Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #497378   savas
 31 Lie 2013 21:27
Dekui, toliau pats kasiuos nepazintuos dirvonuos. Sensta su amzium turbut tas brudas? Reiks kazkaip su sunum kooperuotis, bo man tu 10 metru po 5 cm ( nu ant mazgu dar biski iki kokiu 15-20 cm) penkiem metams uztektu.Na nebent kazkas uztrumpins smegeninej ir spina pamirsiu. :-D
 #497392   renaldas
 31 Lie 2013 21:54
mariose kiek gaudes esu, geriau pinta naudot, kai yra normali srove galima butu ir su mono apsieit, bet kai srove dingsta, dazniausiai zuvies kibimai pasidaro labai atsargus ir su mono ne syki buvo, kad net kibimu nematai, istrauki, o viskas nuciulpta, uzsidejus pinta, jau iziuri tuos kibimus. O jei visdelto nori su monuske gaudyt, imk nol 2 pagrindini ir shocka uzsirisk, tada hot ir 100g be baimes galesi metyt, svarbu kad kotas patemptu.
 #497398   savas
 31 Lie 2013 22:08
Na pintas man irgi labiau prie dusios - matosi maziausias net ir delnines kuojos prisilietimas. Bet po nuotykiu su didesniais zuvies svoriais pradejau mastyt, kad kazkas ne taip. Po keliu nevykusiu traukimu, kai supratau, kad visa sistema per kieta, pradejau traukdamas vien tik ant rieso laikyt - praradimu maziau buvo, ale malonumas kazkaip dingo - parsitrauki, graibsto kita ranka ieskai - tuo momentu uodega vikst ir saukstai po pietu. Na tiesa sakant, gal per daug nusiploninau, mat priprates prie visokiu ul ir laight... Tai kazkaip keista storint ant baltos zuvies daugiau nei ant lydekos.
P.s. :-D Siandien tikrai atidirbau vieno tasko teorija - sugebejau dvi meskeres sukabint uz kabliuku (gaudziau su dviem po viena kabli) :-D
 #497427   Qmas
 01 Rgp 2013 06:30
savas rašė:Na pintas man irgi labiau prie dusios - matosi maziausias net ir delnines kuojos prisilietimas. Bet po nuotykiu su didesniais zuvies svoriais pradejau mastyt, kad kazkas ne taip. Po keliu nevykusiu traukimu, kai supratau, kad visa sistema per kieta, pradejau traukdamas vien tik ant rieso laikyt - praradimu maziau buvo, ale malonumas kazkaip dingo - parsitrauki, graibsto kita ranka ieskai - tuo momentu uodega vikst ir saukstai po pietu. Na tiesa sakant, gal per daug nusiploninau, mat priprates prie visokiu ul ir laight... Tai kazkaip keista storint ant baltos zuvies daugiau nei ant lydekos.
P.s. :-D Siandien tikrai atidirbau vieno tasko teorija - sugebejau dvi meskeres sukabint uz kabliuku (gaudziau su dviem po viena kabli) :-D
O tai idomu tos kad ir mini amortizacijos atsiradima neissprestu soklyderio atkarpa? Man su 7-8 metru soklyderiu ir pagrindiniu pintu - nebuvo dar problemu su per maza amortizacija ir zuvu atsikabinejimu.... nors kita vertus gal cia man taip ir koto deka (turiu sheakspeare mach2XT)
 #497466   Shtulas
 01 Rgp 2013 09:32
Tas feeder'gum'as ne šiap sau naudojamas. Padeda jis ir labai daug netgi naudojant šoką. Aš turiu mach3 feeder'į ir be feeder'gum'o esu paleidęs ne vieną didesnę žuvį (specialiai testavau su tuo pačiu kotu, tą pačią žvejybą ir ant tų pačių žuvų), duoda savo jis kaip reikalas. Aišku traukiant labai atsargiai ir žaidžiant su žuvim ištrauksi ir be jo, bet su juo lengviau bus ir patikimiau.
 #497509   blight
 01 Rgp 2013 11:37
O kokią jūs sistema rišat su tuo "fyder-gumu", kad nesipainiotų? Man tai su juo apsipainioja metant ir fsio. Aš tai dažniausiai naudoju tą Cralusinę (kalbu apie upę) -
Paveikslėlis
Tai norint ta "fyder-gumą" pririšt prie tos sistemos, to silikoninio vamzdelio tenka visai atsisakyt, ir va tada painiojas :roll:
 #497521   blight
 01 Rgp 2013 12:13
renaldas rašė:Su asimetrine painiojas?
Ne, kokia dar asimetrine, te tik šapalam aną naudoju :-D Nu gi čia ta įprasta Cralusinė, nu kaip ir running gaunasi, tik per du taškus :-D
 #497525   renaldas
 01 Rgp 2013 12:19
Mesk lauk tuos savo siaudus, niekam tike jie, butent jie ir duoda painiojimasi, nes sunkus yra ir metimo metu, gave vejo pasipriesinima prisispaudzia prie pagrindinio ir sukas aplink ji viskas kas gali :) Risi kasa, prie jos kramtoske ir nieks nesipins tu kartu :-D
 #497545   blight
 01 Rgp 2013 13:06
renaldas rašė:Mesk lauk tuos savo siaudus, niekam tike jie, butent jie ir duoda painiojimasi
Ne tai jei dėt gumą, tai tą šiaudą ar taip ar taip reikia gi nuiimt (nekiši gi gumos po šiaudu), va tada ir sakau kad painiojasi :roll: . O šiaip jei be gumos tai ta sistema man ::liux tadu nieks te nesipainioja, tam ji ir padaryra ;-)
vyrgaz rašė:Marčiau, kam tu tuos robobkopus konstruoji, rišk paprastutį "inlainą" ir gaudyk savo malonumui su viena meškerėle.. ;-)
Nu šiaip jo, jei su guma reiks taip ir pasidaryt. Su pintu didesni karšiokai iš tikro kartais atsidaužo :roll:
 #497547   vyrgaz
 01 Rgp 2013 13:12
blight rašė:...... (nekiši gi gumos po šiaudu)......
Kaip tai neįkiši, pažiek fiederio sistemų puslapy, te yra mano sukonstruotas frankenšteinas su fidergumo kasyte.. :)
O perkišt paprasta- imi valo gabaliuką, perkiši vieną galą per vamzdeli, "užkabini" fidergumą, valo galiuką atgali vamzedlin kiši ir patrauki..
 #497549   blight
 01 Rgp 2013 13:22
vyrgaz rašė:Kaip tai neįkiši, pažiek fiederio sistemų puslapy, te yra mano sukonstruotas frankenšteinas su fidergumo kasyte.. :)
Aha radau, kažkaip tada neužfiksavau to frankenšteino įdėmiau. Aj tai tu iš tos gumos kasytę supynei, hmmm, tada visai gal ir nieko, nepagalvojau... Galvojau tik viengubą ir kilpa-kilpon :roll: Reiškia dabar pirma pabandysiu clarusine sistema su tavo variantu ;-)
 #497553   renaldas
 01 Rgp 2013 13:34
blight rašė:
renaldas rašė:Mesk lauk tuos savo siaudus, niekam tike jie, butent jie ir duoda painiojimasi
Ne tai jei dėt gumą, tai tą šiaudą ar taip ar taip reikia gi nuiimt (nekiši gi gumos po šiaudu), va tada ir sakau kad painiojasi :roll: . O šiaip jei be gumos tai ta sistema man ::liux tadu nieks te nesipainioja, tam ji ir padaryra ;-)
vyrgaz rašė:Marčiau, kam tu tuos robobkopus konstruoji, rišk paprastutį "inlainą" ir gaudyk savo malonumui su viena meškerėle.. ;-)
Nu šiaip jo, jei su guma reiks taip ir pasidaryt. Su pintu didesni karšiokai iš tikro kartais atsidaužo :roll:
Man butu didele garbe pamatyt ta tavo robokopa kaip Virgis issireiske, gal turi kokia fotke? :roll:
 #497554   blight
 01 Rgp 2013 13:50
renaldas rašė:Man butu didele garbe pamatyt ta tavo robokopa kaip Virgis issireiske, gal turi kokia fotke? :roll:
Kažkur ir fotkėse pas mane gal yra, bet gi ir intike galima rast, kad ir jų oficialiam psl pvz:
Paveikslėlis
Gražu ane? :-D Ir koks jum čia "Robo-mentas"? :tia-tau
 #497559   pensininkas
 01 Rgp 2013 14:01
cia kuria zvaigzdziu karu serija bandai kurt susikombinaves tokius spastus? :shock: pagal visa ka, cia yra humanisko kabliavimo sistema, kai zuvies nenori suzalot su kabliu, tai bandai ja ispausti i ta tarpa tarp valo ir seryklos laikiklio :-D
 #497585   savas
 01 Rgp 2013 17:07
Kreipiuos i klaipediskius - gal kas parduotu koki metriuka tos stebuklines gumos pabandymui. Privaziuociau... Reik sestadieniui pasiruost, bo vel visi didieji su lupu dekoracijom plaukios. O gal kur matuojamos yra pirkt?
Buc dekingas.
 #497587   Skridžas
 01 Rgp 2013 17:21
Manau ekonomiškai naudingiau ir pigau butu visa ruluka nuspirkit jeigu važiosi tai važiuok tiesai i parduotuve vis tiek jau tas pats važiavimas o tas ruliukas drenan fider gum 20 lt kainuoja,o kai pabandysi,suprasi kad daiktas naudingas,aš kai nupirkau,nuo to karto dar negaudžiau be gumos... ;uolrait

Vakar pvz.pas valinska pirmas karpis 4 kg papuolė valas užfiksuotas su gumite,pagrindinis 0,18 pvadėlis gal 0,18 o gal 0,16 neatsimeniu kokie buvo surišti ir fider gumas 5-7cm tai nuo būgnelio gumitės specialiai nenuiminėjau nors jau ir ant ribos draskėsi idomu buvo pažiurėti ar nuplėš ar ne,taip kad vakar pagavau apie 7 vnt..Aišku iš pirmo karto čia gal niekio nereiškia..bet fiksavimo gumitės nenutruko ir nuimti nereikėjo,nors ant ribos buvo,tokiais atvėjais pavadėlis turėtėu pokštelti...O fider gumas 4 lbs atlaiko kilogramas su biškiu...
 #497604   blight
 01 Rgp 2013 18:55
Shtulas rašė:O kam tokia pajibėnija reikalinga? :roll: Tipo paprastai surišus inline sistemą kažkas blogai būna ar tiesiog patinka legolendas?
Rapalas rašė:Sistema tam kad išleistum lt, tiem kas nenusimano tokios nesamonės ir reikalingos, atseit gerai ir patogu, bet ištikro nefega :)
Ale ot gudrūs :-D Jūs pirma bent pabandykit, o paskui galit peckeliot :tia-tau Tų trišakių svarsyklių dėka metant pavadėlis stovi statmenai ir susipainiot labai mažai šansų. Nu o kadangi aš nenusimanau, tai man anos pukiausiai tinka... gaudau tom nesamonėm jau antri metai :ruko
 #497606   renaldas
 01 Rgp 2013 19:06
savas rašė:Kreipiuos i klaipediskius - gal kas parduotu koki metriuka tos stebuklines gumos pabandymui. Privaziuociau... Reik sestadieniui pasiruost, bo vel visi didieji su lupu dekoracijom plaukios. O gal kur matuojamos yra pirkt?
Buc dekingas.
Duociau nemokamai, bet pas pati gal pora metru beliko, bet kaip Skirdzas rase, daiktas tikrai reikalingas ir naudingas, nusipirk spule, ir tikrai ja sunaudosi, gulejimo stalciuje ji nebijo, galesi ir kelis metus ja naudot
 #497636   kamstis
 01 Rgp 2013 20:42
blight rašė:
Shtulas rašė:O kam tokia pajibėnija reikalinga? :roll: Tipo paprastai surišus inline sistemą kažkas blogai būna ar tiesiog patinka legolendas?
Rapalas rašė:Sistema tam kad išleistum lt, tiem kas nenusimano tokios nesamonės ir reikalingos, atseit gerai ir patogu, bet ištikro nefega :)
Ale ot gudrūs :-D Jūs pirma bent pabandykit, o paskui galit peckeliot :tia-tau Tų trišakių svarsyklių dėka metant pavadėlis stovi statmenai ir susipainiot labai mažai šansų. Nu o kadangi aš nenusimanau, tai man anos pukiausiai tinka... gaudau tom nesamonėm jau antri metai :ruko
:-D :gutgut
 #497658   renaldas
 01 Rgp 2013 21:24
blight rašė:
Shtulas rašė:O kam tokia pajibėnija reikalinga? :roll: Tipo paprastai surišus inline sistemą kažkas blogai būna ar tiesiog patinka legolendas?
Rapalas rašė:Sistema tam kad išleistum lt, tiem kas nenusimano tokios nesamonės ir reikalingos, atseit gerai ir patogu, bet ištikro nefega :)
Ale ot gudrūs :-D Jūs pirma bent pabandykit, o paskui galit peckeliot :tia-tau Tų trišakių svarsyklių dėka metant pavadėlis stovi statmenai ir susipainiot labai mažai šansų. Nu o kadangi aš nenusimanau, tai man anos pukiausiai tinka... gaudau tom nesamonėm jau antri metai :ruko
Ne nu piniga sumokejes gi nemesi lauk, tai reik girt kol nenutruksi visu :-D
 #497695   Rapalas
 02 Rgp 2013 08:34
Blight, jei rašau tai reiškias bandžiau, dar dabar turiu ta nesamone, nuo vieno jau suktukas vienas nulūžes, tie ilgi atvadnykai irgi nepatiko, man, gal tiesiog blogai rišausi, bet man geriau be jų.
 #497697   Shtulas
 02 Rgp 2013 08:51
Blight, bandžiau ir aš visokiausių š, kol vieną dieną pamačiau, kaip protingi žmonės genialiai paprastai žvejoja be jokių šūdukų ;) Dabar net šimtus suktukų nebežinau kur dėt :-D
  • 1
  • 25
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė