Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai

 #26083   Kairys
 10 Kov 2007 14:10
SVEIKI, tautiečiai. Reikia ir man prisistatyt. Arūnas, neseniai (02.22) iššokęs iš kristaus amžiaus, kilęs nuo Stakliškių pusės (Prienų raj.), turėtumėt būt girdėję. :shock: Dabar nusėdęs Vilniuje. Savo kaimuke vasarom kartais pasirodau, traukia nors tu ką, už 300 metrų nuo namų ežeriokas, kur daug laiko praleista. Dabar esu daugiau internetinis žvejys, nes beveik prieš metus sugavau rimčiausią savo gyvenimo žuvį sūnų ir dabar aukliaunu, tai žvejybą tenka pamiršt. :roll: Esu mėgėjas, dažniausiai gaudau baltą žuvį, pernai susidomėjau spiningavimu, kai keletą ešeriukų Kupiškio mariose pagavau, manau, pratęsiu kartais šį užsiėmimą ir šiemet. Žiemą paskutinį kartą gaudžiau prieš pora metų. Pirmos žuvys - karosai "sodželkoje", rimtesnių žuvų įkirtęs nesu, karšis 1.900 kg ir lynas 1.100 kg. Manau, viskas prieš akis, kas man skirta, tas ir bus mano. :grin: Juk svarbiausia - procesas. Sėkmės visiems. :-D

 #26084   lauris u
 10 Kov 2007 14:47
Aš irgi prisistatisiu , gimiau kaune -1991 m, nors labiausei megstu dzukija ;-) nuo gimimo upėtakiu siaubas :-D
beveik visos zvejibos praleistos beupetakiaujant , pradejau 6 m karosais , paskui aišku upėtakei ;-) pirma su spiningu pagavau 10m upėtaki . Givenimo upė MErkys :-D šiuo metu tirinėju pakaunes upelius ;-) sekasi gerai

 #32519   cesius
 28 Geg 2007 07:55
Sveiki, esu Saulius, bet draugai pakrikstijo CESIUM. Esu gimes ir auges Tauragej, bet daba esu Klaipedskas (12m), su Kristum bendraamziai. Zvejoju nuo tada kai pradejau valgyti su shaukshtu, daug zuvies pagavau ,bet dar daugiau maciau ;-) .Zvejoju spiningu,bet priesh metus pradejau museliaut (bandyt).

 #33609   Sokratas
 16 Bir 2007 14:58
Kas tas bobis ??? ...

...kad drįsta čia kai kuriuos mokinti ir ,,kandžiotis"??? Kai kurie šio tinklapio lankytojai jį nesunkiai pamena, nes ne kartą yra skaitę jo žinutę ar kokį tai įsidirbinėjimą kitame žvejų puslapyje. Manau, šis mano paaiškinimas daugiau tinka pradedantiesiems, kitur nesilankantiems ir neseniai čia užklydusiems. Taigi, kas jis toksai??? Pamėginsiu paaiškinti:

Kaip žvejas - tai tik mėgėjas ir tas gana prastas.

Kodėl? - ne kiekvienas vairuotojas gali būti lenktynininku.

Kodėl drįsta mokinti? - patirtis yra patirtis.

Kodėl neatsako į kai kuriuos įžeidinėjimus - nusprendžia, kad jie neverti dėmesio, o jei su keiksmažodžiais,tai ir iš viso ignoruoja, nes mano,kad su tokio lygio pašnekovais diskutuoti, tai veltui švaistyti laiką ir gadinti sau nervus.

Kodėl jo žinutės tokios keistos - mėgsta žmogus jumorą, bet ne visada išeina :), o jei kuris iš jūsų jo nekenčia, tai patarimas paprastas - pamačius parašą ,,bobis", neskaityti ir sau nervų negadinti.

Kur buvo anksčiau - žiemą nežvejoja, o dar anksčiau pliurpdavo kitame saite ir buvo nusprendęs nemaišyti čia šiems protingiems pašnekesiams.

Kokią teisę turi mus mokinti - jokios, bet....,kadangi yra vyresnis vos ne dvigubai už kai kuriuos, mano , kad nieko blogo neatsitiks, kai duos vieną kitą pastabą.

Kur dažniausiai žvejoja? - Ventoje, Vadakstyje, ir aplinkiniuose tvenkiniuose, kartais Latvijoje.

Kodėl nevažiuoja i Žemupį? - tai, kad ir čia žuvies užtenka, tik va, kaip ją pagauti ? :)

Kieno pasisakymai jam patinka? - Agio, Skumbroto, Gelmių, Edosiaus, Deivido, Spiridono, Tuomahauko, Raudės, Lydekiuksčio, Kamščio, Aukštaičio, Sačioko, Vital, Dzukelio, Gedaso, Doniaus, Ruginuko, Vegio, Lauriaus u, Tamoshiaus, Xrapo, X-rapo, Djxz, Pypkoriaus 16, Blight, Rocke, Meškutės, Baniusos 333, Fuko, Vitoliaus, Alkano, eLPI, Dundžiaus, Skwazi, Spiningo brolio, Mendės, Giedriuzzzo, žVyno ir kitų protingų žvejų (nesupykit kurių nepaminėjau).

Kai parašo ką ne taip, ar pasiunčia ...kur nors, neimkit į galvą, tai reiškia, kad bobio nervai tuo momentu ant ribos, ką galvoja, tą ir parašo, atleiskit jam :)

Kur jisai gyvena? - Mažeikiuose, retai - Laukuvoje.

Su kuom miega? - nesakysiu.

Ką labiausiai mėgsta?- žvejybą ir pliurpalus apie ją.

Ko nemėgsta?- idijotų, nepraustaburnių, brakonierių, viršininkų (kai kurių), pūgžlių, "Fordų"(nes ne kartą yra pavedę, o dabar vis tiek su juo važiuoja), o širšių, neišmanėlių, pienburnių, pataikūnų ir... dar daug ko, visko čia neišvardinsi.

Tai tiek trumpai. Būsim pažįstami. Kai susitiksim, pasisveikinsim. Jei kilo kokiu dar klausimų, klauskit. Iki :) :) :)

 #35066   x ray wolf
 10 Lie 2007 14:38
Sveiki! As dazniausiai zvejoju spiningu o didziausi laimikiai yra 600gr eserys 8kg lydeka ir 3,5 kg karpis. zvejoju nuo 6 metu . Man dar tik keturiolika metu taip kad labai nepykit jei kas nors ne taip :lol:

 #35070   audrutis
 10 Lie 2007 15:34
Sveiki kolegos! Tik dabar pamaciau, kad cia yra toks prisistatymu skyrelis :oops: , bet geriau veliau, negu niekada.
Pasirodziau sitam svietan 1979m. Nezinau ar del mano pasirodymo, ar del kitos priezasties, bet dievulis po keliu metu labai supyko ir per mano gimtadieni pasprokdino Cernobilio elektrine. Taigi dabar tenka svest sia tragiska pasauliui diena :evil: o ka daryt :roll:
Gimiau ir augau Birzuose, ant Apascios kranto, taigi ir meskerele bambukine paemiau taip senai, kad nelabai ir pamenu kada. Tik pamenu pirma zuvi - nedicka kuojike.
Iki kokiu 14 metu tik bambukeliu visokius mailius ir gaudydavau bei valgydindavau katinui, kai galu gale is kazkur ispesiau teleskopa ir pagavau pirma lydeka ant gyvos zuveles. Iki siol ko gero manes nieks taip ir nesujaudina, kaip pludes panerimas gaudant gyva zuvele. Tarp kitko pirma lydeka svere 3 kg, o didesnes iki siol ir nepagaunu [oj-me:
Iki 18 metu tik Birzuose ir tezvejodavau, Sirvena, Kiluciai, Apascia, kartais Nemunelis ir kiti ezeriukai.
Studijuoti teko Kaune, o studiju metu zukle buvau visai pamirses, nebuvo tam salygu, o ir draugu zveju neturejau. Taciau kai i pirma darboviete atvaziavau i Klaipeda, atgimiau. Pirmoj lydeku zuklej spiningu daviau vietiniams i kaulus 6:0 (karjere prie Gargzdu), taciau nuo to laiko sekme sypsosi maziau :( Siaip iki siol neapsisprendziu, kokia zukle man mieliausia, todel zvejoju visaip kaip. Ir spiningu, ir pludine, ir dugnine, tik ziema nelabai. Tie, kurie moka visko po biski, nemoka nieko dorai. Man su zukle grynai taip ir yra :) Bet visgi, ko gero, idomiausia man zvejot pludine. Matchas - geriausias kotas pasaulyje ;-var-var.
Pries metelius teko man palikt zuvingiausias Lietuvos vietas ir gryzt beveik i teviske - i Panevezi. Taigi dabar vel zvejoju vaikystes vietose bei bandau atrast nauju teritoriju, o kartais gryztu ir i Nemuno zemupi. Nepatinka man kolchozai, bet kartais neatsispiriu Nemuno didybei.
Didziausios zuvys: lydeka - 3kg, karsis - 3kg, karpiukas - 1kg, karosas - 1kg, lynas - 1,3kg, kuoja - 0,8kg, sapalas - 1,1kg, vaivorykstinis upetakis - 2,7kg, vegele - 1,5kg, mekne - 1kg, eserys - 0,9kg. Kitu pagaves nesu, arba labai jau menkos, arba kazka pamirsau isvardint :)
Svajone - pagaut upetaki ar slaki Lietuvos upeliuose. Jie aisku butu pabuciuoti ir paleisti, kaip ir dauguma mano pagautu zuvu.

Kas as toks kaip zmogus? Na negaliu daves apibudint, tai padaryt gali tik kiti. Siaip visi sako, kad geras zmogus, bet gal is baimes :)

Dar galiu pasakyt, kad esu baisingas ir ikyrus kovotojas uz savo isitikinimus ir uz teisybe. Cia ko gero jaunatviskumo pozymis dar vis.

O taipogi labai megstu juoda jumora ir daznai ji naudoju. Kartais perlenkiu lazda ir :-byta: :mhu

Ko geros viskas. Tikiuosi teks prisistatyti ir meete :'blud;/

 #35321   senuks
 13 Lie 2007 11:47
:? Kažkaip užkliuvo šita temikė,sakau ir prisistatysiu,galėjau ir anksčiau :oops: Esti, kaip ir česius nuo Tauragės.Vardas Edgaras.76 gimimo.Pirmuosius 15m gyvenau Vilniuje,vėliau Memelyje ir sustojau in Tauraž :-D Žvejyjau iki paauglystės,padariau pertrauką,na o keletą metų atgalios vėl susirgau.Spinas mano mėgiamas įrankis.Gyvenu šalia upės(jūra)70m atstumu.Oi man tai patinka, :-grazi? nevisad pastebi,kaip valandžikei dingstu :-D Kažkokių monstrų nesu pagavęs,gal todėl bandau su džerkais kažko išvelyti.Tai gal tiek trumpai. ;-)

 #35813   mazgas
 24 Lie 2007 19:19
sveiki, smagu, kad uztikau foruma, kur renkasi bendraminciai. vardas paulius, gimes 1972, kaunietis, siuo metu gyvenantis londone. dazniausiai zvejoju juroje ir upese. jei turesit kokiu klausimu apie zukle uk, nesikuklinkit- mielai pasistengsiu atsakyti.

 #36447   Fiskius
 04 Rgp 2007 14:19
Na laikas prisistatyti ir man :grin:
Vardas Remigijus, draugai vadina Remiu.
Gimiau 1983.02.15 panevezy, gyvenu cia ir iki siol.
Visa laika augau salia akvariumo, todel naturalu, kad zuvys man rupejo. Pameskeriodavau kartais tame akvariume rankomis, po to prie karjero tecio sugautus eseriokus gaudydavau vonelej, o nuo kokiu 6-7m tetis pradejo veztis mane i zvejybas. Is pradziu duodavo tokia ziemine meskerele, su kuria as nuo kranto vos i vandeni pataikydavau :( Kai tai jam paaiskinau, nupirko bambuka. Va tada jau budavo gerai.
Tokiam griovy prie kupiskio mariu, pagavau pirmaji eseriuka. Oj gaudydavom eserius ten kaskart kai nuvaziuodavom i kaima. Veliau ir karsioka kokiu 300g istraukiau.
Na po kurio laiko padovanojo tetis teleskopa, tuo metu jau gaudziau ivairias zuvis, kuojas, eserius, karosus ir visokia smulkme aplink panevezi.
Kadangi tetis nemazai spinigaudavo, kirbejo ir man mintis isbandyti tai. Gavau dovanu keleta blizgiu, kurios teciui buvo per lengvos (spiningavo ir tebespiningauja jis spaga su nevskaja katushke, bei valu 0,5). Taigi pririsau blizge prie valo ir nuejau sode i melioracijos griovi isbandyti naujuju masalu. Ir kagi, istraukiau apie 0,5kg lydeka :shock: Visi sod kaimynai buvo :shock: :shock: :shock: nes niekas netikejo, kad tokiam dumble gali tokiu zuvu buti :grin:
Va nuo to laiko ir sedau gan rimtai ant spiningo.
Pazvejoju kartais ir pludinuke, pora kartu metuose ir dugnine pamirkau. Kartais ir i zemupi nuvaziuoju.
Pastaraisiais metais susidomejau upetakiais, ir kai tik galiu varau ju zvejoti. Labai grazi, kovinga ir idomi zuvis.
Siemet 05.09 pagavau didziausia zuvyte :) Gime dukryte Guste, todel siemet beveik netenka zvejoti :cry: Bet baigineju buto remonta, todel tikiuosi kad greitai bent dalinai baigsis mano zvejybinis celibatas ''plot
Didziausia zuvis pernai upetakiaujant uzkibusi 3kg lydeka

Tai tiek apie mane ../;nzv

 #37607   Jonvabalis
 29 Rgp 2007 21:10
Kol atradau šį skyrelį pirmą žinutę driokstelėjau kitur. Brūkštelsiu ir aš ką nors apie save.
Esu Tadas, gimiau Vilniuje 1976.09.03, vėliau kai paaugau mama pareiškė: - brolio ar sesutės negausiu. Greičiausiai niekam tikęs buvau. Laikui bėgant suminkštėjo anai širdelė.
Žvejot pradėjau, kiek atsimenu, gal kokių 4 m. kai mama iš tuometinių supermarketų kokį gyvą karpį partemdavo, ilgai aš toj vonioj aną mūčindavau. Vėliau savo žvejybinius įgūdžius tobulinau Nemune po Sudargu, vasaromis būdavau ištremiamas pas senelius.
Pirmas įsigytas teleskopas (made in CCCP) buvo be galo sunkus ir linguodavo per visą ilgį kaip botagas, patrumpinau, nuėmiau apatinę dalį. Nuo tada prasidėjo rimta žūklė plūdine tuometiniuose kolchozuose. Šią Nemuno atkarpą labai mėgdavo tuo metu vadinamo Kapsuko (Kapsai-taip juos mes vadindavom) atstovai ir kiti kaimynai. Žvejoti ne visada jiems sekdavosi, neretai dažnas sunkiai nustovėdavo su meškere vandenį.
Pradžioje, kol nesuvokiau paprastos taisyklės, nešersi - eik miegoti, sekėsi prastai. Vėliau pagerėjus įrankiams ir atsiradus patirčiai galiu pasigirt tokiais laimikiais:
Ūsas - 3,7 kg;
Šapalas - 2 kg;
Meknė - 1,5 kg;
Karšis - 2,7 kg;
Karosas - 1,0 kg;
Lydeka - 1,5 kg.
Su aštriadantėmis sekasi kol kas prastai, nes masalų daugiau palieku negu ištraukiu ant jų užkibusių, matyt dar taisyklės tinkamos neatradau. Todėl šiuo būdu palaikau tik draugiją ir praturtinu povandeninį pasaulį savo turimu asortimentu.
Pastaruoju metu gyvenu Kaune, po mokslų nebuvo kur dėtis. Dabar pagavęs sūnų (gimė 08.14) antra savaitė sėdžiu namie ir mislyju bus anas geras rybokas ar ne?! Su savo pačia vedu derybas, gal pavyks kokiai dienai nutrūkti Nemunan...

 #39638   tench
 02 Spa 2007 20:50
Visos mano vaikystės vasaros praėjo pas senelę, kaime prie Merkio, visai netoli bielorusų sienos. Pagrindiniai mano užsiemimai tada buvo:
futbolas su kaimo bachurais (iki tol, kol nebesimato nei vartų nei kamuolio), jodinėjimas kolchozo arkliais (tikri indėnai jodinėja be balno), medžio ir metalo apdirbimas, darbas prie šieno, lankų darymas ir šaudymas iš jų, buvimas Maugliu (didelis peilis pakabintas ant kaklo, laipiojimas į medžius), grybavimas Lietuvos SSR ir Bielorusijos SSR miškuose (tipo nueini ir per 10 minučių prirenki krepšį raudonikių), karvių ganymas, knygų skaitymas, nu ir aišku — TAI! :
Lazdyno kotas, dėdės pagaliau iš Vilniaus atvežta žylka (0,2 atrodo) ir keli kabliukai. Laimė ir gyvenimo pilnatvė (kas supranta...).
Cha, o kas iš jusų gali pasigirti pagaves bent vieną kujagalvį? Taigi...

O gyvenau aš viename Molėtų rajono miestelyje (nu tame kur prie Kiementos ežero ;-) ). Pasisekė — vienas kaimynas, suaugęs diedas buvo zajadlas žvejys. Atidavė man dviejų dalių bambuką (!!!) ir dar davė saują kabliukų (tuo metu aš buvau turtingiausias žmogus pasaulyje). Jamdavo mane į žvejybą su valtim (duodavo pairkluot!), pamokydavo žvejibos gudrybių.

Paskui užaugau, labiau nei žūklė pradėjo rūpėt mergos. Paskui dar užaugau, labiau nei mergos pradėjo rūpėti vėl žvejyba. Paskui dar labiau užaugau — labiau nei mergos ir žmona dar labiau pradėjo rūpėti žvejyba.

Gyvenau Vilniuj, žvejojau kartais Nėryje link Nemenčinės, bet dažniausiai Molėtų rajono ežeruose. Jau keli metai kaip šiltuoju metų laiku užsiimu tik lynais. Nu taip yr, kad man psichika ant šitų žuvų pakriko. Bandžiau vaikščioti pas psichiatrą, bet pasakė kad niekuom nebegalima padėti... :shock:

Porą metų kaip gyvenu Gargžduose. Čionykščiose karjeruose lynų netruksta, todėl mano psichinė būklė yra gera. Šiemet pradėjo traukti prie jūros. Mokausi mėtyt...

 #40019   ogis
 08 Spa 2007 12:48
Sveiki kolegos.Mano vardas Augis.Gimiau ir gyvenu Kaune.Žvejoju nuo tada kiek save atsimenu.Anksciau stipriai medžiodavau,dabar vel gryžau prie žvejibos.Žvejoju visais leistinais budais,labai megstu gamta ir gera kompanija.Labai patinka meetai :/brazasista

 #41290   diego
 25 Spa 2007 15:02
Sveiki, kolegos ;-)
Noreciau trumpai prisistatyti :)
Esu Mantas Z. (DIEGO) is Klaipedos, 1983 10 22 (ka tik is po gimtadienio) !yeee!
Zvejoju visais budais, isskyrus museline.
Labiausiai prie sirdies turbut spiningas :)
Didziausia pagauta zuvis - starkis 2,7 kg Nemune ties Smalininkais. Dugnine ant zuveles.

Pradziai manau pakaks, kad neikyreciau :) O siaip tai klauskit - papasakosiu ;-)

 #42915   Algirdas
 14 Lap 2007 20:02
Mazgeika gyvena dar toks Klaipedoj.zvejoju visam pasaulyje ir viska kas plaukioja vandenyje. Didziausia zuvis nepagauta dar.Zvejoju kasdien jei kas norit galit visada prisijungt nes dazniausiai nekimba tai nors paplepet galima:)

 #43419   RIMS
 22 Lap 2007 12:36
sveiki,visiems.Ir dar vienas is Klaipedos forume,nors auges ne klaipedoj,bet visdelto..Gimes 1968,bandau viska gaudyt,jei tai aisku pavyksta :grin: tik juron netraukia,bijau kad organizmas su tuo nesutiks [Sv{in tai tiek gal,nesu megejas rasyt

 #46664   Tinginys
 02 Sau 2008 21:59
Esu Aurimas is Vilniaus, gimiau 1989m. Megstu zvejoti, taciau zvejoju nedaug, tiesa sakant daugiau siame forume praleidziu skaitydamas negu zvejyboje, galbut tai del bendraminciu stygiaus ir galimbiu nebuvimo(ta prasme nera kaip nuvykt...su kuo....kur..) :? bet dabar siektiek situacia pasikeitei - turiu teises, tai nekantrauu uzlipt ant pirmojo ledo :lol: Siaip esu senokai cia prisiunges, taciau neseniai pastebejau sia tema tai nusprendziau prisistatyti - SVEIKI :cool:

 #46668   Judokas
 02 Sau 2008 22:17
Sveiki vis mazi ir dideli...reikia ir man ka nors daugiau apie save parasyti..
Taigi esu Vaidas is Panevezio...gimes 1985-11-19...ir visada sieloje liksiu panevezieciu, nors dabar mokausi Vilniuje ir namo gryztu tik pazvejoti.
Na mokausi karo akademijoje 4 kurse tai ir laiko tai zvejybai ne per daug lieka, nes visa laika kiek turiu skiriu zvejybos (ir ne tik) varzyboms ir treniruotems... nuo 7 metu iki dabar (15metu) sportuoju dziudo...nuopelnu nevardinisu nes ne tas forumas...nuolatos zvejoti pradejau irgi budamas 7 metu soduose su bambuku eseriukus lupdavome net issijuose ir nesusimastydavom kodel taip vyksta...veliau dede zvys pradejo veztis i zvejybas...parode kaip ziema gaudyti...vasaras leisdavau Pervalkoje su tevais kur nuo molo visi pagaudavo ir tame tarpe as visiems nosi nusluostydavau..taip ir uzsikabinau...budamas 16 metu dalyvavau miesto LMZD organizuojamose jauniu varzybose...ir ten buvau pastebetas kaip perspektyvus sportininkas...isveze i Lietuvos cempionatas...Pastebejo mane Panevezio sportines zukles klubo "Zvejo Takas" pirmininkas Gintautas Daunys..pasikviete i kluba...nuo to laiko ir esu jo narys...aktyviai dalyvauju tiek vasaros tiek ziemos sportines zukles varzybose...
vasara spininga ar dugnine labai retai imus i rankas...gaudau pludine...teleskopinemis sportinemis meskeremis ir sudurtine (liaudyje vaidnama STEKERIU)..ziema esu avizelininkas...
taigi tokia mano kaip zvejo istorija..esu be galo aktyvus zmogus ir dalyvauju visur kur tik imanoma...todel tikiuosi supratimo jusu tarpe...

 #50213   Skersnukis
 08 Vas 2008 22:40
Sveiki, prisistatysiu ir as nors jau ir suspejau prirasineti i kitas temas.

Vardu as Julius gimiau Kaune 1982m, bet beveik visa laika gyvenau ir tebegyvenu Vilniuje.

Zvejot pradejau nuo tada nuo kada jau apskritai kazka atsimenu, bet aisku tai buvo tik vasarine zvejyba su dieduku arba teciu ir tai toli grazu ne kasdiena nors ir praleidauvisas savo vasaras prie vieno is gilesniu ir didesniu moletu ezeru. Buvo daug draugu tai ne tik zvejyba rupejo :)

Pradzioje kaip ir daugumas - lazdynas, bambukas, dvieju daliu bambukas su inercine ritele, paprasciausias teleskopelis su beinercine, o paskui pirma paties pirkta "Carbolitos" anglies puosto teleskopine :) tuomet atrode labai brangi man dar ir dabar tebeturiu.
O paskui (kazkur nuo 1998m) perejau i spiningautoju gretas nors ispradziu ir sekesi sunkiai, bet skaiciau teorija ir mokiausi pats is savo klaidu bei klausinedavau dieduka patarimu ir taip pamazu atsirado rezultatai. Pirmosias lydekas pagauvau Nevezyje ties Sitkunais su dieduku dar dabar asimenu ta geguzes diena...
Pradzioje labai daug skaiciau literaturos kur kas daugiau negu zvejojau :), nes zvejodavau tik vasara, o kitu laiku nebuvo su kuo ir kaip nuvaziuoti. "Meskeriotojo" ir "zvejys ir zuvis" zurnalus beveik nuo pirmuju numeriu skatyti pradejau, dabar keleta metu beveik nebeperku - tik pavartau prekybcentryje :)
Dabar zvejoju tik su spiningu lydekas ir upetakius, o ziema labai patinka poledine zukle ypatingai blizgiavimas. Pludine jau senai nebeimiau i rankas su dugnine tik viena karta teko gaudyti
:oops:
Na o siaip tai esu gamtos myletojas - diedukas iskiepyjo nors pats dabar nesupranta ir juokiasi is manes kad visas zuvis paleidziu atgal nesvarbu koks dydis :) , nors tiesa rekordais irgi negaliu pasigirti didziausia lydeka 2.7 kg ,o upetakio tai nezinau nes kazkaip niekad nematuoju - stengiuosi kuo greiciau atkabinti ir paleisti atgal viska darant vandenyje.

Kas dar? Rusiuoju siuksles, o kartais ir parankioju gamtoje (ne tik butelius :-D - nepagalvokitkad bomzas) ir patinka buti gamtoje ne tik su spiningu - labai patinka plaukti baidaremis ir keliauti kitokiais budais. Bet kai buni be spiningo tai tik ir galvoji - kaip dabar gerai butu ji tureti ir oras "lydekinis" tuomet daznai pasitaiko :)

Svajone - visiskai izoliuoti savo megstama ezera nuo bet kokios zmoniu veiklos 10-ciai metu ir po to pabandyti jame pagaudyti :)

Tai va toks keistas as esu :)

 #50217   jashas
 09 Vas 2008 00:47
Sveiki,
skaitinejau as jusu prisistatymus ir nusprendziau kad ir man reiktu prisistatyt.Taigi esu Edgaras gimiau 1987.09.13 Klaipedoje ir iki siol dar istikimas klaipedoj.Zvejot pradejau kokiu 6 metu.Pradzia turbut buvo tokia pat kaip ir daugelio karosiukai eseriukai pludine meskere.Paskui teko ismegint ir spininga.Paskui buvo kokia 4metu pertrauka nuo zvejybos nes nebuvo galimybes ir nuvaziuot ir irankius buvo pavoge visus :( ir db vel uzsikreciau ta liga.Megiamiausia zvejyba tai lydeku bet dabar kai ju negalim gaudyt tai su mielu noru nuvaziuoju i marias pleksniu stintu.Tai tiek trumpai apie mane :)

 #52853   Arunasbaze
 10 Kov 2008 23:55
Esu Arunas is Kauno,gimiau 1961 ir dabar gyvenu Kaune.Kadangi tevai nebuvo tipiski kaunieciai,tai teko kartu su tevu keliauti po jo gimtasias vietas su meskere rankoje :grin: Nuo kada zvejoju neatsimenu,bet puikiai atsimenu kad pirmaji gruzli sugavau Nemune zemiau Alytaus budamas 4 metu vyras.Is to dziaugsmo skuodziau pas teva vienoj rankoj laikydamas zuvi ,kitoj meskere ir taip drebiausi ant Nemuno pakrantes akmenu,kad kojos kelys ilgai buvo subintuotas :lol:
Istisai visa vasara zvejodavau tai Nemune,tai Neryje prie Kauno,tai Kauno mariose,vasara kur nors pas gimines kaime ezeruose.Ziema irgi sededavau su tevu ant ledo.Veliau parupo mergos,tai biski zvejyba buvo apleista keliems metams :oops:
Bet daba jau viskas vel senose veziose :-D Charakterio esu ramaus,bet ne su visais :-D Pastaruosius keleta metu labai pamegau zvejyba juroje nuo kranto.Jei reiktu kada keist gyvena vieta,vienintelis ir galutinis pasirinkimas-Klaipeda ;-)

 #54788   DainiusM
 26 Kov 2008 19:39
Na tai sveiki... Islindau i si pasauli 1975`ais rudeni ir kiek veliau suzinojau, kad mane gamines zmogus "zajadlas" zvejys. Taigi ismokes vaikscioti jau buvau tysiamas prie vandens ir nors pats neprisimenu, bet lig siol pasakojama istorija kaip vienas mazas zmogus nuosirdziai tevui patarinejo "teveli, gal tu paleisk ta zuvyte...", nes 3,5kg lydeka besidauzanti medineje valtyje pobaisiai matyt atrode. :oops: Taip po siai dienai ir nesu ta "kryziu". Paskutiniu metu megstamiausia zukle- spiningavimas is valties, lydekos, eseriai ir retsykiais starkiai. Net namus apturejau ant nemuno kranto ir siuo momentu uzmetes aki per langa eilini karta isitikinu, kad Nemunas bjauriai aukstas... :grin:

 #54792   sonca
 26 Kov 2008 20:07
Sveiki visi :)
Laikas ir man prisistatyti :) Mano vardas Saulius gimiau 1981 08 14 esu Liutas nors aplinkiniai sako, kad netipiskas :), exKlaipedietis (deja :( ), dabar gyvenu Kaune. Zvejyba studiju metais buvau apleides, o dabar vel atsirado poreikis :) , bet ir irankius reikia is naujo komplektuoti isvoge narkusos :( Anksciau zvejodavau Daneje, Kursiu mariose, juruoje nuo molo, nemune, rusneje, drevernoje. Megstu yvairia zvejyba ir spiningauti ir pludinuke ir dugnine :)
Dideliais laimikiais negaliu pasigirti :(
Karsis 1.25 kg.
Karosas apie 800 g.

Tai tiek apie mane :)
Nei žvyno... :)
Paskutinį kartą redagavo 1 sonca. Iš viso redaguota 18 kartus.

 #54807   virsaitis
 26 Kov 2008 21:22
sveiki :)

man irgi laikas butu prisistatyt. esu Domantas, gimiau 1985 02 28, gyvenu Joniski, tai beveik Latvijoj, tai ten ir tenka pazvejot, kai sias metais Lietuvoj ledas uzsidejo, lydeku nebegalejom zvejot, o LV Tervetej po 4 per diena pasiimdavau :) daugiau nzn ka pasakyt... :shock:

Esu

 #54994   Tomazas
 27 Kov 2008 17:26
Esu TOMAS Rožaitis ( 1992-02-04)
Gyvenu Kalvarijoje Marijempolės. raj.
Esu pasišventes žvejys kaip ir visi kiti šio forumo narei :-D
Norėčiau su kuonors pažvejoti iš forumiečiu ir supažindinti su Suvalkijos ežerais ir ežeriukais . ;-)

 #55858   Rolas
 02 Bal 2008 20:48
Sveiki žvejai :grin:
Pasaulį pirmą kartą išvydau (nors to ir neatmenu), 1969.04.04 Raseiniuose. Ir dabar gyvenu gimtinėje. Žvejybos bacilą prarijau ankstyvoje vaikystėje. Tėvai neišleisdavo zvejoti, nes buvom per maži, kad vieni prie vandens būtume. Tai mudu su draugeliu iš didesnių vaikų prisikaulydavom gružlių, karosiukų ir juos visus paleisdavome prie namo esančiame šulinyje, kad nereikėtų bėgti iš namų. Patikekit,po tokio intensyvaus įžuvinimo jame visai neblogai kibdavo :grin: Pradejau zvejoti su pludine, bet dabar jau keli dešimtmečiai žvejoju tik su spiningu. Dalyvauju spiningautojų varžybose. Nors žvejoju jau seniai, bet kažkokių godzilų nepagavau. Didžiausios svajonių žuvys šiemet buvo sužvejotos Sibire.

 #56699   ramkis
 09 Bal 2008 16:27
As kaip ir Rolas, is to pacio krasto, ir toks pat paplaukes del sibiro :-D Siemet nevaziuosiu, tikra kancia...

 #59165   kazys
 02 Geg 2008 15:13
sweiki,vadinuosi tadu,gyvenau silutej,db trys metai kaip kaune,didziausia zuvis 2,5kg sterkas, pagautas rusnej..

 #59596   vytenis
 10 Geg 2008 09:22
Sveiki, esu Vytenis aš alkoholikas oi tai yra žvejys (ne tas forumas čia :)). Gyvenu Kaune, žvejoju neseniai laimikių gausa ir dydžiu kol kas pasigirti negaliu.

 #59935   kumpis
 13 Geg 2008 16:04
sveiki, as Arnas. labai megstu grybauti. renku visokius grybus ir pjaunu juos... vis pjaunu, pjaunu tuos grybus... tiesa, dar zvejot patinka. Negaudau tik museline - nemoku :oops:

 #74120   Evaldas Z
 02 Spa 2008 09:19
Na va, po kokio pusmecio diskusiju siame forume analizavimo, kazkaip susisvieti, jog ir as galeciau prisijungti...
Zvejoju nuo tada, kai savos kojos pagaliau pradejo manes klausyti ir nunese iki artimiausios kudros, kur lauke karoseliai...ir prasidejo...
Gaudau spiningu, pludine, dugnine. Dazniausiai medzioju lydekas, sapalus, eserius. Zukles intensyvumas, jei tik leidzia salygos, nuo metu laiko nepriklauso. Rekordu nesivaikau. Pats procesas yra malonumas. Zvejoti patinka nedideliuose telkiniuose, ypac mazose ir vidutinio dydzio upese. Turbut dazniausiai gaudau strevoj.
Tai tiek kolkas
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė