Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #632090   blight
 09 Lie 2015 11:54
giedriuzzz rašė:Vakar pas mus parduotuvėj užmačiau TRAPER jauko sufasuoto po 5kg. Kainą sakyčiau visai gera 5Eur už poką. Gal kas esat tokį bandę ir kaip jo kokybė?
Dažnai naudoju TRI.. oj TRAPERĮ :-D Normalus ekonominis pašaras ;-) O po to dar ir kibiriuks lieka :-D
 #632107   giedriuzzz
 09 Lie 2015 15:37
Tą kur po 1kg tai ir aš dažnai naudoju, bet čia užmačiau naują po 5kg. o ir kaina kaip minėjau gaunasi dvigubai pigiau nei pirkt po kilogamą. Tad ir kilo klausimas kodėl jis toks pigus..

P.s. apie kokius kibiriukus čia šneki kurie tau lieka? :roll:
 #632108   vyrgaz
 09 Lie 2015 15:50
Pernai pirkdavau traperio jaukus "urmu", kiek geresnės klasės jaukai kainuodavo apie 3,5 lt už kilogramo pakuotę ir 7 lt už dviejų kg pakuotę. Tai 5 eur už 5 kg pakuotę parduotuvės kainomis nedaug- bet jo kokybė turėtų būti abejotina. Aš traperio nebenaudoju dėl per stambios frakcijos, su kavamale anksčiau maldavausi, gaudavosi visai kitokių savybių jaukas. Dabar turiu galimybę įsigyti geresnės kokybės jaukų už traperio parduotuvinę kainą, tai į pastaruosius nebežiūriu.
 #632290   mariukaz
 11 Lie 2015 19:51
Bandysiu ir as pasidalinti savo patirtimi.

Pernai visa liepa ir rugpjucio pirmoje puseje gaudziau su Traper Feeder Lescz (Karsis). I sudrekinta ir per seta pertrinta pasara dedavau 10% Traper Pieczywo fluo mix (stambus raudoni ir geltoni dziuvesiai). Drekindavau vandeniu su melasa. Stambiu daliu, isskyrus pieczywo, su jauku nemaisydavau, tiesiog eigoje su konservuotais kukuruzais darydavau vainamuosius kamscius. Kiekvienos rytines zvejybos (nuo 5 iki 10 val.) rezultatai budavo +/-10 kg, rekordas 22 kg. Mazesniu negu 1 kg karsiu nebuvo, visi 1,5 - 2,5 kg. , taip pat kibdavo stambios kuojos. Masalas sliekas, dzikas, kukuruzas.
Aisku as zinojau kad butent toje vietoje ir tuo laiku kimba karsiai, taciau kiti zvejai beveik nieko nepagaudavo. Kiek zinau, masalai buvo tokie pat, bet jaukai skirtingi, su mano minetu jauku ir tais dziuvesiais niekas negaude.
Zinoma itakoti galejo daug aplinkybiu (netikslus metimai, kabliukai, pavadeliu storis ir t.t.) taciau sokia tokia isvada as padariau - Traper Feeder Lescz labai neblogas jaukas. Tiesa, vienoje zvejyboje esu bandes zvejoti su Sensas Gross Gardons su priedais, tai rezultatas buvo zymiai prastesnis.
Siemet, praeita savaitagli zvejojau tris dienas is eiles, irgi rytais. Rezultatas 8 karsiai (nuo 1 iki 2 kg) ir begale motininiu kuoju. Jauka ir priedus naudojau tuos pacius, bet si karta pastebejau idomu dalyka, pasirodo visi karsiai buvo pilni butent geltonu pieczywo daleliu, raudonu beveik nebuvo, o kuojos is vis situ dziuvesiu (nei geltonu nei raudonu) neede. Gaila kad pernai neatkreipiau i tai demesio :(
Pastebejau dar viena idomu dalyka, siemet sliekas ir dzikas neveike, beveik viskas pagauta ant... Traper corn puff vanile ir Timar mix minkstuju peleciu medus. Abu masalai plaukiojantys. Pavadelio ilgis - apie metra. Mistika :)
Kiek zinau kitu zveju rezultatai vel nekokie, na nebent zuvi krumuose slepe :)
 #632335   Keme
 12 Lie 2015 13:33
koks butu minimalus atstumas tarp jaukinamu vietu, norint "patikrinti" skirtuma tarp jauku?
nesigilinant i tas visas "zuvu megstamas vietas", kaip akmenukas, duobute, kriauklyte ar zolyte. sakykim reljefas, danga ir gylis tokie patys.
 #632997   giedriuzzz
 20 Lie 2015 20:01
blight rašė:
giedriuzzz rašė:P.s. apie kokius kibiriukus čia šneki kurie tau lieka? :roll:
Nu aš tai kur 5kg pirkdavau tai būdavo kibiriukuose supakuotas :-D O tu čia 5kg maiše matei? :roll: Jei ne kibiriukį tada neapsimoka :-D
Kamšti, o tu neklysti, kad kibiriukuose po 5kg? Nes kiek radau tai jis fasuojamas po 3kg. Aš maišiukuose pirkau tokį http://traper.by/catalog/prikormki-trap ... arpiowate/
 #633068   blight
 21 Lie 2015 14:25
giedriuzzz rašė:Kamšti, o tu neklysti, kad kibiriukuose po 5kg? Nes kiek radau tai jis fasuojamas po 3kg. Aš maišiukuose pirkau tokį http://traper.by/catalog/prikormki-trap ... arpiowate/
Nors aš ir ne Kamštis, bet vistiek pakomentuosiu :-D Šiaip žiūriu dabar tikrai kibiriukuose nematau (šįmet dar nebuvau ieškojęs), praeitą savaitgalį kaip tik ieškojau - ba-baa. Matomai taip jau nebefasuoja - neapsimoka :-D . O tų kibiriukų dar turiu iš seniau užsilikusių nemažai (keli dar ir su pašaru), jei nori galiu ir foto parodyt, tikrai ten 5kg buvo :-D
 #656173   TomasC
 04 Kov 2016 10:22
Sveiki,
Esu pradedantysis zvejys. Noreciau suzinoti informacijos apie jauku ir ju priedu isigijima.
Patarkit prasau,kur Vilniuje pigiausiai galima nusipirkti 1)Melasos 2) Skrudintu ir smulkintu kanapiu seklu 3)Jauko prieda Coco belge?
Dekoju.
 #656228   andrej87
 04 Kov 2016 19:14
TomasC rašė:Sveiki,
Esu pradedantysis zvejys. Noreciau suzinoti informacijos apie jauku ir ju priedu isigijima.
Patarkit prasau,kur Vilniuje pigiausiai galima nusipirkti 1)Melasos 2) Skrudintu ir smulkintu kanapiu seklu 3)Jauko prieda Coco belge?
Dekoju.
pabandyk lazdynuose erfurto gatvei
https://www.google.lt/maps/@54.6764399, ... 6656?hl=lt
  • 1
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė