Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #579990   henyte
 10 Lie 2014 14:56
kol cia *pyp* rasinejai, butum ebejui dilde susirades ir nusipirkes, nors duodu birka nukirst ir pas mus ne karta tu placiu maciau... Nesvarbu, savo pasiekei, pasigavai ir privertei kazka rasinet... VMC turi savo trisakius su asmenimis ant smaigalio ir man asmeniskai jie atrodo tvirtesni uz ownerinius (ir kaina beveik dvigubai mazesne), nes owneriai su asmenimis atrodo gerokai lankstesnio metalo, nors viela tikrai stora esu nesunkiai ant zacepo atlenkes ir trisakiu ir ofsetniku su kating pointu...
 #580056   SauliusM
 10 Lie 2014 19:54
henyte rašė:
SauliusM rašė:siulau maziau darbuotis internete, o daugiau realybej.
tipo siulai surasti tau dilde ir pranesti ar atwezti?
specialiai ieskot nesiulau ir neprasau, bet gyvai pamate prie progos jei prisiminsit ir pranesit, tai busiu dekingas.
 #580270   gintars
 12 Lie 2014 10:39
Sauliau o tokios kaladeles netinka http://aivaweb.com/images/7181/menu_gdlk.jpg ? Yra ju visokio grubumo ir dydzio nuo paprastu iki deimantininiu, naudoja jas peilininkai peiliu galandinimui. Pas mane kuprinej sezono metu buna tokia dildele https://www.varle.lt/rankiniai-irankiai ... -yato.html ir deimantinine kaladele smulki.
 #580480   PelkiuSenis
 14 Lie 2014 10:13
SauliusM rašė:tai kad cia tiem, kurie ne pirmus metus lasisas gaudo (ir pagauna), tai nieko naujo, tik tiek, kad visi sedi, tyli ir garsiai apie tai nekalba...
ir zvengia tyliai is ciajnyku pakrantese besikankinanciu....
Nu tai as vienas is tu ciainyku :-D bet pradziai ne del to kad kabliai pavestu, o kad vietos, momento ir teisingo pateikimo matyt nepataikau :-D
Jei del kabliu tai Daiwa tokie neminksti ir nebuki,zinoma galandimams anie jau nelabai sueina :)
Taip kad mano akcentai del laiko, vietos ir pateikimo masalo :)
 #580490   SauliusM
 14 Lie 2014 10:21
PelkiuSenis rašė: Taip kad mano akcentai del laiko, vietos ir pateikimo masalo :)
su laiku poziuris keisis. jau tokiu prisizziurejau pakrantese, kuriem kad tik ikabint ta lasisa, o paskui jau kaip nors.
po to sedi tokie ant kranto drebanciom rankom zodzio pratart negalintys, kai uzkibus lasisai per 3 sekundes kotas islaksto i sipulius, is rites vos ne dumai pruksta ir buna nuraunama viskas kebenemateri arba kabliai ar ziedeliai istiesinami....
po kokio 3-5 tokio ivykio zmones pradeda mastyt, kad gal visgi ne ten ir ne tuos prioritetus susidejo ir gal kazka daro ne visai gerai.
:-D
 #580528   PelkiuSenis
 14 Lie 2014 12:36
Tai apie sias zuvis ir ju zvejyba kas tikrai daug zino tyli ir sau smagiai zvejoja. Tad likusi teorija kuri pasiekiama bandoma praktikoje.
Pabijot galiu del rites, ir jei neteisingai karabinai butu parinkti su minetais trisakiais :) tad teorija bandysime paversti i praktika :)
 #583866   Aqua v.
 09 Rgp 2014 17:12
Del dildziu ir kabliu (ypac blizgems)

anksciau beveik viskam keisdavau kablius i Owner, kas is esmes neblogai, bet labai neekonomiska ir kartais abejotina, ar isvis gaunas kokia pridetine verte. Juolab, kad megstu isbandyt/turet nemazai ivairiu masalu, ir juos nestis i zvejyba pilnai 'ekipiruotus'.
Dabar pirkdamas iskar ivertinu kablius, kaip papildoma verte. T.y. jei LT gamintojas, iskart pliusas del kabliu, net lyginat su kokybiskom JP, nekalbant apie 'ukrainieciu' kosminio marketingo blizges. LT gamintojo (nereklamuosiu) kabliu faktiskai nekeiciu, nes parinkti buna protingai, tvirti ir tt ir pns. 'Eigoj' paastrinu butinai, bet cia visiems kabliams po eksploaticijos butina. Dilde man 'sueina' spec. zvejybine su grioveliu smaigalio astrinimui (tipo beveik belekokia :oops: ).

Ukrainieciu (rusu) blizges: mano akim absoliuciai neadekvati kaina marketingo vs daikto verte prasme. Apie rezultatyvuma net nediskutuosiu (aisku, kad niekuo jos nepasizymi), bet net nejauciu 'kolekcinio' dziaugsmo pirkdamas spalvota metaliuka, kuri net hand made galima 3 kart pigiau gaut. Kabliai - va juos reiketu iskar keist tinkamais man ...
Japonai deda kabliukus atitinkamai savo perkrautoj saly gaudomam mailiuj; plius tikisi, kad kabliai bus daznai keiciami (maciau konkrecius 'mokomuosius' filmus ta tema).

Alternatyva persasi sama soboj' :donknow'

P.s. mazoms blizgutems mano 'target audience' - bent sapalai (geri), truputi salaciai, ir upetakiai pavasari velyvoka..
Blizges 10-25 gr - visi kiti trofejai...
 #583890   rusla02
 09 Rgp 2014 22:10
Aqua v. rašė:
Ukrainieciu (rusu) blizges: mano akim absoliuciai neadekvati kaina marketingo vs daikto verte prasme. Apie rezultatyvuma net nediskutuosiu (aisku, kad niekuo jos nepasizymi),
Jeigu tu kalbi apie SV, tai man jos kažka tokio irgi nieko neparode, arba nemoku jas prakalbinti. Jau geriau GT-BIO.
 #584147   Daugirdas
 11 Rgp 2014 21:11
Žiūrint kur ir ką gaudau. Paskutinį kartą Dubysoj labai neblogai žiobriai kalė ant tokio labai lengvo džigo su SV :) Užmeti, ant įtempimo leidi skęsti, pasiekus dugną švelniai kilst, ir žiūrek jau sėdi žiobrencijus :) O į mikro gumas (ir tvisteriukai, ir vėžiukai ar sliekiukai) net skersa akim nežiūrėjo. :donknow' Taip gaudant ir keli šapalai pasirašė.
 #588713   kriukelis
 14 Rgs 2014 20:25
Man reikia atomu sunkintu po 36gr.kazkur skelbimuose maciau po 5 lt.pardavinejo be ziedu,kabliu.Bet nerandu kur dabar,gal kas zinot kur paimt?
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė