Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Spiningai, ritės, valai, masalai, apranga...

 #25309   Magnumas
 03 Kov 2007 19:30
Ciupinejau ta tomsona, tai IMHO velkei bus geras...Ilgis ::liux

 #25311   Xrapas
 03 Kov 2007 20:33
Vegys rašė:...Kazkodel tai susivaideno kad Xrapas savo Romadoj pirko... Turejo toki pat kaip pas Xrapa. Kaina 199 Lt, bet sake uz 169 atiduotu... Ron Thompson Monterra Jerk...Kaina 85 Lt, ale pardave uz 72 Lt
Maniškis pirktas "L.Ž" prieš porą metų. Kainavo 107,97 (124,20 - 15 proc.) Labai panašia kaina tada stovėjo ir ROVANOJE, mačiau ten dar visai nesenai, kainuoja, jei neklystu, apie 150 Lt.
Nesu tuo Dragonu patenkintas, kotas visumoj neblogas, bet žiedeliai kaip stikliniai. Vieną jau teko keisti.
Montera tada ir man labiau patiko, kainavo Fabuose apie 120 Lt, bet ta viena dalis atbaidė.

 #25475   Xrapas
 05 Kov 2007 12:14
Ką tik iš "Laikas Žvejoti" Laisvės 115A- Dragon Mystery Slider/Jerk (tokie, kaip mano) stovi stende, kaina be nuolaidos- 139 Lt.
Greta yra ir 180 Montera Jerk- 79 Lt.
Jau buvau išsigandęs, kad "L.Ž" kainas užkėlė :shock:

 #25495   Vegys
 05 Kov 2007 15:33
Brrrr .... nieko nesupratau .... :roll: As tikrai toki kaip pas tave apziurinejau, net ir ismetimas 20-60 g. Beje, ten kitokio Dragono jerkinio ir nebuvo .... Skirtumas tik tas kad as Savanoriu LZ buvau, ten prie Rimi ar kokios ten parduotuves ....Gal Savanoriu LZ kaina nustatydami suklydo ? Jei butu kainave 139 (na dar minus sie ktiek nuolaidos) - buciau ko gero si pirkes ...

 #25501   Xrapas
 05 Kov 2007 15:46
Faktas kaip blynas, pats žiūrėjau. Matyt, kokios nors marketingo problemos ;-)...O kad Dragon nepirkai- gal ir gerai, žiedeliai Mystery serijoje labai jau silpni. Aš dar su Montera pamakalavau- smagus kotelis, lengvas ::liux , tik man tas jo ilgis dėl transportavimo nelabai tinka.
Ten šiandien pirkau dar vieną latvišką Rolling Minnow- 12 lt :roll: .

 #25835   Vegys
 08 Kov 2007 10:11
Nors dabar as galvoju, ar tik nebusiu sumaises Mystery su Milenium :oops: Panasus pavadinimai siek tiek :) Gal tada ir kaina ten normali .... Vienu zodziu - issiblashkes kazkoks as ...

 #25989   Xrapas
 09 Kov 2007 21:08
Millenium turėtų rimtesnis būti :roll:
Toje serijoje kita "bėda"- rankenos guminės, aptrauktos plona kamščio dangos plėvele.

 #28087   senuks
 04 Bal 2007 16:48
Nu žinok xrapai ,smagus tas spinigiuks milenium fatso jerk cast.Vizualiai kokybė nėr bloga,o ir patampyt spėjau jį.Vien žo kokybės ir kainos santykis liuks..Dragonam respektas :grin:

 #65547   Skridžas
 22 Lie 2008 20:20
nu žiuriu kad dar niekio čia gerio apie paviršųiunius masalius dar apie kotus eina kalba..Sendien nusipirkaU VOBLERI "POIERIU" taip sakant net nesuprantu kodėl ji taip vadina atrodo toks pats vobleris tyk be liežiuvio,nu nesvarbiu va kai išbandisiu tada bus aiskiu ar patynka man su juo ar ne,kiek supratau reiksi ir kotu mojuot,tai neaiškiu kada galėsiu išsinarinau rieša,blemba tokie dalikai kenkiaa žvejibai,kad kojia tai ne taiop baisiu kaip ranka:p


Tai va ar jau kas žvejojat ir kaip sekasi ir ar reikaliongas lietuvios vandenise toks dalikas,jis dar ne labai ileides saknis man atrodio nes uišgirdau tik nesneai. :roll:

 #65553   Kairys
 22 Lie 2008 21:10
Ir aš apie tokius tik girdėjęs ir matęs esu. Kiek nutuokiu, jie gali neblogai pasitarnauti ten, kur daug vandens žolių visokių priaugę, negiliuose vandens telkiniuose. Juos patraukus plėšrūnui tikriausiai atrodo, kad koks ligotas padarėlis ar netyčia į vandenį įkritęs skanėstas blaškosi, ir dar tam tikrus garsus skleidžia, tai kodėl jo nepačiupus nuo vandens paviršiaus. Sako, kad efektingi tokie kibimai būna, kai nuo vandens paviršiaus koks lydys kala. Gal gerbiamas Xrapas čia daugiau galėtų patarti? ;-)

 #65555   Skridžas
 22 Lie 2008 21:15
Aš tai tik filma mačiau,nu ten pagrinde žvejyba vykio sekliose vietose ir prekrantėse,tai laimikai neblogai ir kibimas matosi ,net matosi kaip lidis eina iki jo jai iš toli plaukia,o šeip dažnausia buna užmetami beveik pqanosai nu ir tad kala,žodžiu gražiu žiurėti,čia teisa rusu filmas,o ydomiu išgirsty lietuvišku
nuomoniu ir patirimi? :?:

 #65560   Xrapas
 22 Lie 2008 21:25
Kairys rašė:...Gal Xrapas čia daugiau galėtų patarti? ;-)...
Na ne, poperiai man pačiam kolkas mįslė...:-D Girdėjau, kad tam tikrom sąlygom gana kibūs, net tampausi keletą dėžėj, bet pagauti jais neteko nieko :donknow'

 #65562   Skridžas
 22 Lie 2008 21:26
ooo tai yra man propga pirmam ištobulėty ir tada visem pravesiu kursus :inflovers:

 #65563   tuomahaukas
 22 Lie 2008 21:27
Matei visišką neteisybę ir melagybę: jais reikia gaudyti labai giliose vietose, pageidautina echoloto grayline jautrumą padidint tiek, kad įsitikint jog nėr anei žolės ant dugno.

 #65565   Skridžas
 22 Lie 2008 21:32
tomahaukai,taigi čia paviršinis masalas kosk gilis,kokia žolė,čia ji traukti reikia pavirčiumi,ir beje skestančiu lietuvoj kaži ar gausi,daugaisu plaukiantys:p
aiškiu ne man mokiti tave ,tu jiuk specas,bet ka aš mačiau tai žinau,butu galimibė aš tau ta filma atsiučiau labaui geras ir išsqamus viskas apie paviršinius masalius ir tame tarpe popieriu,su visai gaudimo ipatuymais ir t.t..

 #65566   tuomahaukas
 22 Lie 2008 21:38
!nea! Tik gylyje reikia...
Sinking tipo voblerių Lietuvoje mačiau tik du vienetus- Vilniuje dirbusioje "Romadoje", Sodų g-vėje, prieš 6 metus :donknow'

 #65568   Skridžas
 22 Lie 2008 21:40
tada mes ne apie tai snekam kaip idėty foto? žodžiu čia aš jau taip nepaliksiu:p
rytoj jai turėsiu vakrae klaikio nulėkiu kur prabandisiu savio popieriu ir jau ryt vakare ar poryt ryte viskas bus aiskiu:p teorija aš jau žinau belikio praktiškaim išbandityp;

 #65572   Xrapas
 22 Lie 2008 21:58
PaveikslėlisVyrai, baikit...Paveikslėlis

 #65574   DeGrigo
 22 Lie 2008 22:24
Sveiki
As irgi isigijau viena toki masaliuka nu kaip is isvaizdos atrodo gal ir nieko ir kaina nesikandzioja bet va parejas paziuresiu sakau internete ir vel eilini karta apie pirkta masala neradau... Gal jus ka zinosite apie toki FEATHER ( P, 64mm, 9g, color 25, top water)

 #65591   vašylas
 23 Lie 2008 08:35
crg rašė:Nusipirkau
http://www.ownerhooks.com.au/topwaterbaits.html
Gobo popper (34) Green/Chartreuse spalva
gal kas bandėt būtu įdomu kaip jie žvejyboje :?
Su poperiais ir "wolkeriais" gaudau 4 metus... Tikrai atiitnkamom sąlygom geresnių masalų nežinau. Kiekvieną išėjimą matai, o tik po to pajunti ar pasikirto ar ne. Praktiškai galiu sakyt, kad jei pasikerta 1/3 tai jau labai gerai, bet emocijų tikrai užtenka ir be to.
Kalbant apie poperius galiu tvirtint, kad už rapalos you-zuriai geriau veikia. Na owner yra owner, tik va niekur jau geri metai jų negaunu. Man asmeniškai labiau walkeriai prilipo. Iš jų Nr.1 - zip'n ziggy. metasi tikrai super, niekad kabliai nepersimeta, o be to ir veikia super.
"Žaidimo" technika paprasta - prasuki ritės rankenėle ratą, stop, vėl ratas, vėl stop.

 #65615   Skumbrotas
 23 Lie 2008 10:18
vašylas rašė:... Tikrai atiitnkamom sąlygom geresnių masalų nežinau. ....
Gal gali smulkiau apie tas "atitinkamas sąlygas", būtent čia pas mus Lietuvoj :?:

 #65627   Sokratas
 23 Lie 2008 11:07
gal jis turi omenį, kad prižėlę visur...

 #65634   Skumbrotas
 23 Lie 2008 11:57
Kai apžėlę visur tai poperiai labai sėkmingai kabinasi už žolų kotų ir nelabai gaunas su žvejyba. Jei žolių nėra - reiškias ir gylis per didelis poperiams. Nu niekaip neperkandu kur juos pas mus galėtų panaudoti, todėl ir klausiu. Turiu kokius keturis, visur vežiojuosi, bandau - bet apart žolių ravėjimo nieko kito nesigauna. :?

 #65636   Agis
 23 Lie 2008 12:13
Ant poperiu kibimus turejau tik kanaluose, kai dar pilnai nesukildavo lugnes, lelijos.Vandens iki ju budavo dar per gera sprindy.Daugumoje kaldavo saudykles, ale jos makaluodavosi i visas puses ir niekaip neistaukdavau.Manau as popery ''atrasiu'' kai sukils zemupio eseriai ir ramiuose uzutekiuose prades "ciaukseti" aukslikes nuo pavirsiaus.

 #65641   Vegys
 23 Lie 2008 12:46
Skumbrotas rašė:Kai apžėlę visur tai poperiai labai sėkmingai kabinasi už žolų kotų ir nelabai gaunas su žvejyba. Jei žolių nėra - reiškias ir gylis per didelis poperiams. Nu niekaip neperkandu kur juos pas mus galėtų panaudoti, todėl ir klausiu. Turiu kokius keturis, visur vežiojuosi, bandau - bet apart žolių ravėjimo nieko kito nesigauna. :?
Skumbrotas, teoriniai pamastymai (praktikos neturiu :oops: ) : zinau ezeriuka su gyliu apie 1-1.5 m. Vasara/rudeniop visas dugnas pasidengia zolem. Zodes iki pavirsiaus neislenda (ty rast atviro vandens - galima). Svaraus vandens virs zoliu 0.5 m ... max 1 m. Rapalos Original metant zoles kabindavo. Kuom ne tinkamos salygos ? Aisku, paieskojus galima rast masalu ir be poperiu, nerianciu maziau ....

 #65642   Agis
 23 Lie 2008 12:52
Vasylas, Skitter Walk ar X-Rap Walk naudoji, koks skirtumas ju darbe, metimo nuotoliuose ...gal gali smulkiau papasakoti :roll:

 #65653   vašylas
 23 Lie 2008 14:36
Skumbrotas rašė:
vašylas rašė:... Tikrai atiitnkamom sąlygom geresnių masalų nežinau. ....
Gal gali smulkiau apie tas "atitinkamas sąlygas", būtent čia pas mus Lietuvoj :?:
Turiu minty, kad žiauriai prižėlusios vietos, kur kito tipo masalus be pasikabinimo neįmanoma nors metro pravest. Kaip pvz paskutinė rybalka "baloje" įsibridęs vos ne iki klyno, kokia 10cm dumblo, žolės ir virš jų max 30cm atviro vandens.

 #65655   vašylas
 23 Lie 2008 14:50
Agis rašė:Vasylas, Skitter Walk ar X-Rap Walk naudoji, koks skirtumas ju darbe, metimo nuotoliuose ...gal gali smulkiau papasakoti :roll:
Prisipažinsiu, kad X-Rap dar nebandęs :oops: , paprasčiausiai jis pasirodė ne perseniausiai, o be to man jis ir didokas atrodo (čia man gal tik taip atrodo). Gal ir klaidingai mastau, bet tuose "pievose" tik smulkmė pagrinde matosi, tai ir gaudai su mažesniu. Beje X-Rap ir svorį jau turi, o aš naudoju ne special spiną, o +- universalų, kad ir dar kokį mepsą ar voblerį toje pačioje žūklėje panaudot galėčiau.

 #65656   vašylas
 23 Lie 2008 14:58
Skumbrotas rašė:Kai apžėlę visur tai poperiai labai sėkmingai kabinasi už žolų kotų ir nelabai gaunas su žvejyba. Jei žolių nėra - reiškias ir gylis per didelis poperiams. Nu niekaip neperkandu kur juos pas mus galėtų panaudoti, todėl ir klausiu. Turiu kokius keturis, visur vežiojuosi, bandau - bet apart žolių ravėjimo nieko kito nesigauna. :?
Na man tai geriausios vietos tai balos (prie Nemuno) , kurios pavasarį su Nemunu susijungia, arba buvusios kažkada dambos, kurių tarpudambiai irgi kai vanduo nukrenta atsiskiria nuo upės. Beje patikėkit tose balose visai gražių egzepliorių lieka. Na ir dar nežinau kodėl bet pavasarį nieko gero pagaut (ant jų) neišeina, o va vasarą ir rudenį visai kitas reikalas. Pernai paskutinę lydeką pagavau prieš pat kūčias.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė