Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #524251   Sokratas
 19 Lap 2013 10:52
na taip, o jei dar liks pinigo, galės ir akuliorius prigriebt :lol:
 #524265   looking4snow
 19 Lap 2013 12:02
As cia biski nesuprantu: http://www.kaliningrad-fishing.ru/zhur- ... a-001.html

Ar poliarizacijos koefiecientas priklauso nuo lesiu spalvos ar nuo lesiu kokybes? Ar isvis tos pacios spalvos irgi buna skirtumu priklausomai kaip kreivai idejo poliarizacine plevele tarp stiklu, ar dar ko?.. Kas suprantate, atsakykite, kodel tarkim to pacio Snowbee skirtingu spalvu lesiu poliarizacijos koeficientas gan zenkliai skiriasi (85,3 ir 80,1 proc.)? Arba Fenwick 85 ir 80,3 proc. Is kur sitie skirtumai? Ir kas yra etalonas, t.y. 100 proc.?
 #524266   SauliusM
 19 Lap 2013 12:06
dalinai priklauso ir nuo spalvos. nes jei paimsi kokius sviesios spalvos.nu geltonus pvz ir nedaug uztamsinancius vaizda, tai tokie is principo negali but didelio poliarizacijos koeficento. nes 100% poliarizacijos koeficentas reikstu, kad bendras praleidziamos sviesos intensyvumas sumazetu ~ 50% taip kad skaidrus ir smarkiai intensyvuma nemazinantys akiniai is principo negali but su dideliu koeficentu, o didelio koeficento akiniai is principo bus ganetinai tamsus ir negali praleist daug sviesos.
 #524278   looking4snow
 19 Lap 2013 12:29
Aj nu tai is principo sitas parametras niekinis realiomis salygomis, nes kaip nakti nenesiosi tamsiu, taip saulei spiginant nenesiosi sviesiu akiniu, nesvarbu, koks tas koeficientas bebutu... Na nebent kam nors iseitu pagal tai suprasti, kokios spalvos akinius pirkti, jeigu nezino kokia spalva kam naudojama. :roll:
 #524286   SauliusM
 19 Lap 2013 12:56
nu gal ne niekinis, jis parodo kiek tu stebesi poliarizacijos efekta. bet jis tuo paciu susijes ir su tuo, kiek tie akiniai is viso yra tamsinantys.
nes tuos akinius kurie yra su aukstu poliarizacijos kooficentu ir efektyviai nuima visus atspindzius, tai realiai galesi nesiot tik itin sauleta diena prie didelio sviesos intensyvumo. nes kitokiom salygom tau su jais paprasciausiai per tamsu bus.
 #532845   looking4snow
 27 Gru 2013 22:03
SatanKlaus rašė:Prieš gerą mėnesį Amsterdamo Shiphol oro uoste mačiau didžiausią stendą Oakley akinių, kaina nuo 150 iki 200 eurų grubiai. :roll:
Pries savaite slidinejau Livigno (Italija), tai Ray-Ban'ai, Oakley ir kiti panasaus lygio nuo 70-80 Eur prasideda. Tik nepasidomejau poliarizuotu kainomis, nes nugalejo sveikas protas :grin: , kad dar pora metu panaudosiu turimus.
 #549053   Gedcka V
 28 Vas 2014 16:20
Gal kas turit pasiūlyt kokių poliarizuotų akinių iš lietuviškų e-parduotuvių? Nenoriu netyčiom kokį "netokį" nusipirkt :) Ir kuo skiriasi pvz. geltoni nuo varinės spalvos poliarizuotų stiklų?
 #549059   Pfk
 28 Vas 2014 16:42
nepatariu per internetą pirkt nepasimatavus. gal bus nepatogūs, gal per tamsūs ar per šviesūs. mano galva ne toks daiktas. nebent pasimatuoji gyvai kur nors parduotuvėj, po to užsisakai internetu, jeigu randi kur pigiau.
geltoni yra labai šviesūs, juos kaip suprantu naudoja kolegos vien žvejybai. ir su jais labai saulėtą dieną tupint valtyje gali būti per šviesu. tamsesni, tokie kaip vario arba "smoke" - universalesni. bet kai apsiniaukę, vaikštant kokio upelio pakrantėj, gali būti ir per tamsūs.
 #549064   henyte
 28 Vas 2014 17:03
Su geltonais kai saules ner ir nakti sliauzioju, nepamainomi... Nors ir prie saules ner taip baisiai, jei paryciais uzmirsai nusiimt ar pasikeist.
 #549191   Sokratas
 01 Kov 2014 12:34
jo jo, per interį ne kas tokį dalyką pirkt, reiktų pasimatuot...

Jei vienus težadi pirkt, imk su gelsvu stiklu (plastmase), daugiau bus naudos, kaip ir sako vyrai...

Ir gerai, kad turėtų virvutę...
Jei neturi, aš pragręžiu skylutes ir pritaisau palaikančias virvutes, ... bebrai juokiasi, bet aš nekreipiu dėmesio :liež-uvis :lol:
 #549197   Gedcka V
 01 Kov 2014 13:00
Kai bus debesuota, nereiks ir akinių :) . Vadinasi jamsim geltoną spalvą, teliko išsirinkt pačius akinius.
Bobi, taip taip su virvutėm daug geriau, o bebrai tegul ir toliau juokiasi :)
 #549198   Pfk
 01 Kov 2014 13:01
bobi, elementari virvutė kainuoja apie keturis litus...
nors mane kartais ta paprasta biški erzina - tabaluojasi, kutena, būna ne toj vietoj kur priklauso. tai siūlyčiau kažką tokio, ale užmaunamas ant kojelių galų(o ne pačių kojelių):
Paveikslėlis

bet irgi reik taikyt jei nėra prie pačių akinių - užsidėt, žiūrėt ar patogu, ar gerai laiko.
 #556576   Daugirdas
 30 Kov 2014 15:17
faunderis rašė:Ar kas esat užsisakę iš ebay polirizuotus akinius? Kokie atsiliepimai? Pvz:
http://www.ebay.com/itm/Polarized-Aviat ... 20e294021b
http://www.ebay.com/itm/Polarized-Bike- ... 51bb715599
Už tokią kainą stebuklų nesitikėk, eiliniai pigūs kitajobai. Mano nuomone net neverta siųstis, nes už tokius pinigus ir lietuvoj kažką panašaus gali rasti.
 #556875   Pfk
 31 Kov 2014 14:13
dėl užmaunamų šniūriukų tai jei galvosit užsisakinėti internetu, pirma įvertinkit ar perkat tą ko reikia. nes dauguma sutinkamų šniūrų yra su labai siaurom kilpom, tinkamom pvz. tik standartinėms akinių kojelėms. pas mane akiniai tipo ale "sport" ar kažkas tokio, kojelių galai platūs, tai tokių virvučių kad užsimautų teko gerai paieškot. ir suradus dar pačiam pasimodifikuot.
 #556983   Pfk
 31 Kov 2014 20:02
šitas irgi tinka:
Kodas: Pasirinkti visus
http://www.siampeksas.lt/?lt=1197453687&p_manuf=2&search=Ie%C5%A1koti&pid=540
tiek labai storoms, tiek plonesnėms. dar "Armijai ir civiliams" tokiais daiktais prekiauja, bet jie ten nori už šniūriuką virš 20 pinigų :liež-uvis
 #557106   DainiusM
 01 Bal 2014 08:32
o kurie turi? :)
 #568487   zvejysmegejas
 17 Geg 2014 09:45
Gal kas naudojat rapalos akinius? Domina vieni iš šių http://www.zvejys.lt/market/akiniai-rap ... irror.html http://www.zvejys.lt/market/akiniai-rap ... -002a.html kažin tas mėlynas stiklas pranašesnis kažkuo? Užsidėjus tai tie mėlyni duoda lyg gelsvą atspalvį, o pilki natūralesnį, bet natūralesnis lyg labiau žibina į saulę žiūrint.
Kokie išvis atsiliepimai apie Rapalos akinius?
 #568771   Tironas
 19 Geg 2014 09:20
abu lesiai rya pilki, tik vienas su veidrodine danga. kas dabar madoi VEL.

jei manes klaustu, tai pilka lesiu spalva labai gerai yra vairuojant, gerai yra bunant papludimi. maziausiai issikraipo spalvos. bet zvejyboi gal norisi kiek sviesinanciu lesiu. bent jau man.

o ka rapala, made in china ir be jokiu ipatingu bajeriu. normalus akiniai turbut, nebus jau tie patys patys kur akiu gadinimui skirti
 #568956   Daugirdas
 20 Geg 2014 07:29
henyte rašė:O tai kokie akiniai gadina akis herr doktor, jei ne paslaptis?
Ar išties nežinai, ar tik apsimeti?

"Kita problema yra žmonių nežinojimas, jog nekokybiški saulės akiniai jų akims daugiau kenkia nei atlieka apsauginę funkciją. Paslaptis yra tame, jog pigūs saulės akiniai dažniausiai yra parduodami be apsauginės dangos, todėl užsidėjus tokius akinius akis yra pritemdoma, vyzdys išsiplečia, o ultravioletiniai spinduliai gauna dar patogesnį kelią varginti ir gadinti jūsų akis. Taigi, jei jau neturite galimybės įsigyti brangiau kainuojančių, tačiau kokybiškų saulės akinių, geriau jų išvis nenaudoti."

informacija iš: http://www.stilingiakiniai.lt/naujienos ... us-13.html
O internete netrūksta ir išsamesnių straipsnių.
 #568969   henyte
 20 Geg 2014 08:12
:-D Daugirdai, tavo bėda tame, kad tu neatskiri kur yra straipsniai (reklama) tu kas suinteresuoti tokiems kaip tu parduoti preke kurios savikaina yra keliasdesimt kartu mazesne nei jie nori paiimti uz ja is taves. Skirk kur idetas straipsnelis akiniu pardaveju ir nesusijusiu su tokia prekyba zmoniu.
Man turbut reiktu issigandusiam begti pas okulista, nes visa gyvenima nesioju pigius akinius nuo saules? Bet kodel jei su mano regejimu viskas gerai? Ar kad Tironas taip pasake? Ar, kad tu man reklamini straipsniuksti akiniu prekeiviu idejai? :-D
Pats pirmas straipsnelis paleidus guglo paieska ar tikrai pigus akiniai nuo saules blogesni :http://www.alfa.lt/straipsnis/10371165/ ... 3rtuXnlj0w
Faktas yra toks, kad tu issikirpes netgi is alaus bambalio linzes turesi siokia tokia apsauga nuo saules nei be ju, o rapala akiniai tikrai akiu gydymu neuzsiima :-D
Saugot reikia ne tik akis, bet ir ta vieta i kuria per akis informacija ateina...
 #568970   SatanKlaus
 20 Geg 2014 08:21
Nenoriu nei ginčytis nie ką nors įrodinėt, bet perleidau per savo akis krūvą pigių ir biudžetinių poliarizuotų akinių nuo saulės. Paskutinius kelis turėjau Polaroid. Bet, nuo visų jų man akys "pavargdavo" :( , pabuvus 3+ valandas, jausdavau nuovargį akyse, tokios kaip įsitempusios. Dabar nusipirkau Jaguar akinius, tai ką galiu pasakyt: poliarizacijos efektas kad kažkuo geresnis būtų tai tikrai nepastebėjau, bet vat dėl komforto akims, tai nėr ką lyginti, negaliu atsidžiaugti, akytės "šviežios" :-D . Esu nerealiai patenkintas :gutgut . Nesakau kad būtinai Jaguar, bet brangesni akiniai manau duoda savo :!: Nors gal čia tik aš toks vienas nesveikas ir tą problemą turiu :roll:
 #568977   Daugirdas
 20 Geg 2014 08:33
henyte rašė::-D Daugirdai, tavo bėda tame, kad tu neatskiri kur yra straipsniai (reklama) tu kas suinteresuoti tokiems kaip tu parduoti preke kurios savikaina yra keliasdesimt kartu mazesne nei jie nori paiimti uz ja is taves. Skirk kur idetas straipsnelis akiniu pardaveju ir nesusijusiu su tokia prekyba zmoniu.
Man turbut reiktu issigandusiam begti pas okulista, nes visa gyvenima nesioju pigius akinius nuo saules? Bet kodel jei su mano regejimu viskas gerai? Ar kad Tironas taip pasake? Ar, kad tu man reklamini straipsniuksti akiniu prekeiviu idejai? :-D
Pats pirmas straipsnelis paleidus guglo paieska ar tikrai pigus akiniai nuo saules blogesni :http://www.alfa.lt/straipsnis/10371165/ ... 3rtuXnlj0w
Faktas yra toks, kad tu issikirpes netgi is alaus bambalio linzes turesi siokia tokia apsauga nuo saules nei be ju, o rapala akiniai tikrai akiu gydymu neuzsiima :-D
Saugot reikia ne tik akis, bet ir ta vieta i kuria per akis informacija ateina...
Nenoriu pult su tavim ginčytis, patikėk reklaminius straipsnius puikiai skiriu, o bet tačiau, normaliam reklaminiame tekste taip pat būna parašyta tiesa, tik jau po to pasukama reikiama linkme. Dar kitaip tai galima pavadinti pragmatizmu:) Dabar dar pradėk teigti, kad akiniai neturintys apsauginės dangos (dangų) akių nevargina, ir regėjimui nekenkia. Gi nesakau kad pigūs tai būtinai š... ir tos dangos neturi.
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė