Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #218527   Xrapas
 06 Rgs 2010 15:59
SauliusM rašė:...visokia nuodingai ryski kislota gali ir baidyt zuvis tam tikrom salygom. nu jei ne baidyt, tai bent jau maziau viliot. bet tai va beveik vienintelis atvejis, kuri galiu atsimint, kad lydeku kibimui spalva butu pastebima itaka turejus...
Biškį ne toj temoj, bet ...
Man šeštadienį "suveikė" būtent šitas džerkiukas:
Paveikslėlis
Trys kibimai, du realizuoti. Dar viena "pasirašė" ant JAXON KARAS. Gaudžiau ~ 8 val., taip kad išbandyt turėjau progos tikrai nemažą kitų voblerių arsenalą...
 #218545   SauliusM
 06 Rgs 2010 16:56
Xrapai, Airi, namioka supratau, nu bt sitie jusu nera ta prasme nuodingai ryskus ir rugstus kaip as rasiau, anys pas jus silti klouniukai. beje, Xrapai, ten tas pas tave barbalinis ar kaip tu ten ji vadinai?
 #218559   Vaidis
 06 Rgs 2010 18:03
Paveikslėlis :lol:
 #218581   alkanas
 06 Rgs 2010 19:50
kadangi tema silikoniniai masalai, tai pasakysiu, kad ir man sy semkadieni kibo tik ant salotinio riperio , kibo prastai, tik 6 nelegalios, tai kaitaliojau biski spalvas, kartu zvejojes biciulis nepagavo nieko, ir kaip uzsispyres nebande salotos (ps laimikiu nelegaliu nefotikint stengiuos)
 #218617   Xrapas
 07 Rgs 2010 06:18
SauliusM rašė:...Xrapai, ten tas pas tave barbalinis ar kaip tu ten ji vadinai?..
:-ou-je :gutgut
 #219930   senelis
 10 Rgs 2010 19:48
Anu dzherkistai-vobleristai marsh i savo darzha! :evil: Kalbam apie silikona :lol:
Pries keleta metu pasirode RELAX varles.Siandien pakaiciau trumpa Edosiaus reportazeli,kaip jis gaude ant varliu,o pernai vienas tribunietis po rudeniniu salnu labai sekmingai gaude lydekas ant tokiu varliu.
PaveikslėlisPaveikslėlis
Nepatikdavo man varles,kai tokias pusiau medines pardavinedavo,bet su sitom gal ir verta butu pazaisti? :roll:
 #220005   okuma
 10 Rgs 2010 21:07
nu varle turi but standi, ir svarbiausia iskart atgauti varles forma,vos nustojus tempti...o tos minkstos tai varle rankoje-tvisteris vandeny ...kokia cia varle? :roll:
 #220016   senelis
 10 Rgs 2010 21:14
okuma rašė:nu varle turi but standi, ir svarbiausia iskart atgauti varles forma,vos nustojus tempti...o tos minkstos tai varle rankoje-tvisteris vandeny ...kokia cia varle? :roll:
Nesakyk,vandeny jos gan ispudingai atrodo,tik kad as dar jomis tikejimo neturiu,kol nepagavau ant tu varliu :lol: Tiesa,nedaug ir mirkiau...
 #220699   henyte
 14 Rgs 2010 13:41
Nebezinau kokioj temoj pasiklaust , pagauta ant "gumos" , tai tikriausiai cia , nesu baltu zuvu geras zinovas , siandien porai draugeliu rodziau sia zuvi , sakau sapalas , sako , kad tipo ju nebuna tokio dydzio , gal sako susikryzmines su kokiu karpiu . Kas zino kas per zuvis ?
Paveikslėlis
Paveikslėlis
 #220700   SauliusM
 14 Rgs 2010 13:45
sapalas. pats tikriausias... nesuprantu, is kur legenda, kad jie tokio dydzio nebuna... buna ir dar ne tokio...
 #220702   Vaidis
 14 Rgs 2010 13:51
Na tai jau tikrai legenda, esu matęs Minijoj na net nežinau, bet tikrai gerokai virš 3kg tokius paršus plaukiojančius :gutgut , o savo rankose esu laikęs 2,7kg šapalą sugautą Danės upėj ties Kalotės savartynu ;-)
 #220707   henyte
 14 Rgs 2010 14:05
Supratau - dekui , sitas 2,5 kg . Siaip paguglinau apie sapala , raso , kad uzauga net iki 8 kg ( bet man kazko sviecias , kad tas rasytojas grazius sapnus regi ) , o siaip smulkesniu kazkada pagaudavau , tai atrodydavo kaip atserta raude ir viskas . Nu , o sitas , apvalus kaip rastas , kakta kaip jautuko ir dar prarijes 10 cm "riperi"...
 #220731   Evaldas Z
 14 Rgs 2010 15:37
grazuolis :gutgut
o del mazesniu, tai jie taip pat apvalus ir su placiom kaktom bei placiai atsiverenciais zabtais, raudei iki ju toloka :-D
 #220830   senelis
 15 Rgs 2010 10:33
henyte rašė:Supratau - dekui , sitas 2,5 kg
:shock: na tada jooooo :gutgut Niekaip is fotkes negalejau suprast,kiek anas svere :roll: Grazuolis! :gutgut
 #221217   inco`
 17 Rgs 2010 07:50
Tos varles po pirmu salnu ;uolrait Kai matosi kad jau varles traukia vandenin is pievu, tada jos labai gerai pasiteisina. Seneli turbut kalbi apie Revolt tribunieti, nes jis pernai po salnu su tom varlem gerai pagavo :]
 #221230   revolt
 17 Rgs 2010 09:08
pernai rudeni salotine varle (antroj foto virsui antra is desines) buvo mano masalas nr1 rudeni. pavasari bandziau, tai mires reikalas su ja buvo. o rudeni ypac po salnu vis dazniau ja griebdavo. veresi galvakabliu, iprastai kaip ir kiti guminukai. dirba graziai, tik kojos labai kencia nuo kibimu, tad reikia turet kelias. pas mane ju jau daug, ir visos jau suvarpytos dantu. turiu ir kitokiu spalvu, bet man jos nesudirbo. traukiu iprastai nelabai greit, arciau dugno. vakare galesiu idet foto, 4 lydekiokai ant tos varles. dydziai neispudingi. dvi po 1,7 kg mazdaug, kiti du mazesni. rytoj vel bandysiu su varle ka paimt.
 #221649   bigmodis
 20 Rgs 2010 10:58
turiu ir as tu varliu bet nzn man atrodo beprasmis reikalas jos netikiu i jes bet kiek matau kas gaudo pagauna... reik tik tiketi i masala
 #221689   Vegys
 20 Rgs 2010 13:24
bigmodis, teisybę rašai. Draugas vienais metais išgyrė guminukus su dviem uodegytėm, tipo varlytės. Sakė, gerai pagavo. Mes kiek bandėm - nieko. Vot ir žinok žmogus.
Kitas dalykas - gal reik atitaikyt sąlygas tinkamai, gal pratraukt reik tinkamai ... fig znajiet ....
 #221739   bigmodis
 20 Rgs 2010 17:42
na su guminukais dar yra taip kad jose naudojemos nenaturalios spalvos musu vandenims jai seniau uzsidejas salotini guminuka galejai sugauti lydeka sukeles jai soka tai kuo toliau to sunkiau tai padaryti dodel reikia ekspirementuoti kad ir su tom varlem reikia zinoti ir apie tai kad gyvena varles kokios ju spalvos lietuvoje kur gyvena dazniausei kada migruoje tokius dalykus sutaikes gali tiketis ir laimikio :) manau su varle geriause gauditi pavasari kai jos kurkulus leidzia
 #221810   revolt
 21 Rgs 2010 05:25
pavasari tuscias reikalas man su ja. kiek bandziau, jokio kliovo apsoliuciai nebuvo. geriausia yra rudeni po salnu, nes tada varles pradeda lyst i vandeni.
 #221961   audrutis
 21 Rgs 2010 13:25
http://www.youtube.com/watch?v=gtMcSP9Poqk
http://www.imakatsu.co.jp/products/pro_a018.html

Jau pora metu turiu stai toki guminuka vienos striukes kiseneje (kazkas padovanojo per kazkuri meeta, bet nei kas nei kada nepamenu) ir senelis netiketai pamates si daikta apsviete mane, kad masalas cia labai kibus. Paziurejau siandien jo darba youtube ir isivaizduoju, kad bent jau stovinciame vandenyje lydekas sis guminukas tikrai turetu domint, nes dirba velniskai naturaliai. Tai va dabar pasistojo klausimas :roll: Gal kas zinot kur gaut pirkt daugiau tokiu gumu ir aisku tu specifiniu kabliu ju verimui? As turiu omeny Lietuvoj, nes kad galima atsisiust ir pats zinau, bet nesinoretu prisipirkt daug nepabandzius paciam ju darbo :roll:
 #222437   Edmis
 22 Rgs 2010 22:14
Sito graziai vinguriuojancio Imakatsu video ir anksciau maciau.Atrodo pakankamai naujas produktas.Idomu kiek tos gumines zuveles sveria,kad be jokio galvakablio jos ir kaina turbut kaip voblerio bus.
 #222463   senelis
 23 Rgs 2010 07:55
Imakatsu javallon pakuotes (4 vnt.) kaina ~16 $ + siuntimo islaidos. O uodegeles tokios gleznos,kad ti grybzt lydekiokas uz uodegos ir 15 Lt neber.... :?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 75
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė