Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...
 #277652   rolkis kablys
 27 Bal 2011 22:23
sveiki.megstu spiningaut ivairiais masalais (vobleriais guminukais blizgem . . . . .) visi budai idomus ir visi turi savo nepatogumu.zvejai isradingi zmones ir kaip pasalinti tuos masalu trukumus ira prigalvota begales gudrybiu.sukriukes tikrai labai kibus masalas bet vienas trukumas kuris ziauriai uzknisa tai kad susuka vala.esu bandes ir suktuku daugiau det ir geru firmu sukriukes atseit nesuka valo bet niekas nepadeda. tai gal galit ka nors patart gal kokiu suktuku ipatingu reikia gal pavadeliu kokiu speceliu yra
 #277661   iusegun
 27 Bal 2011 23:14
turbut pagrindinis trukumas ir buvo kodel atsisakiau sukrukiu. uzknizdavo juodai valo susukimas. pamirsau sita masala, man jis kaip ir neegzistuoja, tai ir nesuku sau galvos.
bet jei tai yra noras jomis toliau gaudyt, tai yra prigalvota visokiu priessusukeju ir pan.
kaip var.
http://vlasenko.ru/183-nnn/295-txt.htm
nzn nebandziau kaip veikia, bet gal ir efektyvu. pabandyk ir papasakok.
jei nesupranti rusiskai tai ten is vienkartinio svirksto stumoklio isispjauna tokius pricindaliukus, prasmeigia skyles istrizai per kurias veria vala. sako labai liuks daiktas. kartais ir zuvis ant tokio pasiraaso, tai siulo uzdeti ir dvisakiuka. zuvis tokio devaiso tipo nesibaido.
 #277795   Taacis
 28 Bal 2011 16:40
rolkis kablys rašė:http://vlasenko.ru/183-nnn/295-txt.htm
biski nesuprantu to brezine parasyta kad ta pribambasa daryt is stumuoklio bed brezini pavaizduota kad ispjauti reikia is svirko tiubos tipo is vamzdelio
Nu tai, kad ne- kaip tik stumoklis ir pavaizduotas. Ypac viskas aisku 3-iame brezhinyje.
 #277865   iusegun
 28 Bal 2011 20:57
rolkis kablys rašė:nu katik is vaistines gryzau nusipirkau svirksta isardziau abziurejau tai dabar biski aiskiau pasidare :roll:
kai pasidarysi imesk nuotrauka ;-)
ir efektyvuma po zukles parasyk ar pasiteisino? gal reiks gryzti prie sukriu su situo pribombasu :koliorava
 #278084   rolkis kablys
 29 Bal 2011 15:55
nu isbandziau pribambasa zodziu valo susisukima mazina jei ne 100proc tai 80 tikrai
is 10mililitru svirksto 2numerio mepsas valo nesuka 3numerio siek tiek
is 20mil nei2numero nei 3 numerio mepsas valo nesuka
bet tas is 20mil baisai stambus gaunas nekaip atrodo :shock:
trukumai mazina numetimo nuotoli 20proc
kelia sukriuke link pavirsiaus
 #278321   Satan
 30 Bal 2011 19:24
Nu ką gi jūs nusišnekat vyrukai su tais švirkštais:D Išduosiu aš jum savo paslaptį kaip aš darau.

Taigi, TAM,KAD SUKRIUKĖ NESUKTŲ VALO TIESIOG REIKIA PALENKT TRUPUTUKĄ VIELUTĘ VIRŠ LAPELIO,TIES KILPUTE.
Valo susukimą mažina šimtu procentų.
Šiam reikaliukui nereikalingos net replės,tiesiog žvejybos metu pirštais suimi ir vos vos palenki,vienintelis svarbus dalykas į kurį reik atkreipt dėmesį yra tas,kad svarbu palikt tiesią vielutės atkarpą ten,kur sukasi lapelis,kitaip sukrė sunkiai užsives.
Foto,kad būtų aiškiau.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Šitą būdą sugalvojau jau gan senai,kažkada po tolimo metimo sukrė nusileido ant upėj kyšančio akmens,kuris deformavo vielutę... Valo sukrė nesuka net traukiama prieš stiprią srovę gaudant upėtakius.
Toks jausmas,kad turėtumėt atvažiuot į Varėną pavaišint dabar mane,nes tai ką paskaičiau aukščiau,be žodžių :/nek ...
 #278429   Rapolas
 01 Geg 2011 13:29
salatis11 rašė:Svarelis priešais sukrę - visada (beveik ).

Dėl svarelio - paprastai užspausti svarelį ir viskas. Kokiu atstumu nuo sukrės, kokio dydžio?[/quote]

Svarelis (svoris) parenkamas pagal tai, kokiame gylyje ir kokiu greičiu nori pravesti sukrę...
Svarelis-tai "džig" tipo galvutė prie kurios kabinama sukrė...
Supratot mane neteisingai (jei gaudot ir plūdine), kad svarelis užspaudžiamas tiesiog ant valo...
Įdėsiu fotkę, jei vizualiai neaišku, nes jaučiu kad ir pats nelabai tiksliai paaiškinau...
 #278445   SauliusM
 01 Geg 2011 15:25
Rapolas rašė:Pavyzdukas:
http://www.vobleriai.lt/sukriukes (pvz., myra-2)
Тik čia jų autorius yra daugiau vartiklių specas ... ir neblogas metalų žinovas (pažįstu asmeniškai).
Klausk, jei ką :-)
aha, tik tu man pasakyk kur gaut tokiu svareliu pvz 3-7gr svorio... ar gal kas sugalvoje esat kaip pasigamint tokius, tikjei svinat liet reikia nesiulykit, nesmardinsiu namie...
 #278460   Rapolas
 01 Geg 2011 16:21
SauliusM rašė:
Rapolas rašė:Pavyzdukas:
http://www.vobleriai.lt/sukriukes (pvz., myra-2)
Тik čia jų autorius yra daugiau vartiklių specas ... ir neblogas metalų žinovas (pažįstu asmeniškai).
Klausk, jei ką :-)
aha, tik tu man pasakyk kur gaut tokiu svareliu pvz 3-7gr svorio... ar gal kas sugalvoje esat kaip pasigamint tokius, tikjei svinat liet reikia nesiulykit, nesmardinsiu namie...
Čia gal yra šiokia tokia problema, jei gaudai gyliuose iki 1m pvz.
Tada gal geriau 'mepsai' , 'rubleksai' ir jų analogai bei jų "padielkos" (bet valą suka ,ane?).
 #278494   salatis11
 01 Geg 2011 18:00
Rapolas rašė:Pavyzdukas:
http://www.vobleriai.lt/sukriukes (pvz., myra-2)
Тik čia jų autorius yra daugiau vartiklių specas ... ir neblogas metalų žinovas (pažįstu asmeniškai).
Klausk, jei ką :-)

O tokių "džigų" pirkti būna, nes kažkaip nepamenu, jog būčiau matęs. Visai nieko variantas, reikės išbandyti, o pvz. salačių toks "traukinukas" nebaidytų.
 #278531   rolkis kablys
 01 Geg 2011 20:14
Satan rašė:Nu ką gi jūs nusišnekat vyrukai su tais švirkštais:D Išduosiu aš jum savo paslaptį kaip aš darau.

Taigi, TAM,KAD SUKRIUKĖ NESUKTŲ VALO TIESIOG REIKIA PALENKT TRUPUTUKĄ VIELUTĘ VIRŠ LAPELIO,TIES KILPUTE.
Valo susukimą mažina šimtu procentų.
Šiam reikaliukui nereikalingos net replės,tiesiog žvejybos metu pirštais suimi ir vos vos palenki,vienintelis svarbus dalykas į kurį reik atkreipt dėmesį yra tas,kad svarbu palikt tiesią vielutės atkarpą ten,kur sukasi lapelis,kitaip sukrė sunkiai užsives.
Foto,kad būtų aiškiau.
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Šitą būdą sugalvojau jau gan senai,kažkada po tolimo metimo sukrė nusileido ant upėj kyšančio akmens,kuris deformavo vielutę... Valo sukrė nesuka net traukiama prieš stiprią srovę gaudant upėtakius.
Toks jausmas,kad turėtumėt atvažiuot į Varėną pavaišint dabar mane,nes tai ką paskaičiau aukščiau,be žodžių :/nek ...
nu isbandziau tavo buda paprasta ir efektyvu uztai tau nobelio premija reiktu iteikt dekui
 #278597   vk
 02 Geg 2011 08:14
SauliusM rašė: aha, tik tu man pasakyk kur gaut tokiu svareliu pvz 3-7gr svorio...
Eilinėj žv. parduotuvėj nusipirkau tokią vieną 2 g galvutę ir kelias - 4 g. 2 gramų galvučių daugiau neberandu, nors ji man pati geriausia, o tų po 4 g yra, ne deficitas jos.
 #278603   HIPIS
 02 Geg 2011 08:48
Del svareliu gaminimosi.
ULspiningas.lt Buvo imetes Marius1..kaip gaminas..
Imi drele imi varini strypa, norimo diametro..
Strypa i drele ir su dilde ir svitriniu popierium, kokia tik nori forma pasidarai,,issitekini,,,poros minuciu reikalas..
Po to isgrezi skilute ir psio..
Atrodo.. :gutgut
 #278608   SauliusM
 02 Geg 2011 09:03
vk rašė:
SauliusM rašė: aha, tik tu man pasakyk kur gaut tokiu svareliu pvz 3-7gr svorio...
Eilinėj žv. parduotuvėj nusipirkau tokią vieną 2 g galvutę ir kelias - 4 g. 2 gramų galvučių daugiau neberandu, nors ji man pati geriausia, o tų po 4 g yra, ne deficitas jos.
nemaciau niekur tokiu dalyku pirkt, gal kokia nuoroda galima kur pirkai ir kieno produkcija?
 #278610   SauliusM
 02 Geg 2011 09:04
HIPIS rašė:Del svareliu gaminimosi.
ULspiningas.lt Buvo imetes Marius1..kaip gaminas..
Imi drele imi varini strypa, norimo diametro..
Strypa i drele ir su dilde ir svitriniu popierium, kokia tik nori forma pasidarai,,issitekini,,,poros minuciu reikalas..
Po to isgrezi skilute ir psio..
Atrodo.. :gutgut
nieko nesupratau kas cia gautis turetu. ULspininge neprisiregistraves, tai neskaitau ano...
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 21
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė