Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Konkursas 18 m. ir jaunesniems forumo žvejams
 #462995   Agis
 01 Bal 2013 21:36
Čia skaitysime Lėvens metraštininko audriuxxo reportažus.

Prieš pradedant rašyti reportažus, pasiskaitykite, prašau, dar kartą konkurso taisyklės ir neužmirškite prasidėjus mėnesiui pasižiūrėti koks bus mėnesio ženklas.Jis bus aprašomas čia
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... 21#p455821
 #486642   audriuxx
 12 Bir 2013 12:54
2013-06-O9 sekmadienis

Sveiki visi,
visus sveikinu su vasara,moksleivius su atejusiom vasaros atostogom. Džiugu šiais metais ir vėl dalyvauti varžybose.

Sekmadienio rytas,gaunu skambutį iš tėvų ar yra noras pažvejoti Kupiškio mariose,atsakymas mano,žinoma,taip.. ''plot

Nr.1 Kupiškio mariose bežvejojant...
Paveikslėlis

Pirmiausias uždavinys žvejybos vietos paieška,marios didelios ,o ir be to mano mažai žvejota. Po ilgų važinėjimu aplink marias randame vieta. Vietoje mažas bangavimas. Pradedu skleistis meškeres,užsimaišau pašaro. Viena žvejybos valanda - keli jamimai,bet tusčia. Maždaug apie 17h, jau kibimas intensyvėja.
Paveikslėlis

Pirma žuvis - karšiukas.Toliau seka dar vienas,ir dar vienas..Be karšiukų ištraukiau keletą ešerių ir viena kuoją.Šioje žvejyboje "pagrindinį vaidmenį" atliko -sliekas.Dar keli kibimai buvo ant dziko,kukurūzo net nepalietė..
Laimikis... ;uolrait
Paveikslėlis
Kartu... :ruko
Paveikslėlis

Sakyčiau ši žvejyba vykusi,oras buvo idealus, o ko daugiau reikia?... :-D
Šiandien tuo ir baigsiu,atsisveikindamas nuo kupiškio marių...Laukite kitų reportažų su jumis buvau,aš audriuxx

Paveikslėlis

P.s Tikiuosi tiks mėnesio ženklas :lol:..
 #486751   audriuxx
 12 Bir 2013 17:15
Cia tokios kelnes :DDDDDDDD .Pludine
 #486850   Wytux
 12 Bir 2013 22:30
Melynas, su suplysusiu klynu :-D
 #486862   audriuxx
 12 Bir 2013 23:49
Nieko nesuprantant :-( ,vedimas automatiskas :DD
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė