Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Žūklės parduotuvės, straipsniai ir laidos apie žūklę, meistravimas, bendrai apie pašarus, orai ir kt...
 #303583   Rapalas
 07 Rgs 2011 18:47
žiauriai sunkiai nori internetas dirbti. Vėliau gal bus geriau ir ikelsiu.
 #303610   Tironas
 07 Rgs 2011 19:21
sunku ka nors suprast, bet siuliu sandarinimo juosteles uzklijuotos apgailetinai. tai isvydes rapalos rubu vargu ar kada noreciau isigyt.
 #303611   Tironas
 07 Rgs 2011 19:21
jei ijungtum fotike MAkro funkcija ga gautusi geresnis fokusas. dabar nifiga nesimato
 #303642   Rapalas
 07 Rgs 2011 21:12
Todėl kad su telefonu fotkinta. Bet kad plyšimas yra per siule matosi kuo puikiausiai. Užteks čia diskutuoti ir kalbėti, ryt kauna pasieks laiškas ir bus matyti tolimesnė eiga.
 #303685   vk
 08 Rgs 2011 08:29
Tironas rašė:kokio tu lauki atsakymo? jau vedejas zmogui atsake.
Kalba ėjo apie tavo retorinį klausimą, kas sugalvojo Rapala drabužius užsakinėt. Vedėjas į šį klausimą tikrai dar neatsakė. :ks>
 #303687   SauliusM
 08 Rgs 2011 08:39
gal jus persikelkit su sita diskusija i kokia salmolitos tema ar dar kazkur. nes santykiai su parduotuvem ir klientu aptarnavimas kazkaip ne i tema ties apranga ir avalyne. pernai bitej del tos salmolitos graztu tema sukociojo visa kai anda su salmolita del mora nova luzusio aiskinos, dabar nauja Rapalo epopeja aiskintis su salmolita del suplysusiu kalconu. vien jau tas faktas kad tokie dalykai iskyla viesumon pasako viska apie firma salmolita. kazkodel kai pernai Kote pirkau patagonia striuke ir uztrauktukas parejo penkta kart uzsidejus. vyrai iskart pasieme striuke atgal ir sugrazino pinigus. nu gerai, ne iskart, pasake sefas i uzsieni isvykes, grys tada ir tada, ateik sutvarkysim, nes reikalingas jo sprendimas. ir jokiu kalbu nebuvo kas kaltas, kas nekaltas, brokas, nebrokas, pats as sulauziau ar ne ir taip toliau. nes save gerbianti imone del keliu simtu litu savo vardo nepeckios ir juo labiau gerbs savo klientus ir nenores ju prarasti. as net cekio neturejau patagonijos nes ismetes buvau. tai vyrai kote mano pirkima is kompo atsirast nepatingejo pagal mazdaug data ir suma, kad oficialiai sugrazinima padaryt galetu. o cia sitie visi aiskinimaisi salmolitos ir cirkas bei klientu tampymai yra totalus briedas ir didziausia geda firmai. ner cia ka kalbet apie tai isvis ir ner ko foruma siukslint tokiom kalbom.
 #303690   Tironas
 08 Rgs 2011 08:45
as tikiuosi kad lietuvoi kiekada neprieis iki tokio absurdisko ir besalygisko nuolaidziavimo klientam kaip amerikoi. Taip istikro kleintas teisus beveik visada, bet kartais piknaudziauja tuo. o ten salmolita, kotas, sprotas, valas, rite, tai kox skirtumas, visur dirba zmones ir visur gali buti ivairiu situaciju. ir paieskojus ju rast galima, kaip kad ir geru atsiliepimu apie salmolita bei kitas parduotuves.

beto tema apie rubus, kuriu "vidurius" galima akivaizdziai pamatyt. ir padaryti jie tikrai nepriimtinai. kita vertu gal tai vienetinis atvejis
 #303701   SauliusM
 08 Rgs 2011 08:58
Tironas rašė:...kartais piknaudziauja tuo...
o galu gale, manau, rimtai firmai net ir tuo atveju jei butu piktnaudziavimas, geriau prarast kelis simtus litu, nei pasidaryt idiotiska skandala ant visos Lietuvos.
geda ir tiek. ner ka cia aiskintis.
 #304935   Shtulas
 13 Rgs 2011 18:51
Šaunuolis Rapalai, pagarba už pastangas ir, tikėkimės, pamoką Salomolitai nejuokaut su tokiais šposais. Nepatingėjau perskaityt diskusiją nuo pat pradžių, kad dar kartą įsitikint, jog į Salmolitą aš tikrai kojos antrą kartą nekelsiu :)

To Tironas: Manyčiau, kad jei žmogui nepatiktų tas Rapala kostiumukas ar jis šiaip norėtų susigrąžint pinigus, tai turėtų būt arba koks psichopatas arba žmogus su kitokia negalia, kad specialiai jį suplėšyt norint atgaut pinigus, kai bet kokiu atveju, jis tuos pinigus per 14 dienų galėjo atgaut jo ir neplėšęs. Nu bet gal aš durnas ir Salmolitos politikos nesuprantu :)
 #305085   Rapalas
 14 Rgs 2011 10:28
Pasakysiu atvirai, advokatai man kainavo 20 Lt vertės šampano bonka, nes dirbu su advokatu kontora. Tai sakykim tas nekainavo man nieko, tik už paslauga jaunimo atsidėkojau. Iškarto turėjo elgtis normaliai, dar pamiršau išeidamas nuolaidu kortele gražinti kaipo pozicija kad nebereikia man jos. Išmesiu ir tiek. Tikrai nepagalvojo kad eisiu iki galo ir blefavo. Pats Nerijus buvo prie kasos (parduotuvės vadovas) ir gražino viska. bet tylėdamas ir nieko nesakydamas. Nesuprantu aš tokiu žmoniu ištikrūju. Bet laiminga pabaiga yra laiminga pabaiga. Visiem patarčiau visokias prekes nešti atgal nekokybiškas ir gražinti, šiemet taip žmonos batus geox nešiau už 200lt nors ji sako ai nepriims neverta, aš nunėšiau jie iškarto jums pinigėlius gražinti ar sutaisyti? Sakom sutaisykit jei tik laikys, sutaisė ir po šiai dienai laiko. I senukus čiužini už 200lt gražinau leidžianti irgi pripažino kad brokas ir gražino lt. Tik va salmo pasisparde. Bet viršus mano :)
 #447865   Airis
 11 Vas 2013 13:24
Isitaisiau ir as problemele. Butu idomu isgirsti forumieciu nuomone.

Skelbimuose pamatau pardavinejama hero kamera

Andrius0522 rašė:

Praduodu kamera labai mazai deveta Hero Procam...su deklu apsaugai nuo vandens,dirzu ant galvos...

kaina 400 litu...puikus daiktas fiksuoti laisvalaiki...nuoroda kad matyti kas per daiktas. geros degtuku dezutes dydzio kamera..,su SD korteles atmintimi.


http://www.ebay.com/itm/GO-PRO-HERO-dig ... 2a28c2e580

susigundau, nes sunus norejo gimtadienio proga. skelbime kameros pavadinimas nurodytas neteisingai, nenurodyta filmavimo raiska,
kadangi ,nesu susidures su tokia kamera, pamaniau,kad cia go pro hero hd kamera,fimuojanti hd formatu. kaina gera, nuotraukose matosi,kad nesubraizyta. pervedu pinigus. bet kelia nerima , kad foto kamera su akim ziurejimui,kai inete visur ismeta kameras be tos akies.
uzklausiu, koks tiksliai modelis ir kodel nera dar vieno tvirtinimo ,be kurio neina tvirtinti prie laikikliu,gaunu atsakyma:

zinok tikrai kas buvo pas mane ta sumeciau,man matai ja isnese zulikai prancuzijoje be dezes,tai vai kas buvo tam komplekte tas buvo modelis irgi nzn koks tik zinau kad pries gerus puse metu ji kainavo 260 euru

pradedu rimciau ieskoti internete ir randu, kad cia senas modelis hero digital 5, kurios filmavimo raiska tik 640-480.

siulau pardavejui normaliai susitarti,kad grazinu kamera, jis perveda pinigus atgal, isminusavus pasto islaidas ,rupesti, -20lt.
pardavejas nesutinka, nes ,manau zino,kad istume suda uz gera kaina.

oziuriu labai mandras esi,tai db gali siusti kur nori,pareis atgal tau ji kaip neatsiimtas siuntinys.
paskaityk ka ant kameros raso,nera jokiu raisku nieko,yra hero kamera,o kad tu nezinojai kad nera HERO ne HD kokybes,kaip ir man sakei-ne mano bedos.tu manes neklausei koks modelis ir pan,galvojai pagavai zasiuka kur atiduos daikta kuris lietuvoje pasirodys uz menesio kazkas uz 400 litu?!!!!manei protingesnis esi uz mane ar panasiai,o kaip jau sakiau HD nerasiau,o kad nedasiziurejau kazko iki galo ne mano bedos...



cia paskutinis laiskiukas, is kurio galima susidaryti nuomone apie forumieti



dabar pasistoja klausima, ka daryti toliau. Jusu nuomone. 400lt visdelto pinigai

pats kiek esu visko pardaves, visad sakau perkanciajam,jei daiktas ,ypac naudotas,rites,meskeres,rubai
nepatiks, neatitiks aprasymo, grazinkit atgal. pats esu issiuntes spininga i kauna,kai neciupinejus nupirkau, bet pasirode per kietas mano norimam zukles budui. nebuvo jokiu problemu.
 #447937   Aqua v.
 11 Vas 2013 16:37
Airis rašė:Isitaisiau ir as problemele. Butu idomu isgirsti forumieciu nuomone.
Skelbimuose pamatau pardavinejama hero kamera
Andrius0522 rašė:
Praduodu kamera labai mazai deveta Hero Procam...su deklu apsaugai nuo vandens,dirzu ant galvos...
kaina 400 litu...puikus daiktas fiksuoti laisvalaiki...nuoroda kad matyti kas per daiktas. geros degtuku dezutes dydzio kamera..,su SD korteles atmintimi.

.......
zinok tikrai kas buvo pas mane ta sumeciau,
man matai ja isnese zulikai prancuzijoje be dezes,
.........
dabar pasistoja klausima, ka daryti toliau. Jusu nuomone. 400lt visdelto pinigai
......
Jei jau bicas pats prisistato, kaip vogtu daigtu perpardavejas, doras pilietis gali kreiptis i "institucijas" su pareiskimu mazdaug "turiu pagrindo itarti, kad nezinodamas isigijau daikta, kuris galejo buti pavogtas....".
Daiktas gali buti konfiskuotas, bet yra is ko pareikalauti kompensacijos.

Aisku, neuzmirstant patarles "prasta taika geriau uz bet koki kara"....
 #447957   Wytux
 11 Vas 2013 18:44
Rasai jam atgal, kad tau vogtu daiktu nereikia, jei negrazins pinigu- kreipsiesi i policija su jo zinute apie zulikus. Negrazins- kreipkis i policija- tegu 'dileris' jau pats ten 'vartosi'.
 #487689   Sokratas
 17 Bir 2013 05:02
Parašiau apie tai valčių skyriuje
http://www.zvejotribuna.net/forumas/vie ... &start=120

įmesiu ir čia, nebus blogiau:

Smulkiau apie klijus, pardavinėjamus Senukuose:

Poliuretanovyj (mėlyma tiūbelė), visiškai išdžiūsta, ir prispaudus lopą klijuojamą, jis paprasčiausiai nukrenta, lyg nieko nebūtum tepęs. Visas efektas, kad tik patepta vieta pakeičia spalvą, ir dar, kad - baisulinė smarvė pasklinda . Nepatingėjau, nunešiau atgalios, nenorėjo patikėt, kad taip gali būti... Sako, nieks nėra atnešęs, atsakau, nes visi tinginiai ir nenori vargintis, ir sau nervų gadintis dėl 4-ių litų, o aš- laiko turiu, o ir negimė dar toks ,kur galėtų mane maustys kada panorėjęs . O ir juk ne tuose lituose čia esmė, o apgavystėje. Sakau, jei jūs ką nors suklijuosite iš ten išvardintų medžiagų, aš jums duosiu 10 lt premiją. Juoktis pradėjo. Atlikome bandymus tenais vietoje. Ir ką?, viskas tas pats, kitaip ir būt negalėjo...

Ir dar:

Buvau pažiūrėt po dienos, tebeguli lentynoje ta nesamonė. Priėjusi vadybininkė paaiškino, kad negali išimti, kol nepriimtas sprendimas iš aukščiau…
Praėjo apie 10 dienų, lentynoje tebeguli.
Manau, jei anksčiau jie teisinosi, kad kalti tiekėjai tokią prekę pristatę, bet vis tiek neišima iš prekybos, tai dabar pilnai kaltint galima ir Senukus, maustančius pirkėjus...
Gal reiks pasiųlyt žurnalistams, sakau, medžiagos apie tai... o gal dar kur rimčiau kreiptis, kad juos atvest į protą...
 #534965   ansanas
 07 Sau 2014 21:35
Pirkau vasara zoliapjove Vagner is Seniu uz 55-65lt berods su atsiuntimu, tai variklis perdege po antro zoles pjovimo, toks gan nepigus zoles pjovimas gavosi, nors garantija galiojo trims menesiams, bet kazkaip patingejau nest aiskintis, nervus gadintis.. juolabiau, kad daikto kaina palygint su rimtu gamintoju juokinga, o ir spaudziau as ta zolepjove tikrai negailedamas.. Tai iziuriu ir savo kaltes.
Kazkada skundai.lt teko skaityt skunda, kai seniuose zmogus nusipirko kinpow greztuva ir kad jam padarytu profilaktika,apsildyma ar kaip tai pavadint, peleido suktis greztuva laisvom apsukom apie valanda, po ko greztuvas perdege ir zmogus buvo baisiai nepatenkintas.. Tai kazin kas kaltas.. ar tas kuris nusipirkes pigu iranki juo naudojas kaip profesionaliu ar gamintojas..
 #534967   Wytux
 07 Sau 2014 21:47
ansanas rašė:..aiskintis, nervus gadintis.. .
Kiek as susidures su seniu garantiniu tai viskas normaliai , nunesi su cekiu ir jei garantinis- pakeisdavo arba taisydavo be issifisinejimu :roll: manau ten tiekur sedi garantiniam nelabai yra del ko plesytis ir akis draskyt - zino ka kontora pardavineja :-D
Aisku, reik irgi proto turet perkant zoliapjove uz 'pidisoka' tiketis kad ji ir antra karta pievele dar nupjaus :-D
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė