Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Kotai, ritės, valai, plūdės, masalai, priedai
 #696079   Raupsuotas
 09 Geg 2017 06:27
giedriuzzz rašė:Dar toks klausimas, kiek panašiai turi sverti vidutinės klasės 8m meškerė? Ar normaliai jei sveria kokius 350gr.? :roll:
Jei tik kotas "ne kurčias" tuomet tai tikrai geras svoris ;-var-var. Palyginimui 7m neblogas koto svoris turėtų būti 240 - 260gr. 9 metrų apie 440gr todėl tavo deklaruojamas pirkinys šitam kontekste pilnai "įsipaišo" :/braj;
 #696099   giedriuzzz
 09 Geg 2017 13:07
Šiandien keletui valandų buvau nulėkęs į vieną karjeriuką pratestuoti kotuko. Na toks visai smagus įrankėlis pasirodė man.. Lengvas, bet gal kiek per liaunas.. Šiandien kibo pagrinde smulkios kuojytės ir raudikės, tokios panašiai ~50gr., žipsinės vienžodžiu :) Na meškerės galūnė tai gražiai dirba traukiant tokią žuvelę, įdomu kaip bus kai užkibs 400-500gr kuoja :)
Šiaip vianas iš tokių minusų, kad ta meškerės dalis kurią imi į ranką yra gana plona.. Bet kai mano ranka nėra didelė tai visai nieko, bet jei pas ką rankos didelės ir ilgi pirštai ti tikrai ji bus nepatogi, nes pirštai du kartus apsivynios apie kotą :lol: :lol: :lol:
Pradžiai tiek... Manau ši meškerytė puikiai tiks sūnui gaudyt karosiukus ir kitą smulkmę, o aš bandysiu ieškoti kažko kito sau :grin:
Tiesa dar vienas pliusas, kad pas kiniečius galima papildomai nusipirkt viršutinių dalių :) Ploniausios trys dalys (komplektas) kainuoja ~5 eur., tad nelabai baisu ir sulaužyti viršūnėlę :lol:

P.s. nei foto, nei video deja nebus, nes mano telefonas paskelbė streiką ir nebeįsijungia fotoaparatas... Teks nešt garantiniam '''bum
 #696101   Dziedas
 09 Geg 2017 13:46
Manau normalus svoris. O jei viršūnėle tuščiavidure, tai galima įklejoti grafitini pilnaviduri. Bet čia skonio reikalas. Jei sustumta 71cm. tai ir turi būti liauna, linksta per daug. Turbūt iš 5-6 sekcijų (gabalu) .
 #697656   bes
 30 Geg 2017 14:57
bes rašė:Turiu meskeres 7,6,5 metru.
Nuo kranto pagrinde su 7 m zvejoju, is valties 6,
7-ke dar is valties Baluose kuojas, nepatogu nes valo lieka tik koks metras laisvo iki pludes.
Bet kaifas traukti is tokio gylio geras kuojas.
5 m nekarto dar nepanaudojau,bet gal is valties kokiu 3-4 metru gylije tinkama?
Ežeras Arinas iš valties.
Pirma karta gaudžiau su 5 metru kotu.
Gylis apie 2 metrai, pats kaifas traukti kuojas apie 100 gr vidurkio.
Tiesa pagavome per du žvejus tik 11 vnt, 1,5 kg. Kibimas prasidejo tik 20.30 ir kibo tik valanda iki 21.30.
Gaudeme su 5 ir 6 metru meškeremis, su 5 metru patogiau.
Pabandysime sekanti karta gal gyliau sustoti, kad sužinoti ar tinkama 5m 3-4 metru gilyje.
 #698776   Sokratas
 15 Bir 2017 17:24
ar taip gali būti, nenuluš jis man lynus kilinius betraukiant? o gal per mažai nustūmiau konektorių klijuodamas?
P1150520.JPG
 #698798   blight
 16 Bir 2017 07:54
Sokratas rašė:ar taip gali būti, nenuluš jis man lynus kilinius betraukiant? o gal per mažai nustūmiau konektorių klijuodamas?
Tikrai kad per mažai. Meškerės galiuką reikėjo taip prišlifuot, kad konektorius dasistumtų iki pat galo. Na patingėjai, tai dabar teks tą veiksmą pakartot ir jau matomai su nauju konektorium :-D
 #700973   giedriuzzz
 29 Lie 2017 19:32
Taigi, taigi..
Nusprendžiau dar savo kolekciją papildyti nauju kinietišku "stebūklu".. Šįkart ėmiau ilgesnį, netoli 6 metrų ilgio.. Firmą pasirinkau kitą vien dėl pabandymo..
DSC_0012_20 (1).JPG
Tik vat, man jis pasirodė gana liaunas.. Galvoju ar nesusilankstys jis į 4 dalis traukiant stambesnę žuvį :lol:
Norėčiau, kad žvejojantys tokiais kotais įvertintų jį..
Pridedų pafilmuotą medžiagą, tikiuosiu iš jos pavyks kažką suprasti :roll: :)

https://youtu.be/oNH_Bfs6-H4
 #701011   giedriuzzz
 30 Lie 2017 22:01
Tai aš ir nesakau, kad ji turi būti puiki.. Aš klausiu, kokia nuomonė, ar ji nėra per daug lanksti?
Va pvz ketvertuką kur pirkau, tai man ji patiko.. Ir lengva ir smagi.. Vaikui taip pat ji patiko, traukti kuojikes ir karosiukus..
O va šešiukė man pasirodė per liauni.. Nors dar žvejyboje jos neišbandžiau.. Gal pažvejojus pasikeis mano nuomonė..
 #701071   Dziedas
 01 Rgp 2017 17:35
Iš video supratau-šlamštas. O ir svoris spėju bus virš 250gr. Žmogau....jei tau Dievas davė norą žvejoti, ir pats nori žvejoti, tai nedaryk klaidu. Gal pradžioje nereikia pirkti pačiu brangiausiu meškerių, pakaks ir vidutines klases. O nusipirkęs ....šuda po pirmos žūkles įspūdžiai bus tragiški. Gali netekti norą gyvenime turėti malonuma-meškeriojima. O apie kotus jau tiek rašyta.....
 #701109   Dziedas
 02 Rgp 2017 12:04
Svoris tikrai neblogas. Dabar tik balansavimas turi reikšmes. Pvz.pas manes yra Šimano 6m. su tokiu svoriu, bet dėka geram balansui sunkiai ne atrodo. Ir ketesne ,nors ne greitos akcijos. Bandyk ,žiūrėk. Gal draugai turi kitokiu, pačiupinėk. Ir nei žvyno... :grin:
 #701140   Edmis
 02 Rgp 2017 22:56
giedriuzzz rašė:........

https://youtu.be/oNH_Bfs6-H4
Is video atrodo,kad viskas gerai su koto minkstumu.Svoris irgi geras,kaip kiniecio....Turejau firmine 7m.,makalavosi labiau,nei tavo.Is auksliniu serijos buvo...Ir turek omeny,kad kuo ilgesnis kotas,tuo labiau jis tabaluoja.Nesvarbu ,kad kotai vieno modelio,kaip ,kad pas tave pirkti 4m.ir t.t.,vistiek ilgesnis labiau tabaluosis.Nuo fizikos niekur nedingsi.... :ks>
 #701158   Raupsuotas
 03 Rgp 2017 19:38
Pirmą kartą girdžiu, kad 7 metrų botai priskiriami aukšlių kategorijai :ks> Niekur neradau, kad apie tai rašytų. :shock: Kiek teko žvejoti tai aukšlių žvejybinį komplektą sudarydavo 1-5 metrų kotai. Toliau jau seka išimtys su atskirais niuansais.
P.S. Tabaluojasi prastas kotas, o geras nežiūrint ilgio turi būti stangrus :/braj;
 #701162   Edmis
 03 Rgp 2017 20:38
Blogai zinai,jei taip galvoji. Pats seniau pas mane matei Milo Helios Relix 7m.,kurios visa serija( iki 9m.)priskiriama auksliniu kategorijai. Todel ir tabaluojasi virsunele papurcius kota,kad be vargo mestu lengva pludele. Turiu as dabar ir standu kota. Bet kas isto?! Kartais ilgiuosi Milo tureto,nes 1.5gr.pludele komfortiskai uzmesdavo,ko su standziu kotu nepavyksta. Mesti meta ir standus kotas,bet jau nera tos amortizacijos,kaip pas Milo buvo.Plius ir kokia smulkia zuvi su Milo buvo smagiau traukti.
 #701182   Raupsuotas
 04 Rgp 2017 09:56
Ačiū, kad duodate man, kaip aukšlių gaudymo specui tokias pamokas, bet jei nesunku, gal galima kokią foto įmesti ar nuorodą. Labai jau norisi iš arčiau susipažinti su naujais (7-9metrų) aukšlių žvejybai "skirtais" kotais, o ir kitiems besidomintiems manau būtų įdomu :ks>
P.S. Iš savo pusės siūlau pasiskaityti ( jei mokate užsienio kalbą) čia... http://www.rybnadzor.com/forums/udilisc ... scha-4530/ Taip geriau gal vieni kitus suprasime :/braj;
 #701226   Dziedas
 05 Rgp 2017 16:59
Aukšto lygio diskusija, noriu ir aš pasakyti. Tikrai girdėjau ,kad 7m. kotas yra aukšlinis ,pagal firma ir svori. Bet pas mus tikrai užtenka ,kaip sako Sigutis 1-5metro. O gaudant savo malonumui aš naudoju iki 4m. Ir 1-2metru beveik nereikia. Ankščiau per varžybas iš valties, Nedūlio ežere, pakakdavo 1-2 metro. Tenai aukšliu ,kaip košes... :grin: Dabar ,dėl sveikatos išdaigu, žvejoju nuo kranto ir naudoju 3-4 ir retai 5metru kotą. Ir dar. Nuo seno žinoma ,kad aukšliniai kotai turi būti greiti. Gal su "sasiska" ir lengviau užmesti lengvesne plūde, bet čia ,kaip sako mano vienas kaimynas,-šikančio katino vaidinimas. Nors kiek geresnis kotas linksta tik nuo vidurio. O užkabinės stambesne žuvele, ne kotas traukia ,o žvejys. atleiskite už aštruma, bet Dziedas kaip šneka, taip ir daro. :grin:
 #705708   Dovydas30
 15 Spa 2017 13:29
Sveiki poudininkai zadu pirkti 1 savo pludine balonine meskere,anksciau gaudziau su match tipo,bet laikas atejo megautis zvejyba daugiau nusipirkau pati pigiausia 5m bota,kad paziuret ezere ar man pakanka ilgio ir biskiti truksta jauciu 6butu idealu,bet paskaicius visi ima 5 poto 7 lauksiu nuomoniu biudzetas kotui 100/200eu zvejoju is kranto daugiausia lynus,bet planuoju ir valtele kitam sezonui
 #705711   Dovydas30
 15 Spa 2017 14:25
Is 5metru lengviausia kota ka radau butu traper gold stick 104gramai iki 6gr testas ce jeigu is valteles su juo is 6metru 7 net nzn,idomios nuomones kas jau isbande daugiau kotu as turi stazo juose,kad nepirkti poto antra karta
 #705718   Wytux
 15 Spa 2017 15:25
Pradzioje rasai kad zadi pirkti bolonine meskere, poto apie botus rasai. Tai gal patikslink ko vistik ieskai?
 #705721   Dziedas
 15 Spa 2017 15:59
Jei 5 metru sveria 104gr. tai lynams netinka. Čia aukšlėms... O aš toki kotą dar rankoje neturėjau, labai jau lengvas... žinau ,kad aukšlinis Robinsonas 4m. sveria 111gr. tai jau super lengvas.
 #705724   Dovydas30
 15 Spa 2017 16:20
wytux sorry ieskau meskeres be ziedeliu as :)
Dziedas kodel netinka testas permazas? kur imetei ne tas tavo nuorodoi 8gr testas ten 6gr kataloge ziurejau ir internete yra
https://zakupywedkarskie.pl/pl/p/Wedka- ... ld-5m/5584
Dziedas Lt ju nera dragai dirba savo zveju parduotuvei is lenku atsiustu man,uz lenkiska kaina delto sita serija domiuos as sake 5m tilpciau iki 100eur I namus tiksliau parduotuve nuo namu 300metru ''plot
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė