Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #200464   vytas22
 27 Geg 2010 18:25
Nu ka buvau pažvejot starkių šiandien :lol: . Iškart grižęs iš mokyklos nieko nedariau tai tevukas nuvežė i atmatą netoli 7 bakino. :grin: Patiko , nes siemet pirmas starkis ir didžiausias gyvenime ešerys. Žinokit starkių labai daug ,o starkistų dar daugiau :twisted: .Nu ka atvykęs i vietą užsidėjau amerikonišką guminuka tokį abai ilgą man rods skirtas bassams . Pamėčiau nieko . Nu sakau dar metimuką :lol: ir žiūriu sėdi žvėriuks. Rite nesusireguliavau tai nes cype stabdis o tas man patiko pasipriesinimas tai ''plot Nu ką po 5 min jis krante mano pirmas šį sezoną ir toks normalus 1,5kg.
http://www.postimage.org/image.php?v=TseKkTr
Nu ką guminukų pakeitinėjau dar turėjau keletą strakinių grybštėlėjimų.Bet tegul jie gyvena.Nieks nekibo tai vėl užsidėjau tą amerikonišką guminuką ir netikėtai smūgis.Jau jaučiu kažkas gero. Bet priesinimas kitoks nei starkio tai galvojau lydeka virš kilo. Nu ką po kovos pritraukiu ir netikiu 800g ešerys tai mano rekordas .Jis buvo lygus 0.5 l alaus buteliui ir dar puse karto tai pusantro butelio ir storio nezmonisko
http://www.postimage.org/image.php?v=PqMM4S9
. Nu taip ir pasibaige mano poros valandžikių pametymas. Man patiko :[anuol
http://www.postimage.org/image.php?v=aVwITR9
 #200953   ZeMeR
 31 Geg 2010 07:52
Sveiki rybokai ''plot tai va pradedam naują žūklės aprašymą su visa pradžia ir pabaiga.
Tėvai išvažiavo į komandiruote ir mane paliko vieną (nes bratkos išlekė į kaimą,o aš nespėjau 'viarkt ) Dėl dviejų minučių aš nepatenkintas galvoju ką padarius ateina durna mintis ,kad reiktu lėkti į kaimą tranzų, visgi jei jau dalyvauji konkurse tai jau varyk :) tai vat. 18h. jau laukiu savo išganytojo prie vilnius-utena plento pralaukes vos 20min. mane paima Ponas Artūras su kuriuo neprailga kelionė nes visą laiką praburbėjo man apie seimą ir t.t.
Šeštadienio rytas žūklė- spiningas. taikinys - lydekos :cool: . Šiemet dar nežvejojau ant spino tai galvojau ,kad bus tik apsišaudymas nuvalysiu nuo įrankių dulkes ir nieko nepagausiu. Taigi 9h. mes jau vandeny ir aišku mobiliako nesugebejau pasiimti ir šiaip nelabai man patinka jį turėti nes vis sugebu įmest i vandeny. :mėlynvarla . ežeriukas kaip matot nedidelis.
Paveikslėlis

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Taigi išplaukiam 8h. Galbūt kai kam atrodys per vėlu bet man ne. Nežinau keltis 5h. :liež-uvis ne man. Tai apmetome nuo pat upelio pradžios iki kita ežero galo visdar nieko matau ,kad yra egliu ikritusiu i vandenį metu ten sukre ir viena kart žolė ištraukiau antra kart ,o trečias kartas buvo įspūdingas yra galvoju nes sulinksta kotukas suzvimbia stabdis molonumas neišpasakytas ištraukiu ja namo žiūriu gražuolė 800gr.
Paveikslėlis

ale fotiko neturejau tai imėčiau į sietelį. daugiau apšaudėm kartu su draugu nieko aišku sezonas atidarytas.
Žūklės įrankis:
Paveikslėlis

Ir pabaigai nuftokinai egle kuri auga ežere nu čia tai "čiūdas" :v-ar :v-ar
Paveikslėlis

Iki susitikimo :/braj;

p.s. Nuotraukos idėtos ne chronologine seka... Nes sekmadienį nufotkinau kaip viskas atrodo... :/brazasista
Paskutinį kartą redagavo 1 ZeMeR. Iš viso redaguota 31 kartus.
 #201011   Tanius
 31 Geg 2010 10:45
Šis trečiadienis, nusprendžiu palėkt prasimetyt musikę, tikslas kuojos, šapalai stovinčiame vandeny, kažkodėl tik apie muselką mintys ir tesisuka, ešeriai pabodo.. Daug rašyt nesinori, tai tiesiog: Paveikslėlis Kaip tyčia nuo ešerių toli pabėgt nepavyksta :grin: Pirmasis ant muselkos :koliorava Šalia įmesta pludelė bevalgant picą keistai kilsteli. Paveikslėlis :tia-tau šalia nebuvo kas paima tą vargšelį - teko paleist. Tai tiek :/braj;
 #201015   Tanius
 31 Geg 2010 10:55
Šeštadienis, jėgų po savaitgalio neperdaugiausiai :oops: :grin: vėjas didžiulis, nei gandrų, nei muselka, nieko :evil: Aj nusprendžiam jamti plūdelę, itin plonus valus ir bandyti pasitenkinti kitaip :-D Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Universalai - laikykis :twisted: :-D Vėjas žvarbus, žvejojom apytiksliai 3-4 valandikes, traukt su light matchu vis delto smagu, tai tiek. Iki !-kliovas-!
 #201098   leikiux
 31 Geg 2010 15:48
Na wa wazewo sesuo i kaima tai paprasiau kad paleistu pazwejot :D Ezeriukas ramus bangu nedaug kitoj pusej zwejuoja vietinei (Kandzei ) Kaip as juos wadinu :DD

http://www.ipix.lt/images/44749104.jpg

Uzmetu sawo pludines :d Nes is pusbrolio girdejau karosai ima gerai :DD O karosai mano vienintele is sugaunamu valgoma zuvis :D Man patinka ja apkruduse lupiniet kitu zuvu as nevalgau :DD

http://www.ipix.lt/images/69379333.jpg

Laukiu laukiu pludele karts nuo karto kazkas sujudina daugiau nieko :D Kitoja puseja (kandzei) Su 0.5 buteliuku jau ir taip apsile plese wiena po kito kazkodel nesuprantu :D Prisiseres ko tik galejau ,o jie be nieko :D :D paskui pavaiksciojus pamaciau meta per zoles kiaurei su 0.30mm walu ir trauke o as su sawo 0.16 nespesiu pludziu keist nes pavadeliu nesidedu :D Eh galwoju kita kart teks ir man storint :DDD Na nieko sdz laukiu gal kas kibs :DLetus po biski lyja ziuriu pludies nebera kertu traukiu ziuriu kazkas wertesi ir tikrai nekarosas :D Zeme slidi koja praslydo :DGuliu ant zemes wel kelios traukiu ziuriu lydekaite :DD

http://www.ipix.lt/images/19527482.jpg

Kas keisciause uzkibo ne ant slieko kur buwo sale o ant batono :DD :DD

Tik ja istraukes isgirdau (kandziu) Patyces ka jis butu dares jai puse kilogramo jam butu uzkibe :DDD '''bum '''bum '''bum Ta dien karosu neturejau nei vieno :D Lydeka plaukioja toliau kol bus galima su spiningu ja pagaut :DDD :[anuol Toke mano zvejyba :D

Dar ranka geltona nes masinoj gibiriukas buwo su dazais nemates pasiemiau ir isidaziau :DD

Tikuosi neykyrejau :DD Prizas uz didziause lydeka garantuotas :DDD
 #202075   Universalas
 05 Bir 2010 15:52
Sveiki. Aaassss griiiizaaauu :twisted:


Penktai valandai prisisuku zadintuva. Bet kaip bebutu keista ketvirta valanda mane pazadina keistas garsas. Gal tai intuicija, raginanti kuo greiciau lekti prie ezero. Atsikeles paziuriu i savo mieganti katuli. I ji beziuredmas susimastau, kad si diena nebus jau tokia bloga. Oras nuo vakar dienos pasikeites – nera vejo, apniuke, gal lis. Lauke 11 laipsniu celsijaus. Nerimstantys varnenai ir vyturiai ragina lysti is namu. Na ka, jau laikas. Uzsidedu ant peciu nuo vakaro susiruosta manta ir i kelione. Toli keliauti nereiks.
Brendu per rasota zole, traukiu pilnus plaucius gaivaus oro. Karts nuo karto mane paglosto svenus vejelis. Taip gera dar man nebuvo. As neskubu. Laiko dar daug. Bet as jauciu, kad ezeras mane saukia, jis zada man padovanoti kazka naujo. To ko dar nesu patyres. Po poros minuciu as jau vietoje. Ezeras snaudzia priesausrio tyloje. Toks ramus ir tylus, lyg kazka sapnuojantis. Raibuliuojanciame vandenyje, zaidzia auksles. O nendrese ju tyko dantuotosios. Pavirsiuje pasirodo smulkiu burbuliuku eiles, auksazvynis perspeja apie save. Kada tik cia ateini, vis tyku. Atrodo, čia niekada neaplanko vejai. Juo labiau vetros – ne veino, net nepaliesto medzio. Pagaliau sutinku pirma zveji. Ji stebiu is tolo. Jis tyliai laukia, stebi visa vandens pavirsiu. Braido seklumoje, lyg niekas jo nematytu. Staigiu mostu jis istraukia zuvi. Bet kazkas sutrugdo jo ramybe ir jis nuskrenda savais keliais. Tyluma. Atsisedu ir mastau. Ar trugdyti sita ramuma. O gal dar pasigrozeti ir keliauti namo. Bet ne. Prisimenu, man duota ezero pazada, kad manes laukia kazkas naujo. Susitvarkau meskeres, sumaisau pasara ir ilasinu i ji stebuklingu lasu.
Metimas. Pajuntu silta vejelio gusi. Smagi tokia busena. Atsisedu ramus ir galvoju. Kokios zuvys maitinasi mano vietoje. Ar jos uzkibs ? Reikia tiketis geriausio. Vanduo pradejo intensyviau garuoti. Pasigirdo pirmi zuvu sokio garsai. Vis dazniau pasirodo vandenyje ratilai. Sitas spektaklis ilgai dar nesibaiks. Kur nebuve is savo landu islindo uodai. Jiems tos ramybes sutrugdyti nepavyks.
Pirmas kibimas. Sirdis suvirpa is baimes, o gal is dziaugsmo. Stai, gal cia ta akimirka, kuriai man pazadejo ezeras. Kaip tas puikus zvejys, staigiu mostu pakertu zuvi. Laikau ja rankoje ir sypsausi. Supratau, kad tai buvo man skirtas ezero isbandymas. Sis grazuolis eseriukas toliau tes savo kelione. Ramus atsisedu salia savo istikimos drauges ir mes kartu laukiam kito ezero isbandymo. Uz nugaros pasigirsta slamejimas. Atsisuku ir pamatau salia manes artejanti zmogu. Nustembu ji matydamas taip anksti. Tai buvo vietinis zvejis Kazys. Ikopes jau i septinta desimti. Jis daznai aplanko savo geriausia drauga ezera. Ir tik cia jis nuramina savo siela, nuo sunkiu darbu. Kiek jis paslapciu zino apie ezera. Tik nevisada jomis pasidalina. Kaziuka matydamas as visada apsidziagiu. Linksma su juo pabendrauti. Daves kelis patarimus, jis iskeliauja. Pastebiu jo rankoje kibireli. Tai supratau jis eina paserti zuvu. Pasinaudoju jo patarimais ir toliau laukiu kibimu. Pagaliau sulaukiu. Staigus mostas. Ir stai pagaliau pajuntu stiprius smugius. Stai. Ta lemtinga kova prasideda. Zuvis suka ratus ir bando ilisti i zole. Niekaip negaliu jos isprasyti i pavirsiu. Per jega juk netrauksi. Valas gali trukti. Tyluma ir ramuma dingsta. Prasidejo stiprus vejas, jis net kaukia. Mane apima keistas jausmais. Zuvis igauna dar daugiau jegu. Kaip staigiai dingus, taip staigiai atsiranda. Vel tyluma ir ramuma. Pajunta vos dvelkenti silta vejeli. Zuvies jegos isseko, lyg su ta pacia akimirka kaip asirado ramuma. Viskas jau baigta. Zuvis mano rankose. Džiaugiuosi pagaves toki grazu lyna. Po kurio laiko dar vienas kibimas ir mano rankose antras grazus lyniukas. Jauciu didziuli pastenkinima ir tuo baigesi mano žvejyba.


Paveikslėlis

Paveikslėlis

Bezaisdamas su lynais suslapinau savo telefona. Tai trys reportazai dar palauks savo eiles ;-)
 #202410   Ecka357
 07 Bir 2010 21:47
Sveiki, buvau varzybose "Jaunuju meskeriotoju" pagavom su draugu 6 zuvys... netgi nefotkinau.. :(
Veliau parvaziaves namo pagulejau ir pasiule vel eiti zvejot... nu ka nuvaziavome iki vietos turejau dugnine, pludine ir spininga... Galvoju nesirisiu as tos pludes uzmesiu dugnine ir viskas draugui daviau pludine uzsimeciau dugnine sedejau veliau sesei galvojau rist pludine, bet girdziu laivelis parplaukia greit uzkirtau ir traukiu jis visai salia ir ziuriu su mano svinu kazkas parsitempia Ogi...!

Paveikslėlis



Tada ir sese uzsimane dugnines, bet didesniu laimikiu ir nebebuvo.. ;;yel
 #202696   .....-=tadis=-.....
 08 Bir 2010 19:51
sveiki,šeštadieni 6h su tėvuku jau buvom prie ežero ir ruosemes išplaukti
Paveikslėlis
per kelias valandas,prametes visus guminukus kuriuos turejau dezutei neturejau nei vieno gribžtelejimo 'viarkt ,o tevukas su vienu guminuku kelis peiliukus jau buvo istraukes.Guminuka dažnai prisivydavo nemaži ešeriai tai galvoju bent ešeriu pagausiu,užsidejau mikro guminuka,po keliu metimu jaučiu kažkas yra,galvoju jau ;-var-var. ešerys pareina,bet prisitempes arčiau valties žiuriu lydekiokas,nebuvau užsidejas pavadelio :oops: tai galvojau,kad tik :-niak' ,bet po keliu sekundžiu jau buvo valtyje,dar po keliu metimu ikirtau šiektiek didesni lydekioka.po valandos dar vienas užkibo bet jau labai mažas.iš visu triju pagautu lydeku nei viena nebuvo legali :? tai visos gyvena toliau ;;yel
Vakarop su pusbroliu sugalvojom pazvejoti tam paciam ezere su pludine as dar pasiėmiau spininga.Per kelias valandas niekas musu pludziu net nepajudino.Kelis metimus padariau su mikro guminuku ir ikirtau maža lydekiokia :roll:
Paveikslėlis
Paveikslėlis
keliauja atgal :v-ar
 #203042   Universalas
 10 Bir 2010 14:25
Sveiki. Labai trumpai apie vakarykste zukle. Zvejojau nuo 20val iki 23val. Lynai kibo labai vangiai, nes vis keitesi vejas. Buvo nemazai FAKE kibimu. Vis delto viana rankose palaikiau, nediskas bet visgi uzkibo. Toliau jis ramus nardo zolese.

Paveikslėlis
 #203815   Saugirdas
 15 Bir 2010 00:09
Sveiki kolegos, draugai, bendraminčiai... ::hai-bai
VISUS SVEIKINU SU MOKSLO METŲ PABAIGA.
Gražios vasaros ir nuostabių laimikių, :gėlė jums limkime mes "Nemunėlio Vaikai" :/brazasista




Šios dienos pasivaikščiojimas buvo neplanuotas ir neiprastas:
NUėjas pas draugą, kolegą, klasioką ir šiaip dušios žmogų Modestą kaip dažniausiai neturėjom kuo užsiimti, tad nutarėm nueiti prie upės išmėginti visus jo masalus... Kadangi aš be spiningo, o Modestas tingi žvejot, perleido savo meškerytę man...
Upė pasitiko svetingai, rami, tyli, tokia, kokia man patinka, nei bebriuko, nei antyčių, nei 'bulkuojančių' žuvyčių. Paslaptinga ir ''sava''...
Pirmas, antras, trečias... Masalai patikringi, gražiai dirba, idomios spalvos, aptariam voblerį kuris "dirba" šonu... Na, kaip ir kiekvieną kartą šnekučiuojamės apie viską....
Nekimba, nors mėtau tik vienoje duobėje, kurioje gylis apie tris metrus.
Keičiu vel masalus, vel žaidžiu... Tylu... Vel ir vel, ir vel... Tylu... Jau bene praradęs viltį užkabinu paskutinį masaliuką, užmetu, nuleidžiu į dugną ir tik... Terkšt... :superšokas Kažkas per kotą, pakertu ir... [IMG=http://img816.imageshack.us/img816/4981/20100614f.jpg][/IMG]
Sėdi gražuolė... :ruko
Modestas paspaudžia ranką, nufotorafuoja. :v-ar
Griebia spiningą ir jau ptas lekia tolyn. :grin:
Ech, linksma su juo... :grin:
Beeidami šnekučiuojamės: Modestai, juk sakoma: Skolinti meškerę, tai tas pats kaip skolinti žmoną. :-D
-Tai kad aš žmonos neturiu. :-ug :grin: :grin: :grin: Abu nusijuokiam ir žingsniuojam toliau...
Jau kolega su meškere mėto kitoje vietoje. TYLU. Užkabina vandenyje esančią šaką. Apibėga į kitą upės pusią per šalia esantį tiktelį ir atkabina.
Spiningą vel paduoda man: Tu labiau lydekas trauki. :grin:
-Matyt. :cool:
Einam toliau, mėtau, tylu. Masalų nebekeičiu. Jei ant vieno pagaunu ant vieno ir gaudau...
Užmetu tarp nuvirtusių medžių... Stukt. :superšokas
-Yra! Pabėgo... '''bum 'viarkt
- Mačiau :) Ramiai ištaria kolega.
Toliau žingsniuojame...
Tarpas tarp žolių imetu ir... Stukt... :shock:
Dar viena lydeka, bet tokia "dyyydelė", kad net sunku iš upės ištraukt. :grin: :grin: :grin:
http://img823.imageshack.us/img823/6488/dsc03802y.jpg (Kai užaugs, dar susitiksim)
Nuotraukytė atsiminimui. Ir atgal pas gentainius į savo stichiją.... http://img823.imageshack.us/img823/1176/dsc03803p.jpg
Vakaras, žingsniuojam namo... Modestas atsisuka, ir tokiu idomiu tonu paklausia, kad net atsisuku pažiūrėti ar tai jis: Kodėl tu fotografuoji žuvis kartu su masalais??? :shock:
Ogi, todel, kad paslapčių turi tik bailiai.... :tia-tau
http://img80.imageshack.us/img80/8448/atvaizd004j.jpg
Ačiū už dėmesį, iki kitų kartų... :/brazasista
 #204100   leikiux
 16 Bir 2010 15:20
Na va idesiu ir as savo isvyka i zvejyba :D

Oras apsiniaukes vejas baisus nestiprei lynuoja lauke :D Nesirosiu niekur eit ,bet paskambina draugas ir sako einam pazvejot :D na sakau ka padarysi kai jis nenuori o as skambinu jis visomet eina :D Nuejome upe valoma traktoriau krantus dauzo kazkoks aparatas dumbla siurbe '''bum '''bum Sakau s.... ne zvejyba :D Bet metau bandau sakau kas bus tas ... Lauke salta as po sortais nerwai ima sakau nafig viskas eisiu namo ir su lig ta mintimi stukt per plongali juntu kad kimba :DD ''plot ''plot :[anuol Ir istraukiu stai toki padara :D

http://img709.imageshack.us/img709/1725/1lydeka.jpg

Sakau keliauk namo :D

http://img375.imageshack.us/img375/3852/paleidimas.jpg :[anuol :[anuol

Metau metau kaitalioju gumas kures jau baigiu nutraukit paskutines sakau usidesiu sukriuke is pirmo metimo jauciu nebe peiliukas nes rite suzvyge :D Stabdi greit priverziu ir traukiu o gale grazuolis eserys :D

http://img202.imageshack.us/img202/1788/eserys.jpg

Wel metau wel nieko beliko 2guminukai :e:e :e:e Usidejau balta rauduona odega .Nes antrasis raudonas o vanduo drumzlinas sakau ant swiesesnio gaudysiu :D
Pusvalandis be nieko ir stai kimba :D Jauciu kad kitam gale jau tikrai milzinas :D

http://img175.imageshack.us/img175/8120/2lydeka.jpg

Istraukiu ziuriu tikraimilzinas :D Ir wel namo :Dhttp://img22.imageshack.us/img22/9412/paleidimas2.jpg

Pavargau waiksciot salta atsisedau ir wel metau jauciu wel kimba traukiu o ce jau truputi grazesne traukesi :D Ir wa prasau kad taip nuori http://img191.imageshack.us/img191/3792/3lydeka.jpg Jau laimingas ''plot ''plot Metau metau ziuriu guminukas istriges vel kazkokem kelme nu smagu galvoju :D Deduosi paskutini is po 15 minuciu metimo wel toks pats eserys bet nebefotkinau aptingau ...Atsisedau :cig. :D Ir laimingas namo :DWisos zuvys gyvena toliau tegul auga sau laimingos :D O man reiks wel pirktis nauju gumu ir eiti i tolesnes zwejybas na tai tiek :/brazasista :/brazasista
 #204696   leikiux
 19 Bir 2010 21:58
Na va dvi dienos girtuoklevimo baigesi senden manau reikejo istruk pazvejot :DD Swentem swentem ezeras grazus lydekos vartosi o spiningo :liež-uvis :liež-uvis ... nerwinuos nuotaikos niera :D Gryztu namo sakau nueisiu pazvejot :D Skambutis vienam kitam is visu girdziu ta pati ... Mirstu,leisk miegoti ir pan :D Dar labiau :-ug :-ug Sedziu sakau bent masalus persideliosiu :D ir kazkas y duris ir sako einam pazvejot ''plot :[anuol :[anuol :[anuol Na ka ir einam nuejom pamirsau masalus namie turiu tik wiena guminuka usimetes na sakau kas bus tas metau :D Jauciu smugis per nagus bet nepakertu nuotaika gera svarbu kimba :D Metau toliau nieko gero :D po kokiu 15min wel smugis jauciu jau traukiu ir stai :D Jau dabar aq diena nenuejo veltuj :)
Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Po to dar wiena bet ja trauken su guminuku i zoles iejo :-ug Taip as ja ir temaciau :D Iswada aiski reik naujos rites kurei stabdis weiktu :lol: Nusidilginau kojas susalau ir iskelevau namo rytoj wel stengsios nueit gal vel kas uzkibs :D
 #204824   leikiux
 20 Bir 2010 20:02
Sendine vel buwau pazvejoti tai turejau geros lydekos kibima bet sale kranto nutruko :D Taip ruosios ir neprisiruosiu rites nusipirkt nes senajaj stabdis sugedes gal daugiau laimikiu istraukciau :D Na bet nieko deduos nauja guminuka ir zwejoju toliau vel kibimas :D

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Daug nerasysiu nes pastebejau daug prie menknekiu pastovei kazkas kimba :D Tai tiek dar turejau pora kibimu bet neuzkirtau :D
 #204834   Tanius
 20 Bir 2010 20:31
Igneli, ne Valiera? :grin: Vis neprisiruosiu tu reportažų įdėt, kiti fotkina, o fotkiu siūst nenori :twisted: Jau praradus viltį kažką pagauti, kai šalia traukiamas vienas po kito starkis visgi vakarėjant, ypatingai keistoj vietoj - pačiupau :!: ir meiliu žvilgsniu palydžiu gražuolį

Paveikslėlis Supratau, kad labai reikia naujo spiningėlio,, Tadunce, namiok ponial? :-D :/braj; Iki !-kliovas-!
 #204839   Tanius
 20 Bir 2010 20:53
naktinė, tik atėjus dar kažkiek kibo, po to visą naktį nei krust :fingal: , mailiukas kai siulas sugaudyt neina.. Kibimas tik ryte jau per lietu, komfortiskai įsikūrus :)
Paveikslėlis

Duplet
Paveikslėlis

Dar starkiuks buvo, bet nelegalus, gal vėliau įkelsiu, :roll: :/braj;
 #205473   leikiux
 24 Bir 2010 10:14
Na tikuosi bent wiena siemet didele istraukt jau tokios smurges pradeda atsibost :D :-ug :-ug

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us

Abi plaukioja atgal ramei :D Vakar taip pat viena toke pagawau :D '''bum 'viarkt Jai per se sawaite nepagausiu didesnios mesiu ta spiningavima eisiu ka kita gaudyt :[anuol
 #206051   Tanius
 29 Bir 2010 14:30
Na ka, paskutinė dienelė, Dima paskubėk savo lapą fotoreportažų :twisted: O aš vakar nusprendęs, kad reikia parodyti iš sostinės, paliktam mano globai, pusbroliukuj kas yra naktinė rybalka, pajudam į smiltynę, oras puikus, ryte dar perdegam pleže :tia-tau Iš pradžių kyla klausimai, ar žuvis mato nakty ;-) Po to seka metimo apmokymai, ir pasigirsta pirmieji Čiakšt.. shhhh.. plium. ups :mėlynvarla :-D Bet, o, tačiau įvedus Triju Pakopų Prieš Metiminę Tikrinimo Sistema, viskas lyg ir susitvarko, jaučiuosi tikru Sensėjumi :dark: Ir pagaliau, neilgai lauktas kibimas, ir beabėjo, kaip ir priklauso mariose pirmai žuviai :-ug Paveikslėlis Po to seka, žuvies nuėmimas nuo kabliuko, kadangi žino, kad teks viska daryti pačiam, tik paklausia ar neduria, ir giliai ikvėpęs, paliečia... stipriai nusipurto :-D :-D dar kartą giliai įkvepus pasirįžta - taip žuvis rankose :!: baimė nugalėta ''plot :gutgut o azartas dar labiau pakilo, širdyje tikiuosi, kad "užkrėčiau" :roll: Paveikslėlis Aš išpakuoju savo naują pirkinį mailinę, šeip ne taip sugaudau "siūlelių" rezultatas, neilgai lauktas Paveikslėlis Po to seka vėl visiška ramuma, nieks net nebekrutina :? Mažasis, pradeda sukti guolį, tenka atiduoti, visus rubus :neutral: Paveikslėlis :-D O aš tik grožiuosi naktimi Paveikslėlis ... daugiau naktį nieks net nebekepšteli, mailiaus nebesugaudau Paveikslėlis Saulė pradeda lysti, pralaukiu valadėlę rytinio dubako, ir šis tas Paveikslėlis Dar pasi juokiu, kai išgirstu už nugaros šūksnius KAIII DIDUMO :grin: Paveikslėlis :eek: Tai tiek :/braj; Iki !-kliovas-!
 #206141   Tanius
 29 Bir 2010 22:50
Nu va, vis laukiau fotkiu, bet paaiskejo, kad is telefono jos nesigavo, tai mielieji draugai, teks pasitelkti fantazija ir tiketi mano gražiais žodžiai :-D Vakare sužinau, kad leksim su Diego museliaut, žadintuva nusprendžiu užsistatyti 4 ryto, mastau, kad ramiai po dušu palysiu, sumuštiniu išsikepsiu, žoždiu be streso dar ankšciau išeisiu i gatve, na ir del viso pikto uždedamas ir antras žadintuvas - gi geda butu pirma karta susitarus ir kaip tycia paveluoti.. Nuo 12 iki 1 nakties kaip visada prieš idomesne žuke niekaip neužmiegu, ivairiausios mintys lenda galva - gal ka pamiršau, kaip ten bus, kaip užmest t.t. :v-ar Dar kelis kartus nakti pabundu - GAL JAU? GAL JAU?? Bet ne... Vel eilini karta pakeliu galva, bet ne nuo žadintuvo, šiek tiek susinervuoju, kad vel pabudau, taciau užmetu i laikrodi žvilgsni ir negaliu patiketi, kad jau be 15 5.... Kaip tie 2 budylnikai sugebejo manes nepakelti :?: :?: Kokiu greiciu viska spejau neysivaizduoju... Bepildamas i puodeli kavos, pripilu vandeny i šalia stovejusi kavos inda :-D O galu gale eidamas pro duris bandydamas prigriebt puodeli išsinešimui i ranka ja išpilu ..... Ant kilimo..... :roll: O taip! :inflovers: Žodžiu pagaliau išbeges i lauka pamatau vieninteli ta diena gyva žmogu gatveje :/braj; štai ir musu herojus Paveikslėlis .. Toliau viskas kur kas papraščiau, kelionė, kalbos ir mes jau vietoje. Diego tik imetes jau sako, kad kabinėjasi, aš niekaip netikiu :shock: ilgai netrukus žuveliokas jau rankose, bet ilgai nemučintas, iš karto keliauja namo.. Nusprendžiam, kad nusifotkinti spėsim. Aš sakau, kad jau kita tikrai fotkinsim ;uolrait Fotkinsim, tai fotkinsim :cool: Instrukcija kaip pagauti kiršlį: 1) Papozuojam Paveikslėlis Paveikslėlis :-D :-D :-D 2) Toliau tikslus metimas Paveikslėlis 3) ir pagaliau kova :-ou-je Paveikslėlis Paveikslėlis Paveikslėlis Kritikų džiaugsmui :twisted: Žuvis rankoje - Manto, maniškės,fotikui išsikrovus, pleškinom Manto telefonu, tačiau kaip ir sakiau jos neišėjo :cry: tačiau ir jų nebuvo perdaugiausiai, neįsivaizdavau, kad tie kiršliukai tikri gyvačiukai, net nesinori ilgiau laikyti rankoje tų gražuolių, tuo labiau jų spausti :/brazasista Tą dien išvis Mantas pagavo apie 26 kiršlius ~6 legalus, tiksliai net nepamenu, pats gal pakomentuos, ir viena apie 30 papetakį nuostabų. Aš viena piršto dydžio margiuką, bet pirmajį ant musės :cig. Apie 8 kiršlius 1 jau ant legalumo. Tai tiek, kaip ir jai teisingai apsiskaičiavau paskutinis reportažas konkursui, IKI :!: :!: :!: !-kliovas-!
 #206342   Tanius
 30 Bir 2010 22:44
Nors saulė ir kepina, kažko prie jūros nebetraukia, raudoni pečiai daro savo :-ug Tai pajudam ešeriecų, kibimas ilgai nelauktas Paveikslėlis
Paveikslėlis :v-ar Mano naparnikas irgi ant pludinukės taipogi pagauna -liežvis Paveikslėlis Iš ydomesnių epizodu tą dieną šis - šalia stovėjusio žvejo laimikis Paveikslėlis Paveikslėlis SVARBIAUSIA Į BURNA :!: :!: :!: :-D :shock: :eek: !yeee! Toliau atrieda ir Ignelis, duodu jam pasidžiaugti UL, ir ką jus manot, pirmasis jo šiemet sterkas :!: :beer'2 Paveikslėlis Uch diena su nuotykiais, bėja siauraakis :grin: iš karto keliavo atgal. Tu 4 valandeliu maniškis laimikis Paveikslėlis Iki !-kliovas-!
 #206657   Tanius
 02 Lie 2010 22:52
Šiandien jau 11 ryto VIETOJ :-D Po užvakar jau tik girdžių prašymus surišti mikriukų sistemėlę, plūdės nebenori :grin: :grin: pavaikom tuos ešerius iki ~5h, kibimas neyspūdingas, pajudam ant futboliuko, tik pasibaigus futbolui, užkandus vėl nuskubam, 4 minutės ir mes jau vietoj, greit viską susirenkam ir pradedam skaičiuoti... po kokio 7 joršiuko ydomiau, nors ir nieko įspūdingiau nesipriešino, bet taip gerą jį pamatyti :tia-tau Paveikslėlis dar pora burbuliuku Paveikslėlis dydžiai visų neįspudingi, šast dar vienas :shock: Paveikslėlis šiek tiek prašovė, nu ir pašėlo hekiukai, pastebiu, kad lėtas vilkimas visiškai nebedirba, tik jigas, pusbroliuks pradeda nervuotis, prieinu pamokau kažkiek džigauti, ir staiga berodant kibimas - dar 1 :!: :eek: :!: Paveikslėlis man buvo griežtai įrodynėjama, kad jau prieš man paimant buvo kibimas ir jis užsdėo jam, per daug nesigynčijų, tik pasakau, kad turbūt taip ir buvo :grin: :grin: Tinka jam ta kepeliūša nors tu ką :gutgut Iš viso amnestavo pusbrolis: 23 aš: 26 ešerius, gaudem apie 2 su puse valandos, negalėjau patikėti, naparniko sėkme, tikrai šaunuolis. Kadangi kaimynės jau gal kiekvieną diena ešeriecų nevalgys, tai po viena nebepleškinom, o ir didesniu nei 150 nepakliuvo, gal kas išduos kur anie laikos :?: ;-) Iki !-kliovas-!
 #206702   leikiux
 03 Lie 2010 20:16
Na va nuejau eilini karta paspiningaut bet jau kazkaip atsibodo jau tu lydeku vaikai ir kaip tyce bewaiksciodamas matau kaip eseriukai mailiu prie leliju vaikos paziuriu masaliuku dezuteja turiu ivairiu mazyciu blizguciu , sukriuku ir kokis 6mikriukas(as jais nezvejoju todel taip mazai) Ieskau valo pamenu kazkur turejau kuprineja nerandu na ka darysi nuvynioju lydekini po apace kazkoks labai jau plonas na galvoju jug mikriukais nezwejoju nebus gaila ir praganyti :D Dedu wienuokios spalvos nieko kitokios tas pats :D 3spalwas teturejau niekas nekimba galvoju reike dar paieskot ko nors kas patiktu eseriams :D Ziuriu pas teva rasta is jo senu laiku maza blizgute :D Buwau pernai ja nutraukes ziema nuo ledo isiemiau galvoju kodel neisbandyt :d Ir pirmu metimu :D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Turbut mano ritei tiek ir betruku :mėlynvarla Kazkas viduja atsitiko vala tik ant vienos bugnelio puses klot pradejo ir lankelis laisvaij darinejas :e:e

Taip ir baigesi mano zvejyba :/braj;
 #206703   leikiux
 03 Lie 2010 20:20
Kita diena ejau lydeku ant spiningo ir stai kas uzkibo '''bum
Paveikslėlis

Nemoku su mikrikais turbut eseriu :D

Ir ka ce radau ant kranto toki kazkoks keistas padaras :shock:

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
 #206704   leikiux
 03 Lie 2010 20:29
Sendien su draugu ejom eseriuku ant pludines pagaudyt wirsutineja nuotraukoja matosi kaip prie mano ant spiningo eserio guli jo keli su pludine pagauti laimikiu buwo apie 30 ir tik keletas grazesniu :D

Paveikslėlis

Paveikslėlis

Ir stai ka beinant zwejot pamaciau wandeny is pradziu galvojau kad bambalis koks bet forma neatitiko isitiesiau meskere isitraukiau ant kranto ir stai visi sonai sudraskyti o pati sustingus kazin kas ce jai galejo nutikti?

Paveikslėlis
 #206764   leikiux
 04 Lie 2010 23:12
Na sendien kaime bandziau ant linuku sake neblogi ima :D pagrindinis valas nezinau storas radau kazkurioj spulej pawadelis 0.16 pirma kart su pavaduku zvejojau :lol: :lol: laukiau laukiau ir stai tik kas tekibo

[IMG=http://img690.imageshack.us/img690/3961/atvaizd000k.jpg][/IMG]

[IMG=http://img101.imageshack.us/img101/1647/atvaizd001l.jpg][/IMG]

Ryt vel ten zadu lekt galvoju pabandysiu ant raudziu is 7spuliu valo ploniause 0.16 o ant tokiu baidosi tad teks eseriukus traukt :D Na sendienai tiek
 #206857   Universalas
 06 Lie 2010 10:45
Sveiki. Kiek belekiu zvejot vis nesekmingai. Taigi dedu geguzes menesio zukles foto, nes neperseniausiai jas gavau. Nebelabai ka prisimenu. Tik zinau kad buvo daug pagauta mazu raudziu, o jau vakarop ir siai lynai. Abu kazkur per 10min ir poto burys pasitrauke. Del didesnio teka pasimaudyt, nes 0,12mm pavadukas nekele per didziausio pasitikejimo. O dabar kiek beaiciau tai nebeimanoma jau ka ir pagaut. Poilsiautojau nuo pat ryto iki pat vakaro prie ezeru tupi. :lol:

Paveikslėlis

Paveikslėlis
 #207063   .....-=tadis=-.....
 07 Lie 2010 23:35
Sveiki :/braj; .5h nuvažiuojam su pusbroliu prie ežero.
Paveikslėlis
Užsimetu pludine su karosiuku ir taip pludine ant slieko .Kol tvarkiaus kita meškere,pradingo :shock: lydekine plude kertu ir jaučiu,kad nemaža įkirtau ir po poros minučiu jau ant lieptelio guli 55cm 1.1kg lydeka.
Paveikslėlis
Daugiau nieko nebe pagavau.
 #207259   vytas22
 08 Lie 2010 18:31
nu ka jau esu norvegijoje. Apie zvejyba parasysiu grizes ir idesiu siek tiek nuotrauku is zvejybu :eek: .Eseriu pagavau daugybe bet nufotografavau tik viena ir pagavau 3 kirslius .http://www.postimage.org/image.php?v=gxMfl69&code=2
http://www.postimage.org/image.php?v=aVPfcg9&code=2
http://www.postimage.org/image.php?v=Pqc2scS&code=2
http://www.postimage.org/image.php?v=Tsyi640&code=2
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė