esmė. Stengiuosi rašyti informatyviai, kad ir pažengusiems būtų įdomu, ir pradedantiems nebaisu. Kad nepultų aklai pirkti brangių įrankių ir t.t. Ir dabar rašai kad ten siūlo kažką sudrožtą ir prastą už 1200Lt, o aš net nežinau apie ką kalbi. Galėtum nurodyti kur ten kas taip brukama, ištrinsiu, bet jei tiktai blevyzgoji iš neturėjimo ką veikti, tai labai gaila, kad klaidini žmones.
atsiprasau, sumaisiau, ne museline.lt, o flyfishing.lt. museline.lt tik galiu pagirti :)
 #172204   KETURKENSEN
 11 Vas 2010 10:40
Na va, o aš jau išsigandau, kad mano deklaruojama pozicija neaiški :roll: beje, norintiems pradėti, ar pabandyti žvejoti museline paruošime keletą pasiūlymų, kad nereikėtų pirkti velniai žino kokių įrankių. Visa tai prieš sezona pasirodys www.museline.lt
taip pat permeskit lengvą straipsniuką, vakar tik įdėjau "Muselinė - Pradžia". Tikrai bus aiškus mano požiūris į šį gražų ir ne tokį jau mistinį žūklės būdą ;uolrait
 #172387   Agis
 12 Vas 2010 09:22
Nu tas "mistinis" būdas buvo tada, kai tik flyfishinge informacija pradėjo atsirasti, pamažu jau niekam negaila pasidalinti info tiek pradedančiam tiek prakutusiam ir manau dauguma žvejų jau suprato, kad ir tie muselininkai tokie patys žmonės :lol: ir nieko jie nepasikėlę, kaip, kad prieš kokius 3-4 metus kai kurie bandydavo tokią nuomonę skleisti :-D
Viskas pasikeitė į gerąją pusę, jau ir žvejai tolerantiškiau atsineša į kitokius stilius negu pats gaudo, o ir bendrauti išmokom virtualioje erdveje visai nesigilindami, kas kokiam forumui priklauso, ne taip, kaip pradžioje :-D
 #172394   Agis
 12 Vas 2010 09:42
Nereik žiūrėt į atskirus atvejus, aš žvelgiu plačiau ;-)
Gryžtant prie temos, tai neseniai teko žiūrėti filmuką, kaip rusai Volgos žemupyje gaudė raudes su muselka.Žvejys tai tikrai muselinę laikę pirmą kartą rankose ir greičiau tai buvo panašu į spiningavimą :-D bet raudėm buvo pofik, anos nesuprato, kad žvejoja pirmą kartą, jos griebė bet kokį "kūšiuką" :-D ale kokios :shock: raudėėėės
 #172433   diego
 12 Vas 2010 12:40
pasikartosiu :) kai knibzda ir yra zoras tada pofik, patrauki 10-20 ir nebeidomu, bet kai su valtele plaukioji palei svendrus, nendres, meldus... ir ieskai, bandai.. vat tada tokia zvejyba tampa dideliu malonumu. Raude zuvis pakankamai durna, bet tik kol maza. Mazosios nebijo nei triuksmo nei vandens raibuliavimo, o vat pabandyk sukelt banga ar patrepset i valti ir pagaut stambesniu... :-D comprende? :-D
 #172450   Tironas
 12 Vas 2010 13:48
na mano supratimas apie museline yra kiek kitox nei tame filme su raudem. jei gaudai su museline meskere biliakaip, tai nemuseline. jei jau imi museline meskere, tai reik kazkiek pastangu idet i pamokas, i teisinga suderinima irangos. man patinka kontroliuot ir prisitaikyt prie bet kokios situacijos zvejybines. nes tarkim jei raudes butu toliau, valties nera, uz nugaros auksti meldai ir ka? ragai?
Todel visi kastingai pievose ir begalinis kalbejimas apie pavadeliu ilgius ir galvu formas nera beprasmis puikavimasis.
 #172467   diego
 12 Vas 2010 14:31
Agis rašė:raudė - nusmurgusio muselininko žvejybos objektas :-D
Dabar jau gausiu velnių :klasta!:
Agi, nori man BANa uzdet??? :-D nesikeiksiu, neprovokuok :ruko
 #172469   Jonvabalis
 12 Vas 2010 15:04
"Nuo tos dienos kai tik paemiau museline meskere i rankas, nosi uzrietes vaikstau aukstai :liež-uvis, bet vistiek negaliu sustot pirkti voblerius spiningui" :cry: ...
Muselines nereikia nei sureiksminti, nei patiems susireiksminti...
 #172479   Tironas
 12 Vas 2010 16:54
vat sitos temos nepradedam tikrai. nei muselines, nei kitos zvejybos sureiksmint nereikia. ir aplamai susireiksmint nevertetu del bet ko, netik del zvejybos.
Na o bet taciau ... :) museline galima gaudyt mpraktiskai visa zuvi ir kai ilendi i ja visa galva ir kokybiskai, tiesiog nelieka laiko kitiem zvejybos budam. todel mes visi tokie manjakai ir atrodom :)
AI va dar ziema yra, tai tada kad neisprotet drebini ka nors ant ledo
 #172492   cesius
 12 Vas 2010 18:34
Agi, pasirode antra dalis gerokai smagesne ;uolrait dabar ant caddzio ritina gerulias raudikes ''plot ir eseriukai nespietni ant strymeriu :grin:
 #172506   Tironas
 12 Vas 2010 19:03
ot vistiek turi atsirast kox diegas kaip trinkunas V arb kaip bitei salatis, kuris butinai prades kabinetis prie zodziu. nu akivaizdu kad nevisa, bet beveik visa, praktiskai visa, vos ne visi, negi turiu vardint dabar lotyniskais pavadinimai ? nebuk zanuda
 #172516   diego
 12 Vas 2010 19:47
speju busi ne ta nuotaika perskaites ka as parasiau ;-) nenorejau tamstai inkast. Kita kart pazadu pridet daug sypsenu, kad negalvotum kad kabinejuos. As seip rimtai apie lyna paklausiau, nes tikrai niekad negirdejau dar, bet ciudu juk buna gyvenime.. :cool:
nebuk jautrus, tironai ;-)
 #172517   tadux
 12 Vas 2010 19:53
blyn as labai noriu pagauti museline lyna :) jauciu imanoma,bet reikia tik uzsiimti...niekados jauciu niekas nestudijavo lyno pilvo turini muselininkai turiu omeny..todel niekas ir nesigiria laimkiais
 #172518   cesius
 12 Vas 2010 20:06
tadux rašė:blyn as labai noriu pagauti museline lyna :) jauciu imanoma,bet reikia tik uzsiimti...niekados jauciu niekas nestudijavo lyno pilvo turini muselininkai turiu omeny..todel niekas ir nesigiria laimkiais
kiek pamenu tai tu usa nori pagaut, ar as klystu :-D
 #172526   Tironas
 12 Vas 2010 21:08
Usoriu gaudymas musleine yra labai realus dalykas. Tereikia gerai ismanyt ju laikymosi vietas ir su nimfute juos gaudyt. austrijoi maciau gaudo su rudu fazanu ir jokiu bedu.
Beda ta kad nezinau as kur anie laikosi lietuvoje :)
O del lynu tai gal irgi realu, bet kadangi man nei raudes nei kuojos nei karosai neidomu, tai i lynus nesigilinsiu :) bet paskaitinesiu butinai apie rezultatus
 #172530   Airis
 12 Vas 2010 21:36
kur laikos usai Minijoje, galiu su pirstu parodyt, bet ten 4 oz svarelis dugno nelaiko, o nebent zemiau tos vietos...bet tada usas (nepedofilas tas jei ka) tures apsiversti, kad paimt muse nuo virsaus...didziausias buvo 4.5kg kiek pamenu-gaila ne ant meskeres
 #172543   tadux
 12 Vas 2010 22:29
kazkada megau vesti uzrasus :ks> ,tai pat esu uzsirases kur stovi usai,o kad usa pagauti noriu tai jau senai ta mintis kirbena,cesiau vis musiu tavo laukiu :) o Giedrius musu pyskino zuvis begedis :-D karosa,plaki,karsi,raude,esery,kuoja,auksle,stovinciame esu pagaves,rainbowa..
 #172599   Tegunas
 13 Vas 2010 12:55
Usų kažkada buvo Minijoj nuo Kartenos aukštyn iki Stonaičių; ar dabar bėra - nežinia
Kas dėl stovinčio vandens, gaudant muselinė, - tai labai subtilus žvejojimas, reikalaujantis ypatingos pravodkes; nes jos neatliks tėkmė; viską reikia atlikti pačiam; nėra valo ir vandens kontakto; ir tai keblu; todėl ir reikalauja daugiau sugebėjimų, negu marmale(jame iš viso nereikia sugebėjimo; nu, reikia tik užmesti :-D ). Kas yra žvejojęs ten ir ten gali suvokti; o kitaip - beprasmiška šneka :grin:
 #172637   KETURKENSEN
 13 Vas 2010 18:27
andrius.v rašė:Usų kažkada buvo Minijoj nuo Kartenos aukštyn iki Stonaičių; ar dabar bėra - nežinia
Kas dėl stovinčio vandens, gaudant muselinė, - tai labai subtilus žvejojimas, reikalaujantis ypatingos pravodkes; nes jos neatliks tėkmė; viską reikia atlikti pačiam; nėra valo ir vandens kontakto; ir tai keblu; todėl ir reikalauja daugiau sugebėjimų, negu marmale(jame iš viso nereikia sugebėjimo; nu, reikia tik užmesti :-D ). Kas yra žvejojęs ten ir ten gali suvokti; o kitaip - beprasmiška šneka :grin:

Vat čia tai niekada nesutiksiu. Nes kai srovės nėra, tai jos ir nėra, o kai ji yra, tai ji gali būti labai skirtinga. Akmenuotame ruože gali tiek skirtingų srovių būti, su sūkuriais, ramumom ir t.t. ir jei srovė tempia musę velniai žino kur, tai nebūtinai yra pravedimas :D
 #172667   Kairys
 14 Vas 2010 10:25
Mano museliavimas ;-) kažkada paauglystėje atrodė taip: nueini prie ežero su plūdine meškere, matai kad lašalai masiškai sukilę, o vanduo ramus, žuvys tik ir laukia, kol koks kojas sušlaps. :grin: Kitokio masalo net nežiūri, tai kas belieka - gerokai pavargęs pasigauni keletą lašalų (vėliau išmokau geriau juos gaudyt ;-) ), šviną trauki prie plūdės, kad būtų bent apie metras valo tarp kabliuko ir plūdės, ant kabliuko mauni lašaliuką ir meti. :v-ar Meti įvairiai, galima arčiau, galima toliau, svarbu, kad vabaliuką ant vandens įžiūrėtum. ;uolrait Tik masaliukas dingo nuo vandens, kerti. :roll: Pakirst pavykdavo gal pusę, gal mažiau, kaip kada. Dažniausiai pakliūdavo aukšlikės, bet vis tiek smagu, kad žuvį suviliot pavykdavo. ;-) O kartais panašiu būdu jau tikslingai gaudydavau raudes, tik joms gaudydavau mažus žiogelius pievoje, o mesdavau prie meldų, į "akis", netoli. Didesnių nėra pakliuvę, bet ir nedideles smagu traukt. ;-) Žodžiu, visi žvejybos būdai savaip įdomūs ir kartais visai įdomu kaip nors "navatniau' pažvejot. ;uolrait
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė