Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, apranga, muselių rišimas, medžiagos
 #172695   Wytux
 14 Vas 2010 14:52
Tironas rašė:Usoriu ...........
Beda ta kad nezinau as kur anie laikosi lietuvoje :)
Aukstaitijos Sventojoje usoriu galima rasti kaikuriuose ruozuose, ypac 'derlingai' buvo uzpernai (ne su museline aisku), o pernai del oru ar del kazko kito nelabai kaip siakesi, bet negiliose vietose vistiek matydavau bureliais po 3-4 plaukiojant.
 #181835   Tironas
 29 Kov 2010 08:10
Visai stovinciam vandeni as paprastai negaudau. Bet pasitaiko kad tenka gaudyt kur srove vos juntama. Muse reiketu reguliariai pajudint, kad atsirastu bangele. Paskui duot nurimt, vel pajudint.
Muses is primpico tos pacios sausos kaip ir sroveje.
 #181988   cesius
 29 Kov 2010 18:22
Siap esu siektiek gaudes visokiuose karjeruose, jai nesimato ant virsaus visokiu plaukiojanciu babaliuku tai geriau slapia ar nimfa, jai vasaros pabaigoj pataikai ant sparnuotu skruzdziu-tai tau pasiseke :!: :v-ar
 #182037   HIPIS
 29 Kov 2010 21:47
martiz-zz rašė:kaip jus su sausa muse gaudot stovinciam vandenyje? uzmete laikot ja ar traukiat, jai traukiat kokia muse turi but kad nepanirtu?
Permetinek kas..5-10 cekundiu... patupi kelias akimirkas ir permesk..stovinciam vandenije zuvys gerai reaguoja i kritima, puola iskart, arba ten ner kam puldinet ;-)
 #295900   muselines meistras
 27 Lie 2011 13:02
sveiki visi kadangi aš naujokas žvejo tribūnoje tai rašysiu šiek tiek neaiškiai tai va.

taigi aš ką tik grįžau iš Dzūkijos ežero "Ančia" ir žinoma koks aš muselininkas jai būčiau nesivežęs muselines meškerės :donknow' tai gi pirma diena jokiu kibimų nuo kranto :cry: .
taigi antrą dieną su valtimi išplaukiau į ežera bet pagal echolotą stengiausi neviršyti 2,50m
gylio nes paskui musele nesidomės žuvys.

taigi pirmas metimas ir opa yra ''plot nediduge gal 30 gramu aukšle pagriebusi maždaug ant 8 ar 7 didžio kablį taigi nieko gero vistiek prasedėjas valanda toj pašioj vietoj nebagavau nieko net žolės :/bd-d/el

taigi isplaukiau i kita vietą gylis jau viršijo 3 metrus o ten žuvys verda taigi pirmas metimas nieko antras nieko trečias nieko ketvirtas yra !!! :yaaah! nepatikėsite bet buvo ne aukšlė ne raudė o buvo delno dydžio lydekaitė :/nu/n/x :/nu/n/x
ir ji uzkibo ant red tag muselės :koliorava
taigi gryžes vakare apie 21:30 dar karta nevariau prie liepto atsipalaiduoti ir :ruko ir ka jus galvojete šalia vaikis atsinešė museline ir istraukia šapala taigi as begu atsinešti museline ir ka man taspats pirmas metimas su marabou parasiutu mazu 12 dydzio kabliu ir šapas 1 kg jau mano




TAIGI AČIŪ KAD IŠKLAUSĖTE TAIGI NEI ŽVYNO NEI UODEGOS SUSITIKSIME KITA KARTA
 #295907   Wytux
 27 Lie 2011 13:21
muselines meistras rašė:
taigi aš ką tik grįžau iš Dzūkijos ežero "Ančia" i[/color]
Tu cia kalbi apie "Ancios" uztvanka? sakai ten kilograminiai sapalai plaukioja? :roll:
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė