Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Konkursas 18 m. ir jaunesniems forumo žvejams
 #463258   Edosius
 02 Bal 2013 20:54
Čia lauksime minimuko smagių reportažų ir laimikių :/braj;

Prieš pradedant rašyti reportažus, pasiskaitykite, prašau, dar kartą konkurso taisyklės ir neužmirškite prasidėjus mėnesiui pasižiūrėti koks bus mėnesio ženklas.Jis bus aprašomas čia
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 21#p455821
 #473304   ėrnis
 01 Geg 2013 14:04
sveiki visi. kaip matau mano reportažas bus pirmasis :lol:
Taigi šiandien ryte 8h suskamba žadintuvas ir aš staigiai keliuosi ir laukiu, kol atvažiuos taxi. t.y senelis ;;yel . 9:20 mes jau prie X ežeriuko, oras nuostabus, mus pasitinka štai tokia gamta.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

manta jau irgi sudėta ant kranto.

Paveikslėlis.

Po šita ežeriuką prasiplaukiojus 4valandas sulaukiau tik 1 kibimo ir to paties nerealizavau.... :-ug

Parvažiuojant namo galvoju jog kaip gali praeiti tokia graži diena be žuvies.... tai nusprendžiu sėkmę išbandyti savame "prūde" einu į daržą pasikapstyt susirenku sliekiuku ir manu ant kablio, dar kelis pinkus ir plūdė jau mirksta vandenyje. Ilgai laukti nereikia ir plūde neria į dugną, kertu yra!!! ;-var-var. ir paviršiūje pasirodo lynas, pakolkas pats didžiausias kokį esu pagavęs. ''plot

Paveikslėlis

Paveikslėlis

štai ir paskutinė nuotrauka su autoriumi. ;;yel

Paveikslėlis

tai štai toks mano reportažas, iki sekančio karto :/braj;
 #473524   muod
 01 Geg 2013 22:09
Šitas ežeras x ar pavadinimas ne Skip prasideda . :?:
 #473751   ėrnis
 02 Geg 2013 14:26
muod rašė:Šitas ežeras x ar pavadinimas ne Skip prasideda . :?:
jo taspats... ežeras tai tikrai neblogas karšiais ir pan žuvim, bet lydekos didesnės nei 1,5kg nepagavęs.
 #473814   Tadunce
 02 Geg 2013 17:33
Minimukas man kažkaip į Zemerį panašus :grin:

Smagūs varliokai :gutgut
 #473942   muod
 02 Geg 2013 21:13
Radai ko čia kabinėtis. :!:
 #474078   zygis
 03 Geg 2013 12:03
minmukas kartais ne nuo sakiu busi
 #474101   zygis
 03 Geg 2013 12:52
tai sumaisiau tada :grin:
 #475253   ėrnis
 07 Geg 2013 20:48
3 Bandymas

Sveiki visi, šiandien bandysiu rašyti apie savo bandymus pagauti pirmąją 2013 lydeką..
Kaip jau skaitėte mano pirmąjame reportaže buvau aprašęs pirmajį savo bandyma pagauti 2013 lydeka, bet kaip matėte nesėkmingai 'viarkt

Graži šilta šeštadienio pavakrė ir visai nesitikėdamas sulaukiu senolio skambučio siūlo važiuot prie tvenkinio pagaudyti baltos žuvies. aš greitai susiruošiu inventoriu ir galvoju kai tokia proga pasiimti ir spiningą, gal pavyks pagauti pirmąją lydeką. nuvažiavus į vietą mus pasitinka štai toks vaizdelis.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis


per dvi valandas nesulaukus nė kibimo nei su plūdė, nei su spiningu nutariu eit pabandyti laime po tiltu(rudeniop ten rinkdavos ešeriai) ir neapsirinku vos po kelių akimirkų plūdė neria į dugną. ;-var-var. kertu, o kitam gale vos jaučiamas spurdėjimas, ištraukus pasirodo, kad ten nedičkis ešeriokas, taip prisigaudau kokia 10 didesnius paleidžiu atgal, o mažesnius senelis parsivežia į savo baseinuką :lol: tik
gaila, kad neturiu žuvies foto.

šiandien pareinu anksčiau iš pamokų, nes žadėjau važiuot vadinamųjų byčiokų į Palangą, bet nesurinkus pilno ekipažo kelionė buvo atšaukta ir nutarta keliaut lydeku į netoliese esanti ežeriuką t.y Mišės
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

greitai išsikrauname manta ant kranto prisipučiam valtį ir kelionei po ežeriuką jau pasiruošta.
Paveikslėlis

bemaudant masalą jau gerą pusvalandį kotą supurto galingas smūgis ir jaučiu, kad kitam krante jau spurda tikrai, kad legalus lydekiokas ''plot Paveikslėlis

Paveikslėlis

ir nuotrauka su autoriu išanksto atsiprašau, kad plūdė nepakliuvo į kadrą.

Paveikslėlis

taip prasiplaukiojus 3h ir nebsulaukus daugiau kibimų nutarėme gryžti į krantą.
tai va toks mano atsidarymas :ruko

The End
Paskutinį kartą redagavo 1 ėrnis. Iš viso redaguota 7 kartus.
 #475262   SKYLINE
 07 Geg 2013 20:55
Reportažas liux :gutgut bet kodėl tu toks nuliūdęs visad? :)
 #475270   ėrnis
 07 Geg 2013 21:00
nu, kad neliūdnas paprastai būnu :-D turbūt nemoku fotografuotis ir taip gauna.
 #477774   ėrnis
 15 Geg 2013 14:27
Reportažas Nr.3 Žvejyba jūroje nuo tilto.

2013 05 14

Sveiki visi, šiandie visiem papasakosiu apie vakarykšte plekšnių/byčiokų žvejyba. Vos tik pasibaigia pamokos bėgom gryžtu namo susirenku vakar vakere jau paruoštas meškeres ir po 5min aš jau laukiu pas kaimynu kol pasiimsim dar viena pakeleivi. 15:20 mes jau judam link Palangos ir kuo arčiau pajūrio tuo stipriau pradeda plakti širdis :v-ar .Paveikslėlis

nuvažiavus į vietą pasitinka gaivus pušų kvapas ir štai toks vaizdelis:
Paveikslėlis
greit išsiemu meškeres, bei kuprine iš bagažinės ir beveik bėgte bėgu ant tilto.

Paveikslėlis

užkabinus ant kabliuko porcija ir ją įmerkus į vandenį meškerės galūnę kažkas pradeda judinti. užkertu ir iš vandens į paviršių kyla byčiokas.
Paveikslėlis

taip kibimas seka vienas po kito. kol aš traukiu byčiokus vienas iš kolegų pagauna vieną kitą plekšnę. aš pagalvoju kodėl man nepabandžius ir susirišu sistemėle užmaunu porcijas ir sviedžiu į jūrą. ir po 10min ir mano galūne kažkas pajudina. Kertu ir gale lyg kažkas spurda ir paskui prie vandens paviršiaus pasirodo pirmojo mano plekšnė!! ''plot ''plot ''plot
Paveikslėlis

Paveikslėlis

taip sugavau kokias pora kilogramu nuodeguliniu grundulų ir 6plekšnes mažesnes paleidu. betraukiant byčioką kažkas gan stipriai suvirpino galūne, užkertu ir kažkas kitam gale smarkiai blaškos, parvyniojus iki tilto pasirodo plekšnė, ir tikrai nemaža. iškeliu ir pats negaliu patikėti, kad tokia didčkęę sugavau :koliorava :koliorava 32cm, svoris 280g :ruko
Paveikslėlis
pilnos laimės džiaugsmo tada buvo :grin:
(nepeikit dėl šitos foto, norėjau įrodyt, kad nemeluoju :oops: )

Paveikslėlis

dar kartą užmečiau plekšnėm paruoštą meškerę tikėdamasis dar kanors pagauti, bet kaip bebūtu gaila, bekibo tik byčiokai...

Paveikslėlis

ir dar keletas vaizdeliu akim paganyti..
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

tai va tiek, dėl nuotraukų kokybės labai nepeikit, nes su išmaniąja tapke darytos.
 #478090   Martiz
 16 Geg 2013 09:57
Pagaliau ir sypsena islindo ''plot
Tikrai smagi zvejyba ;uolrait
 #485606   ėrnis
 09 Bir 2013 22:30
2013 06 08
Lydekų gyva žuvele ir raudų žvejyba.

lygiai 18:00 atvykstame prie tvenkinio kur išsikrauname mantą ir prisipučiame valty.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

sustatę skritulius palengva plaukiam jau prie pajaukintos vietos guminuku aplaidydami kiekvieną vietą. taip prie pat valties senliui kažkas supurto kotą. ir paviršiuje pasirodo šaudyklė, kuri tuoj pat keliauja namučio paūgėt.
priplaukė pajaukintą vietą sumerkiam meškeres ir laukiam kibimo. ilgai laukti netenka ir pasirodo pirmosios šios dienos raudės.
Paveikslėlis

taip besitesiant raudėms pasitaikė vienas dryžius
Paveikslėlis

kibimas nesiliauna, kol mano plūde kažkas staigiai panardina į dugną. užkertus jaučiu neeilinę raudę. ir po keliasdešimt sekundžių paviršiuje pasirodo gan stambus raudsparnis.
Paveikslėlis.

kadangi ši žuvis išbaidė kitas žuvis biški sustojo kibimas ir pafotografavau darbo vietą.
ir kaip bebūtų keista vanduo buvo labai šiltas. Paveikslėlis

pabaigus raudžių žvejyba susirinkom skritulius iš kurių 2 buvo apversti. viename iš jų buvo lydeka kurios svoris kaip sako mano senelis yrajuku buvo 700g, o kitame smarkiai sudraskytas karosas.
kadangi lydeka buvo labai giliai yrijusi ją teko pasiimti kartu su savimi ir keliomis raudėmis.
P.s nuotraukos darytos namie, namie nes pasidarė labai šalta, tad nespėjau jų nufotografuot gamtoje.


Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

ir prie to paties keletas šiandienos nuotraukų padarytų kaime.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

o ten tolumoje matosi tėvelio tėvų namelis.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #488180   ėrnis
 18 Bir 2013 17:29
sveiki visi, šiandien bandysiu apipasakot visas sava žūkles likusias už kadro, kurios turėjo patekt tarp reportažų bet nepateko dėl įvairiausių priežasčių.

2013 - 06 - 14

susitariam iš vakaro su seneliu, kad 5h susitinkam pas mane kieme, bet kadangi prieš žvejybinis jaudulys vėl, mane apėme ir beveik visą naktį prasivarčiau, galvodamas ką gaudyti, ant ko, kas kibs ir t.t.

jau 3 valandą ryto išgirstu paukščių čiulbesį ir nebeišlaukęs atsikeliu, pavalgau, atsigeriu arbatos ir išeinu į lauką pasigrožėti. nuėjus prie savo tvenkinio aptinku nelaukta svečia katiną kuris tykojo paviršiuje plaukiajančių karpių bei raudžių... Sulaukus sutarto laiko pajudam link nedidelio ežeriuko. nuvykus jau žvejojo trys žvejai. nuplaukiam į tokią neblogą vietele mano akim kur turėtu laikytis linai pasišeriam ir sumerkiam meškeres.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

vos tik užmetus prasideda kibimas. kirtimas ir kitame gale jau blaškosi smulki kuoja kuri tuoj pat keliauja namo pakviest tėvelių. prigaudžius kokia dešimtį kuojų užkimba stambesnė kuoja, vėliau raudsparnis, supratus, kad šiandien lynas nebeužkibs patraukiam link namučio, aš užmetu meškerę velkiavimui su guminuku ir paplaukus kokia 500metrų stiprus meškerės sukratymas ir kitame gale kažkas labai spurda ir bando atitrūkt nuo mano kabliuko, tai darydama padaro ir žvakę. vaizdelis tikrai gražus buvo... o čia visas laimikis (atsiprašau, kad nebuvo nuotraukos prie vandens telkinio, nes išsikrovė foto aparatas. :( )

Paveikslėlis

Paveikslėlis

ir prie to paties, kad reportažas nebūtų toks trumpas pridėsiu akimirkų ir laimikio nuotraukų kurios liko už kadro.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

bei akimirka prieš kelionę ieškant pirmajo šapalo. dėja svajonė nebuvo įgyvendinta tikėkimės dar pasiseks :))

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #488569   Abras
 19 Bir 2013 21:15
Grazūs kaikurie lynai :)
 #488574   pensininkas
 19 Bir 2013 21:49
4 foto nuo apacios lynas tikrai pagal MZT ??? :roll:
 #488593   ėrnis
 19 Bir 2013 23:05
Visi pagauti privaciam tvenkiny ir tebeplaukioja toliau
 #493886   ėrnis
 15 Lie 2013 22:34
2013-07-15
Tikslas ponas lynas


Sveiki visi.

Viskas prasidėjo liepos 12 dieną, kai žvejybos bičiulis prasiminė, kad pradėjo kibti lynai. Vos tik sužinojęs užkart lekiu į artimiausia žuklės prekių parduotuve nusiperku pigiausia meškerykoti (norėjau skirti feeder'iui nes su juo labai mažai susiduriu) susiperku ko gali prireikti žūklėj.

sekmadienio vakara prisimenu, kad neturiu pagrindinio to tvenkinio paršiuko skanumyno sliekų. '''bum
galvoju reiks palaukt kol sutems ir susirasiu tų naktinukų, bet kur tau kiek ieškau po žolyną nieko, o jei ir yra tik pašvieti šmykšt jis į savo tunelius. paskui galvoju pasieškosiu informacijos internete :ks> , juk internetas visagalis šiais laikais :grin: . taip interneto pagalba prisirenku pakankamai sliekų rytdienos žūklei.

Žadintuvas suskamba 4:00 galva visiškai nedirba, noriu miego, bet prisiminu, kad tiek anksti kėliaus ne be reikalo, o pamėginti sugauti pirmajį laukinį lyną šiais metais ir iš arčiau susipažinti su feeder'iu. ''plot
lauke oras geras, saulės nėra vėjo irgi, gana šilta. tik kol pavalgau, atsigeriu arbatos, susinešu meškeres lauke tvyro milžiniškas rūkas matomumas gal 100 metrų.
na ir 5:40 sumetęs meškeres, bei jaukus darau pirmąsias tos dienos nuotraukas.

Paveikslėlis

kolegai vos tik užmetus meškerę kibimas ir krante atsiduria nedidelis karšiukas. ir po jo tyla. tyla 30 min. 1valanda ir vėl kažkas suvirpina viršunėlę, gana stipriai galvoju karšiukas, bet kur tau ešerys.... :-ug

po jo pasiimu ir spininga ir nueinu į šona ir po 5 min girdžiu šaukiant mano vardą ir pareinus kolega vargina lyną tokį jau gerą ~1,5kg aš pribėgu emu meškerę į ranką ir palengva traukiu jį link kranto ir dar kaip tik neturėjom graibšto pasiėmę ta diena... ir lynas paskutinį smūgį ir jis jau laisvas. šį kart laimėjo jis. nervai ima, galvoju kaip galėjom nepasiimt graibšto.. na ir paskui raminu save, laiko neatsuksi, o žvejyba jau toks dalykas - nenuspėjamas.

o po to momentos nebeinu iš savo vietos ir laukiu kol vėl suvirpės galūne ir tik timpt timt ir kažkas blaškos gale, vos jaučiama jėga. o ten ešerys...

Paveikslėlis
o po jo seka dar trys jo broliai.

ir tik staiga galingas kibimas užkart kertu ir kitam meškerės gale kažkas stipriai blaškos ir bando sprukt į žoles ir pritraukus prie kranto pasirodo karšio kūnas. :gutgut bet ne lynas ir tai mane šiektiek nuliūdina.
Paveikslėlis

na ir po šio karšio tip top toks pat kibimas tik kažkas užkart sprunka į žoles ir nenori iš jų lysti, atlaisvinus vala pati žuvis išplaukia ir tada prisitraukiu ją ir pamatau žalsva kūną - lynas ''plot ''plot
galvoju, kad tik vėl nepabėgtų ir atsargiai itempių jį į krantą

Paveikslėlis

po jo užkimba dar keli karšiukai ir viskas kibimu nebeliko, bandyk ką nori - nieko. ir nutariau jum pridaryt vaizdų iš žuklės vietos.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

na ir "didžiausios" žuvys.
Paveikslėlis

ir su autorium :lol:
Paveikslėlis
(akiniai matosi dešinėj rankoj, jei kas nepastebėtų... ir užkart pasakau, kad taip susiviepęs, nes kai fotografavo teko žiurėt tiesiai į saulę ir prašau nesikabinėkit dėl akinių ir tai paskutinią akimirką iš mamos mašinos nukniaukiau :grin: ) tai va tiek šiam kartui.
 #493946   Abras
 16 Lie 2013 12:15
Tvenkinys kartais ne is S raides prasideda? :)
 #493953   ėrnis
 16 Lie 2013 12:31
kaimo vardas taip, o tvenkinys ne :grin:
 #493969   Abras
 16 Lie 2013 13:07
Na mes ir tvenkini taip pat vadinam kaip kaimas vadinasi, siandien buvom ten lynu, bet nei krust, isviso siemet nelabai dziugina sis telkinys, praeitais metais buvo graziu egzemplioriu padovanojes.
 #494519   ėrnis
 18 Lie 2013 14:27
2013-07-18


sveiki visi, šiand anksti ryte vėl atakavom ta pati tvenkinik vietoj buvom ~5:00 vėl buvo didelis rūkas ir žuvys buvo labai atsargios. visko išnaujo nerašysiu tik sukelsiu naujas nuotraukas, nes viskas beveik taip pat kaip preita kartą.

Paveikslėlis

Paveikslėlis

ir pagaliau pirmas kibimas, kuri buvo lygiai šešta valandą - karšis.

Paveikslėlis

ir paskui po jo sekė ešeriukai, bei kiti panašaus dydžio karšiai ir taip tesėsi iki 8valandos ryto. tik staiga eilinis viršunėlės sujudinimas ir kažkas jau blaškos antram gale glavoju stambesnis karšis, bet pritraukus arčiau kranto linijos žuvis bando slėptis žolėse užkart mintyse pagalvoju, kad lynas arba karosas ir po kelių akimirkų iškyla kuprotas karoso kūnas

Paveikslėlis

ir tada tyla kol kažkas stipriai nesupurto viršūnėlės, vos pakirtus žuvis lekia į lelijas ir galvoju, kad vėl karosas, bet pasirodo raudonakio paršelio kūnas. nunešu žuvį parodyt kolegai, o jis bando kablį ištraukt iš ešerio. iš pradžių galvoju, kad mažas, bet paskui priėjęs nustembu, kad ant slieko tokį ešerį dar imanoma pagauti. foto kartu su mano lynu.

Paveikslėlis

na o čia didžiausios savo rūšies atstovės kurias pavyko pagauti tą dieną
Paveikslėlis

Paveikslėlis

tai tiek šiam kartui, ki sekančio karto. :) :/braj;
 #497971   ėrnis
 03 Rgp 2013 18:37
2013-08-02/03
Smagaus skaitymo ;-)
sveiki visi šiame reportaže sudėsiu dvejų dienų žuklę.

4:00 tradiciškai suskamba žadintuvas į žvejybą ir kaip bebūtų sunku atsikelti šiaip netaip išsiraitau iš lovos. pusę 6 mes jau sumetę jaukus bei meškeres laukiame pirmųjų kibimų ir pirmas kibimas lygiai 6 valandą nedidelis leszcz'ius
Paveikslėlis

dar keletas tokių neididelių pasikabina ir paskui rimtesnis kibimas ir smagesnis priešininkas kuris jau paprašo valo, bet greitai pavargsta ir po trumpos kovos iškylą į paviršių.(neturėjau pasiemes naujojo ženklo :x )
Paveikslėlis
po šito užkibo dar vienas 27cm linukas kuris keliavo namučio paūgėt. po jo nebturėjau nei vieno kibimo nors taip tikėjaus :-ug
08-03

08-02 vakaras sulaukiu kvietimo pagaudytį į tvenkinukus. viskas ok tik niekaip mama nesutinka nuvežti. 'viarkt na bet šiaip netaip prikalbinu ją atsikelti švalandą ryto ir pats užkart einu ruoštis ilgai lauktai žvejybai. ;;yel
vykstant jau link žvejybos vietos pasitinka milžiniška rūko siena.
Paveikslėlis
nuvykus pasitinka nuostabi atmosfera. :cig.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

sumaišau jauka kuriame 70% kukurūzų kabinu ant kablių naktinių slieku kuoštus ir metu masalus į vandenį. palaukus ~40min pirmas kibimas plūdė atsargiai pradeda plaukti į šona ir nerti na galvoju dabar jau bus rimtas priešininkas, bet kurtau "sportininkas" blaškosi palei tvenkinuko pakrantę..
Paveikslėlis

po jo dar vienas.
Paveikslėlis
po šito seka dar keletas tokių karpiukų. ir paskui dar vienas staigus kibimas galvoju nu nu kas dabar toks būsi, kad taip nenori pasirodyti, o ten starkis gal kokių 35cm. kuris užkart buvo paleistas ganyti mailiaus. pakeitus vietą mitimas ir po 5min karosas ~500g. o preitais metais jų dar ten nebūdavo... :-niak'
paskui dar vienas ir dar....
Paveikslėlis

nusprendžiu keisti tvenkinį į kitą kur didžiają dalį sudaro karpiai. nunešu dugnine meškerę sukemšu į šeryklą jauką ir palieku su atlaisvintu valu. parsinešu kitas meškeres ir žiūriu, kad valo bugnelis beveik tuščias :superšokas ir staigiai emu meškerę į rankas bei kertu, vos pakirtus žuvis prašo valo. belikus kokiai 10m valo galvoju šitaip nieko nebus ir lėtai pradedu žuvį kelt nuo paviršiau ir tada pasirodo karpis iš akies ~4kg, ir man jau ruošiantis jį imtį jis sukaupia savo paskutines jėgas ir nutraukia pavadėlį. '''bum '''bum taip jau ir būną kai graibšto neturi. laikina tylą matyt karpis sudrumstė ramybę vandenyje ir žuvys pasislėpė, bet ir vėl kibimas toje pačioje vietoje, tik kad šįkart žuvis lengvai keliauja į krantą.

atsikabinu karpiuką ir užkart nešu jį paleist į dar kitą tvenkinį :lol: (šeimininkas liepė užkart pagavus leisti nes nebedaug žuvies ten likę) ir parėjus žiūriu, kad nebėra kitos plūdės bėgte bėgu prie meškerės ir kertu žuvis prašo valo, spaudžias prie dugno. šiaip netaip pakeliu ją nuo ten ir vėl pasirodo karpis gal kokių 2kg bet ir užkart atsikabina... :mėlynvarla turbūt norėjo pasimaivyti...
paskui pagalvoju, kad užteks tiems buratinam draskyti mano sliekus ir maunu patį riebiausią naktinį kokį beturiu. užmetus plūde atsigulia ir staigiai kaip raketa dingsta po vandeniu ir kertu kažkas yra ir prašo valo, daug valo ''plot galvoju trečias kartas nemeluoja ateina ir darbininkas pasižiūrėt ka aš čia traukiu, stengdamasis nesuvelti su kitom meškerėm nepastebiu, kas per žuvis parplaukia ir tik staigia darbinkas pradeda šaukti ungurys! ungurys!! pasižiūriu ogi rimtai jis. širdis pradeda greičiau plakti kojos dreba paprašau jo, kad jį paimtų. ir ant žolės jau raitos ungurys. visas drebu, neatsimenu kada toks laimingas žūklės metu bebuvau :cig.
Paveikslėlis

slydi gyvatė buvo :-D
Paveikslėlis


Paveikslėlis


tai va tokia smagi mano žūklė :) :/braj;
 #497995   Abras
 03 Rgp 2013 21:40
Grazus ungurys, gaila pabegusiu karpiu :)
 #498001   ėrnis
 03 Rgp 2013 22:17
Kad pabego negaila, pats kaltas kad graibsto nepasiemiau.
 #498110   fozas
 04 Rgp 2013 20:08
pries n .. metu irgi kai pirma unguri traukiau po to ne tik rankos drebejo bet gal ir ,,rudas bruksnys" atsirado.Pirma kart maciau, kad istraukus ,,kazka" kablys butu apacioj ,o jis visas zilka statmenai aukstyn apsivijes.Mat Birzu kraste ju tada tikrai ne bet kur pagausi.Saunuolis uz ivairove.Taip ir laikyk.
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė