Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #514487   Rapolas
 14 Spa 2013 13:46
Jeigu Jums neaiškus klausimas, tai galite paklaust. Taip, tik su keturiais ūsais, ir ne mažiau, ir ne daugiau :-D
Šito paaiškinimo reikėjo? Tuomet, spėkite iš naujo :-D ir Naurius gali spėt :-D
p.s.: su nukirptu ūsu (iki keturių) nesiskaito :-)
 #514490   Rapolas
 14 Spa 2013 13:56
Nu tai gal dar aš Jam leisiu pakartot ir pasitaisyt, jei nori (arba patvirtint po aiškinamųjų kalbų :D) :-D
 #514520   Rapolas
 14 Spa 2013 15:31
vava rašė:klausykit, gal palikit Xrapui nusprest, kas blogai, kas ne
Logiška ;-)
 #514678   Xrapas
 15 Spa 2013 06:05
vava rašė:...palikit Xrapui nusprest...
Klausimas, mano akim žiūrint suformuluotas pakankamai aiškiai.
Spręsiu arba po 5 mėginimų, arba pasibaigus atsakymams skirtam laikui.
Kolkas tik prašyčiau atkreipti dėmesį į kai kuriuos Taisyklių punktus:
...žaidimo dalyviai gali pareikalauti aiškiau suformuluoti klausimą...
...Jei žaidėjas randa variantą, kuris yra tinkamas kaip atsakymas į klausimą- taškas klausiančiajam gali būti neužskaitomas ir prašoma pateikti kitą klausimą...
...Jei klausiantysis 2 kartus iš eilės sulaukia daugumos žaidimo dalyvių pretenzijų dėl neaiškiai formuluojamų klausimų- praranda galimybę užduoti klausimą...
...Žaidėjai po 3 neteisingų atsakymų turi teisę užduoti 2 papildomus klausimus ( klausimo uždavėjas gali neatsakinėti ir paprašyti klausimą suformuluoti kitaip, jei atsakymas į žaidėjo klausimą būtų tiesioginis atsakymas į klausimą ). Žaidėjas, prieš tai neteisingai spėjęs nebeturi teisės uždavinėti papildomo klausimo. Papildomas klausimas vieno žaidėjo užduodamas tik vieną kartą...

...Žaidėjams rekomenduojama susilaikyti nuo komentarų klausimo spėjimo eigoje, po teisingo atsakymo arba neteisingų atsakymų serijos jie leidžiami...
 #519668   Rapolas
 31 Spa 2013 08:49
Naurius buvo labai arti mano atsakymo varianto:
1. Karpis
2. Ūsorius
3. Sturys (Acipenser Sturio)
4. Sterlė (Acipenser Ruthenus)
5. Keturūsė vėgėlė
Naurius penktuoju savo sąraše nevisai tiksliai nurodė koks eršketas, nes sturys ir sterlė irgi yra eršketai (Acipenser), todėl reikėjo aprašyti antruoju žodžiu (ar žvaigždėtasis, ar rusiškasis, ar aštriašnipis ar pan.). Nenoriu kelti audros stiklinėje , todėl palieku teisėjui spręsti, ar galima užskaityti ir Nauriaus atsakymą.. aš būčiau linkęs užskaityti - vardan „nevisai“ tikslios pradinės savo klausimo formuluotės ;)
 #519781   Xrapas
 31 Spa 2013 13:08
Rapolas rašė:... palieku teisėjui spręsti, ar galima užskaityti ir Nauriaus atsakymą.. aš būčiau linkęs užskaityti ...
Nu tai aš irgi tų ūsų neskaičiuosiu :donknow' ...ir Saliamono nevaidinsiu :-D
Taisyklėse turim:
...teisingą atsakymą forume patvirtina klausimo uždavėjas, paskelbęs klausimo laimėtoją...
Taškas Nauriui, laukiam jo klausimo ;uolrait
 #522771   Rapolas
 12 Lap 2013 09:36
Na gerai, tęsiam "drakoniškų" klausimų maratoną :-D
Kas ant šito "laumžirgio" uodegos (žemiau papilvės) užrašyta ?
20131112_080309-1.jpg
20131112_080309-1.jpg (55.81 KiB) Peržiūrėta 8921 kartus(ų)
Buvo (pats pirkau) Lietuvoj užklydę, užrašas- gamyklinis (ne mano užpeckiotas :D) ;-)
 #524832   Rapolas
 21 Lap 2013 11:50
Nėra pradedančiųjų ,tai ašai tuomet pradedu ir spėju..
Gamintojas: BOMBER lures
Vobleris: Tim Horton's Bomber Switchback Shad
http://www.tackletour.com/autopsybomber.html

On / Off yra metalinių šratų (barškalo )sistema, kurią galima išjungti (SILENT/Off) ir įjungti (ON)

p.s.
Galima kažką panašaus nusipirkti ir dbr jabėjuj :-D
http://www.ebay.com/itm/bomber-crankbai ... 0717618758
bomber crankbait 1/2 oz 2 1/2" on/off rattle 8'-14' switchback bama shad btsd6as
 #528615   Rapolas
 06 Gru 2013 11:41
Šiaip tai vaikai labiausiai bijo vilkų :-D tai spėju:
VILKŽUVĖ - jūrų vilkas
 #528619   Vytenisnl
 06 Gru 2013 12:00
Ok, nestandartinis klausimas, ne 100% susijęs su žvejyba, tad jei vetuosit: pergalvosiu. Nors lyg ir Xrapas buvo jį patvirtinęs kažkada, kai norėjau dėti (bet neturėjau progos pateikti):

Tomas gyvena Kupiškyje ir yra užkietėjęs žvejys. Tomas taip pat nesusipykęs su internetu ir moka užsisakyti sau reikalingus įrankius el. parduotuvėse. Deja jam nelabai pasisekė, nes dėl Lietuvos pašto reformų, teroristinės grėsmės ir pilnaties atsirado griežti reguliavimai įeinančiam paštui ir negalima įvežti paketų, ilgesnių kaip 2 metrai.

Tomas užsakinėja meškerę, kurios vienos dalies ilgis yra 2 metrai ir 40 cm. Kaip Tomui gauti prekę? Ir idealiu atveju kaip vientisą nesulaužytą gabalą? (tai ne "sudedama" iš dalių meškerė). Siuntimas galimas tik per Lietuvos paštą, komunikuoti su tiekėju Tomas gali.
 #528624   Rapolas
 06 Gru 2013 12:17
Šiaip tai 2 pastabos:
1. Nesu įsitikinęs EvaldoZ klausimo ir Vytenionl atsakymo teisingumu, nes neaišku (apklausa gal parodytų ),ko labjau bijo vaikai: 1)maumo (šio žodžio vaikstėje pbz. aš aplamai nežinojau, žinojau- baubą), 2)velnio ar 3)vilko :-D
2. Vytenisnl klausime neįžvelgiu tiesioginių sąsajų su žvejyba (lygiai taip galima šluotą užsakinėt per LT paštą :D) ;)
 #528632   pensininkas
 06 Gru 2013 12:44
pries pakuojant meskere, paprasyt, kad supakuotu stacia ir ant siuntos nurodyt, kad gabenimo budas - statmenai
 #528633   arabas
 06 Gru 2013 12:52
Rapolas rašė:..neaišku (apklausa gal parodytų ),ko labjau bijo vaikai: 1)maumo (šio žodžio vaikstėje pbz. aš aplamai nežinojau, žinojau- baubą), 2)velnio ar 3)vilko :-D...
Nieko jie nebijo.... :neutral:
Bijo žuvies pavadinimu "SavaitėBeKompo"
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė