Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #274610   PRobe
 15 Bal 2011 19:06
Dydžiai ir formos beveik vienodi, o darbas ne, nes skiresi liežuvėlių dydis ir kampas, svoriai ir jų paskirstymas pilve irgi ne vienodas, kai kurie su barškučiais viduje ir taip toliau - taip kad...
Dėl laimikių -, tai kad dar nuo kai kurių, tik lakas neseniai nudžiuvo , nes tai 10ų pabaigos 11ų metų pradžios kolekcija :-D.
p.s.
nors pernai ant vieno jau buvau spėjas pagauti - žalio virš juodo su geltonas taškais. :/braj;
 #274655   makaulė
 15 Bal 2011 23:07
Evaldas Z rašė:kuklus arsenalas, su kuriuo pradesiu siu metu sezona. ispardavus ir isdovanujus nereikalinga balasta, dezuteje vel atsirado potencialios laisvos vietos :twisted:
Paveikslėlis
Rekomenduociau nuo xrapu nuimti trishakius su plunksnom ir pakeisti i shvarius,labai atsigauna vobleris ir darbe ir kibime(cia tik mano nuomone).
 #274657   Tanius
 15 Bal 2011 23:14
ką ant owners pins minnow yra tekę pagaut? Neatrišu aš ju niekaip...
 #274732   Grazwis
 16 Bal 2011 13:24
makaulė rašė: Rekomenduociau nuo xrapu nuimti trishakius su plunksnom ir pakeisti i shvarius,labai atsigauna vobleris ir darbe ir kibime(cia tik mano nuomone).
visiskai teisus, as ta pati savo draugam kalu.., tik jiem matyt patiem labiau su plunksnom patinka. ;-)
 #274738   zzzubarruu
 16 Bal 2011 14:01
butu idomu, jei publikuodami savo arsenalo nuotraukas, dar pazymetumet kurie jums labiausiai patinka, kurie kibiausi, ir kur, upeje, ezere...
 #275101   Evaldas Z
 18 Bal 2011 08:04
Tanius rašė:ką ant owners pins minnow yra tekę pagaut? Neatrišu aš ju niekaip...
Owner C'ultiva Rip'N Minnow turbut galvoj turejai. siaip visai neblogas voblikas, praeito rudens reportazuose yra pasizymejas. ten ir aprasyta berods trupmai buvo kas kur ir kaip.
makaulė rašė:Rekomenduociau nuo xrapu nuimti trishakius su plunksnom ir pakeisti i shvarius,labai atsigauna vobleris ir darbe ir kibime(cia tik mano nuomone).
va va, ne tu pirmas tai sakai, uzmirses buvau, einu plunksnu pesiot :gutgut
 #275107   Xrapas
 18 Bal 2011 08:35
Evaldas Z rašė:...Owner C'ultiva Rip'N Minnow turbut galvoj turejai. siaip visai neblogas voblikas, praeito rudens reportazuose yra pasizymejas...
Man jis kaip tik daugiau "pavasarinis" :lol:
Na, reiškia visai neblogas masaliukas, tinka visiems metų laikams ;-)
 #275195   BenasS
 18 Bal 2011 11:02
Pagrindinis ginklas lydekom :cool:

Paveikslėlis

Taip pat bandysim si sezona perprast ir atsidaryt ant dzerku
Paveikslėlis

:/braj;
 #275270   BenasS
 18 Bal 2011 15:07
Ne, nusipirkau bet kur gaudau per gilus jis man
 #279605   Augustasjj
 06 Geg 2011 09:06
Viskas lydekom, bet susigundo ir vienas kitas eserys :)
Paveikslėlis
By augustasjj at 2011-05-05

Pirmas stulpelis(nuo virsaus i apacia):
2 Megabass Vision 110
Zip Baits Rigge 90f
LC Pointer 100sp
Jackson Athlete SLIM 105SS
Prologic Savagear Prey 115sp

Atras stulpelis:
2 Rapala X-Rap
2 Rapala Flat Rap
Rapala Husky Jerk
Rapala X-Rap
Rapala X-Rap Shad
Pats apatinis Megabass Vibratio-X Ultra

Bendrai paemus, pavasario favoritai Megabass Vision 110 sidabras su salotine nugara bei Zip Baits Rigge90f aukslyte, asmeniskai man jie pasiteisina beveik visur :)
 #279910   SauliusM
 08 Geg 2011 11:18
makaulė rašė:kaip su tokiu SH zvejot????? jokios logikos nei spalvose,nei nerimuose,nei nei formose SHLAKINIS KOMPLEKTAS :-D :-D :-D ,nepyk Sawliuks ale forume maciau tavo 800gr lydekiukshty kazkur Nemune pagauta,esi su kokia 3-5 kg bent jau lydeka susikoves?
ne, man didesnes nei puskilio nekimba :lol: ta 800gr tai jau prie rekordiniu :lol: del logikos, nu tai nerimo gyliuose pamatytum ana biski geriau isiziurejes, spalvose gal ir nelabai anos yra, nes kazkaip man asmeniskai spalva yra pats paskutinis faktorius pagal kuri masala renkuosi...
priedo sitie komplektai yra is serijos "ka turiu" jei atrinkt is serijos "kuo zvejoju" tai matyt reiktu esama fotkese kieki dalint is 5 jei ne is 10 :lol:
o slakiniam komplekte kas tau uzkliuvo? kuom shad rap RS ir Glass shad rap neslakiniai vobleriai tau? kaip uz savo kaina (perkant po 3-4 $ amerikoj) tai patys geriausi ir kelmuos nurovinet negaila.
nors siaip tai slakinis komplektas yra formuojamas tokiu principu pas mane, kas kitur nelipo ar neprilipo, bus ant nurovimo i kelmus :-D
logikos padaugejo?
 #293549   SauliusM
 11 Lie 2011 19:28
tai va. po siandieninio siuntinuko is UK atsiemimo paste (tie 3 kur dar dezutese), kazkaip pastebejau, kad jau susikolekcionavo visa kolekcija tokiu, kaip cia pasakyt, nekuklaus dydzio vobleriuku tvicinginiu:
Paveikslėlis
cia matyt rezultatas to, kad pradejau tvicint su dzerkiniu kotu. ta prasme, kai ranka paskausta nuo dzerko beldimo, tai uzsidedi vobleruka va tipo koki nors toki ir toliau tvicini su ta pacia iranga.

tai va, galit aptart. nauja tema tsakant. tvicdzerkingas :lol:

P.S.: cigarietu pakiuks ir maziausias maxrap13 tik del mastelio...
 #296105   Xrapas
 28 Lie 2011 15:27
Evaldas Z rašė:... fanatikuose pirkau. daba nzn ar beturi.
Žiemą dar buvo, akcijos metu kainavo berods po 18 Lt :

Paveikslėlis

Dar buvo ir analogiškų, tik kitose dėžutėse su KOYOTE pavadinimu.
Vizualiai padaryti ir nudažyti labai tvarkingai, bet jokių judančių svorių ar "long cast" sistemų viduj nėra, nustojus traukti gan greit šauna į paviršių.
Kartas nuo karto pamėtau, bet kolkas sąskaitoj tik viena silkutė.
 #334569   Tadunce
 19 Sau 2012 13:59
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ir paskutiniai, tik šįryt atkeliavo
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Ai, ir dar neišpakuotų keletas buvo...
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #334615   Tadunce
 19 Sau 2012 16:32
Ačiū, kad jie man labiausiai ir dirba gaudant šapaliokus ir upėtakiukus,o ir kaina labai nebloga
Larus ~5cm pločio, tai du telpa nebent SR cheerful'ai :) Tik, kad jau netelpa į porą dėžučių ką pastoviai nešuosi...

Kiti tai šiaip bet kaip sumesti - vieni lydekom, kiti buvo rudenį ant šlakio sudėti, treti taip trina dėžutes...
Dėl skyrelių, tai nelabai patinka kai būna vienam daug, nes ir dažai trinasi, ir kabliai susikabina, o tada stovi įsibridęs vidury upės, kratai tuos voblikus, kad atsikabintų...
 #334627   Ovkas
 19 Sau 2012 17:15
Kokia spalva ?
Marius1 rašė:Nu jo įsibridus būna ir ::hai-bai padaro.
cherfulas šapalams pas mane v ne konkurencyji :gutgut
 #334632   Tadunce
 19 Sau 2012 17:26
351, 314, Baltas

Kad ant lydekų kažkaip nelabai ir man jie.. Keletas silkių ant gagagoon, Šventojoj, tada 66 greedy guts...
Na, ten kur šapalam skirtus voblikus bando kandžiot, tai nesiskaito..

O chaosas tylėjo pusę sezono, nors gyrė, kad gerai dirba, bet, kad ir nemažai bandžiau, vistiek nekažką...
 #334646   Tadunce
 19 Sau 2012 18:02
Pas mane red ragai tik SSR yra, ir turiu vieną vienintelį šapalą ant jų,,,,
 #334950   DainiusM
 20 Sau 2012 14:43
ai nzn... geras voblas turi gulet geroj dezutej! meicho da best. :)
p.s. ten tokiu zgrebnu yra, su pertvarelem persistatanciom visu skyriaus ilgiu... tai po 2 trout tunus i skyriuka man telpa, viso i dezute 16vnt- kol kas patogiau neradau tokio dydzio vabliukams. O va tokiems 6-7cm tai "korio" tipo dvipuse dezute man da best (yra ir meicho ir larusas pakopines turi).

~

 #334963   Xrapas
 20 Sau 2012 14:55
Vitolis rašė:...O kur sukraut (jei po vieną) didesni vobikai??? Kiek tada taros reiks? Vat ir krauni į skyrelį po tiek, kiek telpa ir brūžinasi jie 'viarkt o ką daryt :e:e Kenti ir tiek. O gal ait iki Norfos pasdairyt, tuo pačiu prasivėdinsiu...
Ieškok tokių:

Paveikslėlis

Kai kurias pertvaras išpjauni, kai kur papildomų iš skaidraus plastiko išlankstai, ir nieks nesibrūžina. Jos irgi dvigubos, taip kad į dvi tokias ~ 80 vobleriukų susidėsi ;-) . Ir ne pačių mažiausių, ir visi atskirose "kamerose" ;;yel ...
Tik va NORFOJ šito gėrio nematyt :e:e - gali tekt kokių 17 Lt paklot žvejų parduotuvėj...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 60
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė