Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, svareliai, šėryklėlės, signalizatoriai, naudingi priedai
 #184874   Ignelis
 07 Bal 2010 18:47
tik vat po siai dienai nesuprantu, nes nkur neradau paaiskinimo, ko yra tame karveliu meshle ? :shock: na lyg ir butu logishka jie juk visokiu seklyciu, grudeliu ir dar bala zino ko prisilesa, ir neviskas buna pilnai suvirshkinta.... bet del ko tos seklytes apvirshkintos geriau turetu dirbt uzh neapvirshkintas... :lol:? beje siuo receptu savo asmenini rekorda padariau 43 ar 45 karsiokai :gutgut ir ne kokiam zhemupy kur tukstanciai per draudima ju sueina, o Susves uzhtvankoi :gutgut joje ir tekdavo i metus po karta, ar i du metus karta su karpiu susidurt, kuris eidavo ir nueidavo.... ;-) buvau minejes tai, kuomet apie valu stori kalba feederiu temoi sukosi...
 #185026   Wirtualus
 08 Bal 2010 06:13
Smagiai jus cia prisiminimais dalijates :) O mano pirmoji zvejyba feederiu ivyks si savaitgali,tad ispudzius papasakosiu pirmadieni...jau dabar naktim nebeina uzmigt per apmastymus kaip, ka ir su kuo :)
 #185409   Kairys
 08 Bal 2010 21:36
Nu va, sveikinu, gražūs pavasariniai mekšrai. ;-) :gutgut Taip ir užsikabinama už kokio nors įrankio, tik pagaut žuvies su juo reikia. ;-)
 #185974   ansanas
 10 Bal 2010 22:59
O kaip jus darot su fyderio sistemom kiekviena zukle risat is naujo,ar prisegat nedideliu segtuku,ar is vis isarde fyderi sistema paliekat ir kabliukus isegat kur nors?baisiai nepatogu turetu buti kiekviena karta sistemas is naujo raisiot ypac jei zvejojama anksti ryte arba nakty..
 #185979   senelis
 11 Bal 2010 07:12
ansanas rašė:O kaip jus darot su fyderio sistemom kiekviena zukle risat is naujo,ar prisegat nedideliu segtuku,.
Tai ziurint,kokiame dekle kotus veziuojiesi... Jei tuboje,tai nori nenori turi isardyt,nuimt rite ir t.t O jei dekle,kuriame fyderiai telpa su ritemis,tai,zinant,ka planuoji gaudyti galima ir is anksto viska susirist,susitvarkyt. As tai taip ir darau,tik serykleles ar svino nededu. O anksti ryte ar vakare kaisioti per ziedelius vala ir rist paternosterius menkas malonumas :?
 #185992   makaulė
 11 Bal 2010 10:51
Mano mintys tokios,jei gaudai daug ir skirtingose vietose,arba nezinomose,pradet zukle visgi reiks be sistemeles.Labai daug sekmes zukleje lemia dugno praskambinimas.Todel kaip ir senelis feederius veziojuos surinktus,beet be sistemeliu.Zukles pradzioj ant pinto valo turiu tik suktuka,i kury prisegu svina ir ,,skambinu,, dugna ieshkodamas gyliu perkritimu,kriaukleto dugno ir t.t.Tik rades numanoma zukles vieta,vietoj shvino kabinu namie surishta paternostery,ar asimetrine kilpa,kurios ant lanktelio dezej paruoshtos kokios 5-6.:/braj;Nors mano zukles daugiau srovej,ce ir nutraukimu kur kas daugiau.
 #186002   Prosac
 11 Bal 2010 12:35
Gal galite man tikslai apibūdinti, kaip praskambninti dugna ir surasti gyliausia upes vieta, kokie kriterijai, kaip ka daryti, aprasykite kuo tiksliau. Aciu :)
 #186135   senelis
 11 Bal 2010 20:01
makaulė rašė:cia jau visa istorija ir 6 puslapiu mokslinis darbas......siaip skaityt reik fyderastu saitus,tiek ruskiu,tiek britu.
Prisipazinsiu,kad tai man pats sudetingiausias ir nemegiamiausias zvejybos etapas :) Bet be jo niekaip... Ypac naujose,nezinomose zvejybos vietose... :?
 #186144   Wirtualus
 11 Bal 2010 20:38
Prosac rašė:Gal galite man tikslai apibūdinti, kaip praskambninti dugna ir surasti gyliausia upes vieta, kokie kriterijai, kaip ka daryti, aprasykite kuo tiksliau. Aciu :)
Jei supranti rusu kalba, tai paziurek situos filmus "Уловистый фидер" ir "Фидер - это просто". Labai daug suzinosi ir labai daug klausymu, kurie atrode labai rimti bus labai lengvai ispresti. Si savaitgali "shambalioniski" (tvenkinukas panevezio raj.) pirma karta po ilgu feederio studiju ziemos vakarais, isbandziau viska praktikoje. Zvejojau dvi dienas, laimikiai skyresi dvieju dienu del keliu priezasciu: pirma diena nusistorinau su pavadeliais tad ir zuveliu buvo negausiai, antra diena pavadeli nuploninau iki 0,08-0,1 kabliukai irgi atitinkami ir kuojykiu kur kas daugiau atkeliavo pas mane ''plot o gal del to kad antra diena oras geresnis buvo ;;yel O ispudziai..... Ka cia pasakot...visiems juk buvo pirmas kartas su feederiu ir net neabejoju kad visiems jis aptiko ;-var-var. Labai jau sirdis suspurda kartu su virsunele ir ta mintis "ka paemiau" ''plot
P.S. Gamta nenukentejo viskas kas buvo paimta is vandens, ten ir liko :/brazasista
 #186257   Prosac
 12 Bal 2010 12:59
Jei supranti rusu kalba, tai paziurek situos filmus "Уловистый фидер" ir "Фидер - это просто".
Suprantu rusiškai. Gal gali kokį linką numest, kur būtų galima tai parsisiųsti. Ačiū.
 #186388   Antas
 12 Bal 2010 22:20
Prosac rašė:Gal galite man tikslai apibūdinti, kaip praskambninti dugna ir surasti gyliausia upes vieta, kokie kriterijai, kaip ka daryti, aprasykite kuo tiksliau. Aciu :)
esme tokia. labai trumpa ir aiski. meti svyneli toli nuo kranto link ezero vydurio arba i ta puse kur esi nusiziurejes. zuvauju stovinciame vandenyje, metau 10- 20 gr svyna, tai nematau kur krenta :neutral: :mėlynvarla
pastebejai, kai meti ir kol nepasieke dugno virsunele yra uzsilenkusi, o poto staigiai atsitiesia. taigi svynas ant dugno. itempi vala ir suki rite 2 - 3 apsisukimus, tada virsunele vel sulinksta ir vel issitiesia. po kiekvieno sukimo skaiciuoji garsiai per kiek sekundziu virsunele atsilenkia. visa darba darai monotiniskai, t.y. trauki ir skaiciuoji. jai dugnas lygus skaiciavimas sutaps, jei i kalna pajausi + trumpes laikas, jei laikas ilgeja - duobe. viskas visa teorija.

p.s. pastaba virsunele ir sistemele pasirink tokia, kad svynas nepergreit skestu, nes jei svynas sunkus bus - nespesi skaiciuoti. jei virsunele per liauna tas pats bus. viskas toliau eini ir bandai, pazaisi 3 val suprasi. dar niuansai: jai dugnas zoletas, trauksis sunkiasiai, jei svynelis sokines - akmenuotas, jei lengvai - smelis, jei sunkiai ir tolygiai - dumblas.

jei nori issimatuoti gyli - nueini i parduotuve ir nusiperki markeri, prisikabini ir matuoji gyli
 #186395   Antas
 12 Bal 2010 22:43
Siemet fiderio ispudizai ne kokie. per ziema pasigaminau savadarbe serykla, be svyno ir t.t. sveriancia kazkur 5 gr. prisidejau pasaro kazkur 40 - 50 gr. nugalvoju tokiu pora ir uzteks. uzsimojau taip smagiai, metu ir girdziu kazkas lusta virs galvos ir ziuriu kaip puse fiderio lekia i ezera. taip ir nesupratau, ko tas blankas luzo ( 3 dalis), nei uzkliuvo uz ko nors, nei valas uzsipainiojo. tai manau tada inercija kalta.
 #186415   senelis
 13 Bal 2010 07:18
Antas rašė: uzsimojau taip smagiai, metu ir girdziu kazkas lusta virs galvos ir ziuriu kaip puse fiderio lekia i ezera. taip ir nesupratau, ko tas blankas luzo ( 3 dalis),
youtubej i ziurimiausiu top 20 patektu,jei butu nufilmuota :gutgut :grin:
 #186437   Antas
 13 Bal 2010 10:30
senelis rašė:
Antas rašė: uzsimojau taip smagiai, metu ir girdziu kazkas lusta virs galvos ir ziuriu kaip puse fiderio lekia i ezera. taip ir nesupratau, ko tas blankas luzo ( 3 dalis),
youtubej i ziurimiausiu top 20 patektu,jei butu nufilmuota :gutgut :grin:
ot, o kameros tai buvau neijunges 'viarkt buciau izimus :koliorava
 #186444   ansanas
 13 Bal 2010 10:59
Antas rašė:Siemet fiderio ispudizai ne kokie. per ziema pasigaminau savadarbe serykla, be svyno ir t.t. sveriancia kazkur 5 gr. prisidejau pasaro kazkur 40 - 50 gr. nugalvoju tokiu pora ir uzteks. uzsimojau taip smagiai, metu ir girdziu kazkas lusta virs galvos ir ziuriu kaip puse fiderio lekia i ezera. taip ir nesupratau, ko tas blankas luzo ( 3 dalis), nei uzkliuvo uz ko nors, nei valas uzsipainiojo. tai manau tada inercija kalta.
o kokia tavo feederio uzmetimo riba?nevirsijai?
 #186475   Wirtualus
 13 Bal 2010 13:08
Antas rašė:
ansanas rašė:o kokia tavo feederio uzmetimo riba?nevirsijai?
riba iuzmetimo 90gr, bet jos nevirsijau
Vejo gusis, karmuskes dydis, mikro defektas viskas galejo susidet i vieta ir ivyko TRiOKST :e:e
 #186509   Wytux
 13 Bal 2010 15:32
Kazkada esu sulauzes uzmetimo metu savo tolimo uzmetimo kota, kai gaudziau sapalus ir ant valo buvo tik plude (vyno kamstis) ir kabliukas su ziogu. Perkrovos tikrai nebuvo, bet luzo manau del "nuovargio' arba kaip kamstis raso del mikro pazeidimu, kurie 'susikaupe' is anksciau.
 #187028   Kleckas1978
 15 Bal 2010 08:34
tai kotas gali atrodyti sveikut sveikutelis, o gal buvo su juo kur trinktelta, ar suspaustas blankas ir t.t.
nes siaip be priezasties nei is sio nei is to neluzta kotai ir kad del vejo gusio luztu :shock:
 #187292   ansanas
 15 Bal 2010 19:07
Nusipirkau feederi ir nesupratau kiek uzmetus turi virsune sulinkt tik vos vos ar kaip reikiant? Feederis uzmetimo 40-80gr uzdejau ploniausia virsune ir serykla 20gr.tai su pilna serykla itempus vala tik vos vos sulinkdavo virsune...tai nesupratau ar man karosoi nekibo ar tiesiog nieko nemaciau...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 14
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė