Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #340765   audriuxx
 09 Vas 2012 17:50
sveiki ::hai-bai ... ziuriu, kad nesu dar prisistates :shock: :shock: ...as esu audrius :grin: is zaviajo kpsk. raj. myliu mano krasto upe leweni ''plot (myliu del to ,kad lewuo dovanojo man pirmąsias plesriasias ir baltasias zuvis) ''plot ..man yra 16m. ,dar jaunas ,bet zvejybos pamatus susidejes :ks> .. mano zvejybos plotai dar mazi :e:e , nes neturiu transporto... bet bus laikas ,kai plotai dides ir tikekimes laimikiai... uzsiregistravau pabendrauti, pasidalinti ispudziais ir laimikiais ,bei gauti is jusu zvejybos isminties, patirties ,patarimu... tikiuosi bendrausim... jums graziu akimirku zvejybose ;uolrait
 #342362   arkyfa
 15 Vas 2012 00:52
Labas visiems,esu Arūnas gimiau 1972 10 26 Kauno raj.žvejoju nuo piplystės :lol: drožiau daugiausiai Batniavos teritorija-Nemuną,karjero kanalus ir ežerėlius,aplankydavau ir Karklės tvenkinuka :grin: na pirmos daliės pabaiga ;;yel
 #343617   Koollis
 20 Vas 2012 22:18
Sveiki visi, Ramūnas 1977-04-05 Alytus.
Meškerioju kiek save pamenu. Diedulis nuo 4 metų prie Nemuno vesdavosi ir kaskart žuvies prigaudydavo (geri laikai buvo :roll: )
Daugiausia ir gaudau upėse. Neprisirišęs prie vieno žūklės būdo. Gaudau plūde, dugnine, skrituliais, spiningu. Pradžiai tiek :)
 #352644   marenas
 19 Kov 2012 10:38
sveiki gymiau 1978m.pradejau zvejot dygles priryse sleka prie siulo danei prie meridyjano.paskui bambuku,veliau teleskopa padovanojo.ten prie tilto man nuejo gal dydziausias karsys, gaudziau ant liepos sakeles ten pat nuskintos valas ir kabliukas ir dydelis sliekas,uzkibus sugebejau pakelt iki pavirsiaus sakele perlinko karsis ir nuplauke vergdamas dar valanda ten laikiau ta slieka galvojau kad grys.paskui paauges buvau prymirses zvejyba,mergos alus.pradejau vel zvejot gal trys metus atgal,dugninia pludine,bet apsistojau prie spiningo,laimikei paprasti.lydeka 6kg,starkis 3kg,eseras 42cm.tikiuosi kada nuors pagaut dydesniu,hobis zvejyba .seip esu draugiskas.ai dar turiu zmonike ,viena patcana,antras toi gyms ,kate,hamiaka,zuvite brolis atves,turejau suniuka grynas zvejys buvo su karosiukais panardines galva i kibira zaizdavo,bet pasimire.seip viskas gerai
 #354507   Kairys
 24 Kov 2012 21:22
Marėnai, atrodo, kad linksmas žmogus esi, turi daug ką pasakyt ir beri neatsikvėpdamas. ;-) Sveikas atvykęs į ŽT palatą. ;uolrait
 #355150   Agis
 26 Kov 2012 22:44
Labas,
Pirmiausia , prieš prisijungdamas, manau turėjote perskaityti forumo taisykles :

4. Asmeninis paveikslėlis (avataras) negali viršyti 70 KB dydžio(aukštis / ilgis pikseliais: 80 X 80) ir turi atitikti etikos normas.
Rekomenduojamas parašo dydis- viena eilutė. Prašome vengti animuotų parašų, kurie darko bendrą forumo vaizdą ir užima daug vietos. Tai pat dalyviai savo parašuose negali talpinti komercinio pobūdžio reklaminių skydelių. Dalyviams nedraudžiama savo parašuose reklamuoti atstovaujamą žūklės klubą, organizaciją ar pan. nekomercinės veiklos objektą. Parašai su necenzūriniais išsireiškimais yra ištrinami.


Manau suprasit ir pasitaisysit parašą, nes tikriausia ne tik dėl savo verslo čia užsukote.Antraip administracija elgsis pagal taisykles.
 #359307   Feedaristas
 06 Bal 2012 11:39
Na ka gi, Sveiki Ligoniai :D
Nusprendziau prisijungti i si foruma tikedamasis kad zmones pasidalins su manimi savo patirtimi, o gal ir as kam kuom nors naudingas busiu.
Esu Gedas, 25m. Ligonio stazas kokie 10 metu. Gaudau tik balta zuvy, nors yra teke pagaut lydeka ant kukuruzo netycia 5.5 KG :D Gyvenu ne lietuvoje, bet daznai gryztu i Lietuva pazvejot :) Jau 2 metai kaip pabandziau Feederiuka ir nieko kitko nebesinori :) Na noretusi rimtu karpininku patapt, bet manau cia su amzium ateis :D Kolkas megaujuosi vidutiniais feederiukais ezeruose ir mokamuose tvenkiniuose. Valinsko tvenkiniai paliko geru ispudziu nes nei kart neteko gryzt be laimikio.
Daug domiuosi dugnine zvejyba, jaukais ir irankiais. Tik va lietuvoj ka nors rast kas taip populiaru europoje kazkaip labai sunku... Del to ir jungiuosi cia kad palengvinti savo gyvenima :) Uz keliu savaiciu gryztu i LT ir tikiuosi atidaryti zvejybos sezona(jei orai leis).
Siam kartui tiek :)
 #360336   RoBass
 10 Bal 2012 03:49
Vo blyn, visai pamiršau prisistatyti. Kartais gerai naktį palandžioti po forumą ir išpirkti kaltę :grin:
Taigi, sveiki kurie mane jau žino kaip ''RoBass" ir kurie dar ne. Mano vardas Robertas - Robas - RoBas, kažkas ne to :roll: RoBass (Bass - visiem aišku) :idea: Gimiau 1984.06.07 Klaipėdoje, gyvenu ir dabar žvejų mieste, kur vasara pajūrije deginasi gražiausios Lietuvos undinės. Žvejoti pradėjau kiek pamenu nuo darželio laikų, kai pirmąją bambukinę meškerę nupirko tėvas ir parodė ką reikia dėti ant kabliuko, beje pamenu savo pirmąją žuvį, pagauta Vilhelmo kanale - tai jo didenybė ešerys. Žvejoju su plūdine, dugnine (feeder), spiningą pamojuoju, tik nedrįstu paimti i rankas muselinės, nes esu girdėjęs, kas paima muselinę, tas užsikabina !-kliovas-! ir užmiršta visus kitus žvejybos būdus, o to as nenoriu :liež-uvis (kiek tos teisybės, neaišku), nors kaip sakoma, ''niekada nesakyk, niekada'' :roll:
Dirbu įdomu darbą, vaikštau į jūrą, antru mechaniku (pamatau pasaulio, tuom ir baigiasi visas įdomumas :grin: ), jau 5 metai. Tad su žvejybomis dabar biški sunkiau, nes puse to laiko praleidžiu jūroje, bet ir būdamas jūroje, kai yra galimybė užmetu meškerę ir apraminu savo širdį :yaaah!
Su pagarba meškerės Broliai - RoBass :/brazasista
 #360442   Agis
 10 Bal 2012 12:12
Sveikas, prisistatęs.
Kai jau užmesi kur nors didesnėje baloje negu Baltija savo kokią meškerėlę ir sugausi kokį plaukiantį gyvį, tai paieškok ir kokios mobilkos ar kokios muilinės, kad ir mes pamatytume Tavo ne vietinius laimikius :lol:
 #370034   Paulius#14
 06 Geg 2012 18:17
Sveiki, visi žvejai :)
Mano vardas Paulius. Esu gimęs 1998-05-18. Tikrai apie žvejyba negalvojau iki 10 metų. Kai jau atėjo tie 10 metai pradėjau žvejoti, vienuoliktais metais dažniau, dvyliktais metais dar labiau pamėgau laikyti meškerę rankose, o štai kai kai atėjo trylikti metai, po buvimo kaime beveik, meškerės nepaleisdavau iš rankų. Manau kaip ir daugelio mano pirmoji žuvis buvo karosas, nedidelis, delninis sužvejotas mažame prūdelyje ;) Pradėjau pirmiausia žvejoti plūdine, o štai šį pavasarį mokausi spiningavimo meno :) Kolkas sekasi nekaip, bet tikiuosiu perprasiu :D Na, tai, sveiki visi !!!
 #371234   Arnikas
 09 Geg 2012 21:20
Sveiki visi žvejai megėjai-profesionalai :) Niekur neradau jokių prisistatymų, būsiu pirmasis,kuris prisistatys ir trumpai papasakos apie save, savo žvejybos istoriją ir pateiks keletą savo laimikių. Pradedame...
Esu Arnas, man 17 metų, gimęs ir augęs laikinojoje sostinėje - Kaune.Pirmieji meškerės laikymai rankose prasidėjo, kai buvau 6-erių metų. Tada su tėvuku ir jo draugu žvejodavome Išlaužo karpynuose. Pradžioje nesisekė, nes beveik nieko nemokėjau ir noro išmokti daug nerodžiau. Tiesiog stebėdavau viską iš šalies (meškerės užmetimas,plūdės panirimas, kirtimas, žuvies traukimas, žuvies atkabinimas nuo kabliuko). Tuo metu dar mažam tai buvo KOSMOSAS. Atėjo laikas, kai pabandžiau ir aš pagauti pirmąją žuvį. Tiesa, sekėsi prastai, žuvies nepakirtau ir + supainiojau valą. Ot gavau pylos... :grin:
Po nuotykių Išlaužo karpynuose buvo žvejybos pertrauka, nes nei tėvukas žvejojo, nei aš rodžiau iniciatyvos žvejoti, nors visada mintyse kirbėjo mintis: kada gi važiuosime gaudyti žuvies?
Po kiek laiko nusipirkau ir pirmąją meškerę,kuri tebeguli giliai giliai spintoje. Žvejoti važiuodavau retkarčiais tik, mokinausi pagauti žuvį. Net ir nebeatsimenu kaip man sekėsi, bet manau, kad nieko gero.
Visas žvejybos bumas prasidėjo nuo sodo baloje pagautos delninės kuojos. Tai 3-4 metai atgal. Pagavęs ją sau pasakiau - taip, aš būsiu žvejys. Na ir tada kaip vijurkas pradėjau domėtis viskuo... visais žvejybos būdais, kabliukų užrišimais, žodžiu viskas nuo A iki Z.
Antroji meškerė kurią nusipirkau buvo karpinė... kažkodėl išliko prisiminimuose karpiai ir norėjau jį vis dėl to suvilioti.Tai padariau sodo baloje prieš 2.5 metų. Pagavau pirmąjį savo karpiuką, kuris svėrė 2.5kg.
Paveikslėlis

Po šios žuvies "užsikabliavau" ant karpių...taip taip karpių... Degiau noru pagauti dar didesnį karpį, nes pirmasis suteikė begalės adrenalino. Užsiregistravau karpininkų forumuose, kur pradėjau domėtis vėl viskuo nuo A iki Z. Pradėjau mąstyti, su kuo važiuoti gaudyti karpių (tėvukas išvis nebežvejojo, ir giminėje žvejų nebuvo). Sekėsi sunkiai, tad tebežvejojau sodo baloje ir pasisekė pagauti dar daugiau egzempliorių.
4.1 kg

Paveikslėlis
~5kg
Paveikslėlis


amūras 4.5kg
Paveikslėlis

Viskas taip ir tęsėsi, kol pavyko susirasti kolegą ir pagaliau pabandyti išvažiuoti pagauti laukinį karpį. Pirmieji kartai buvo nesėkmingi... tačiau vieną kartą svajonės išsipildė ir pagavau savo galbūt gyvenimo žuvį...
Svoris: 11kg Žuvis tebegyvena savoje stichijoje.
Paveikslėlis
image upload
Tai buvo mano paskutinė laukinių karpių žūklė. Vėliau sekė apmąstymai dėl finansinių galimybių,kadangi ši žūklė yra tikrai brangi. O mano amžiuje tokia žvejyba yra kažkas panašaus kaip FANTASTIKA. Gal ir ne visam laikui, bet nuo to laiko užbaigiau savo ale karpininko karjerą.

Dabar perėjau prie žūklės dugnine meškere na ir retkarčiais plūdine. Šis sezonas tokioje žuklėje man pirmasis, tad žiūrėsime kaip seksis. Čia rašysiu savo žūklės įspūdžius ir beabejo pasipuikiuosiu laimikiais. (Jei tokių bus). Iš mano pusės būtų tokia trumpa istorija...nei žvyno nei uodegos! :)
 #371284   Arvidys
 09 Geg 2012 22:14
Vo va čia tai liuks įvadinis reportažas :gutgut Viens du ir susiskaitė! Nu laukiu tikrai tavo kitų reportažų. Kad rašyt moki jau įsitikinau belieka laukt laimikių foto. :/braj;
 #371352   Edosius
 10 Geg 2012 07:38
Ar kartais ne prie "Jaunių varžybų" šis reportažas tūrėtų būti :?:
 #374806   Chronik
 21 Geg 2012 10:19
Sveiki visi Žvejai :)

Na ką ir dar vienas naujas žvejys Jūsų tarpe. Ir šiek tiek apie mane: gimęs 1991-07-23 Druskininkuose, šiuo metu studijuojantis Viliuje. Žvejyboje visgi ne naujas esu, jau nuo 6 - 7-nerių gaudžiau karosiukus prūde. :grin: Nuo to viskas ir prasidėjo, įsigijės sportinę, 3 metrų meškerytę, plūdininko karjerą tęsiau. Retkarčiais užmesdavau ir dugninę, kur giliau ežeran. :grin: Suėjus 14-likai taip jau nutiko, kad patraukė ant plėšrių žuvų, tad į rankas ėmiau spiningiuką ir pradėjau spiningisto karjerą. :) Tai užsitęsė lig šių dienų, nutaikius laivą minutę lekiu ežero link. Tiesa, dabar esu kiek susidomėjęs upėtakių žuklę, bet kadangi šioje srityje dar visai žalias, tai ir laimikiais pasigirt negaliu. Kalbant apie laimikius, didžiausioji ištraukta lydeka siekė 3kg, salatis 3,5kg. Žinoma esu įkirtęs ir stambesnę lydekutę, gerą pusvalandį teko būti tampomu po ežerą, bet ištraukti taip ir nepavyko, tad ir girtis negaliu :) Tai tiek būtų apie mane, tikiuosi būti pripažintas. :grin:

Pagarbiai,
Lukas
 #375656   Evuldis
 23 Geg 2012 20:38
Sveiki,
Esu Evaldas iš Kauno :) prieš mėnesiuką atradau senai pamirštą(prieš15-20m pamiršau) pomėgį - žvejybą. Spiningauju - pagrinde Nevėžyje. Laimikiais pasigirt negaliu - apie 10 nelegalių iš kurių 9 plaukioja tolia, o iš 1 buvo išvirta žuvienė, kadangi stipriai buvo sužalota traukiant vobleriuką iš gerklės.
 #375662   Vaidis
 23 Geg 2012 20:50
Sveiki naujokai :/braj; , smagu, kai naujai prisijungę vartotojai prisistato plačiąjai auditorijai ;uolrait
 #375917   kostia
 24 Geg 2012 19:14
Sveiki,as Kostas1981 is zarasu raj.Zvejoju nezynau kiek metu,galima sakyti nuo mazumos.Esu pagaves daug ir dideliu,bet didziausios vis dar nepagautos.Zvejoju kiek pludine tiek spiningu.
 #376295   Zuvelioks
 26 Geg 2012 18:07
Nezinau gal ir net jauniausias esu sitam forume , bet nusprendziau prisstatyti. Man 12 metu esu is klaipedos , bet dabar gyvenu svedijoj salia norvegijos sienos , tai labai daznai vaziuoju zvejoti i norvegija :)) Mano megstamiausias hobis yra zukle ;-var-var. Didziausias laimikis mano buvo karpis 5 kylu zvejojom per nakti su dede , pasiruosem zvejojom su dugnine ir kukuruzu , atejo vakaras , ir pradejo lyti mumis tai nepradziugino kadangi dede dar buvo pavarges nuejom miegoti. Buvom pasiruose miegoti palapinej bet kadangi lyjo dede miegojo dzipe , o as galvoju o ,jeigu kibs tai ir praziospsosim , tai as likau palapinei. Naktis Salia zvejojo dar vienas zmogus , mes miegam ir jis suktelejo kimba as atsibudau puoliau prie meskeres ziuriu skambaliukas skamba pakirtau yra!! ''plot Ziuriu ne mazas , sakau mes neturim graipsto , tai tas atbego savo atnese , o as kaip durnius saukiu dede , kad keltusi bet tas negirdi. Istraukiau pirma savo karpi , labai didziavausi juo , greir pibegau prie masinos ir pradejau barskinti i langus ir sakyti kad is traukiau , dede labai nustebo atsikeles pagyre mane ir visa kita laika zvejojom bet nieko nepagavom. Matem , kaip kiti traukia dauk karpiu bet visi tokie nedideli kiti ir lynu istrauke , o as viena dideli , karpi poto pasvere ziurim 5kg ''plot Tai poto ryte parvaziavom namo taip ir baigesi mano karpio zukle. Karpio nuotrauka turiu liktais tai ikelsiu veliau -liežvis


Sapalas

Antra ne mazoka zuvis :) Atsikelem anksti ryte ir isvaziavom i rusne pazvejoti :) Pasiruosem meskeres ir pult zvejoti -liežvis Ilgai nieks nekibo dedei du kartus kelmas uzkibo ir susipyne valai su kitu zmogumi :shock: Poto dede nusprande pasikeisti su manim vietom as uzmetu ziuriu yra ''plot Dede sako cia kelma nedziugauk :liež-uvis Bet as vistiek traukiu sakau tikrai yra ;uolrait Dede negali patiketi i kranta parsitraukia sapalas. Neturejom svarstykliu bet is akies galejai matyti kad apie 2 kilogramus svere ;-var-var. Daugiau nieko ir nebepagavom :)
Gryzdami namo rukytos zuvies nusipirkom taip ir baigesi mano zukle.


Karsis

Stai jau svedijoj viena zukle , karsis neturejau sistemeles tai pasidariau pats (buvau vienas) Uzsidejau dideli viena svina ir du mazus panaudojau kaip fiksatoriu :) Uzsirisau kabliuka uzsidejau slieka ir pirmyn ;;yel Pritraukiau eseriuku (visus paleidziu mazus ) pugzliu kelis ir raudziu :) Apie 10 valanda vakaro ziuriu kimba net meskeres puse sulinko , as tik pakirtau ziuriu kazkas ne mazo traukiu ardosi , vos patraukius , nes rites guoliai saibom iseja buvo , bet dabar nauja nusipirkau ;-var-var. Ir partraukiu i kranta ziuriu karsi ir joko graibsto neturejau ir ant kranto jau beveik ismeciau ir ant zoliu nusimove kabliukas as , bet jis nesisparde is spejau issimti i kranta kol nepabego :) Buvau laimingas svere kazkurs 1 su puse ;uolrait


Lydeka

Didziausia lydeka buvau pagaves su spinigu guminuku silikoniniu , baltu o virsune melyna :)
3kg svere :)
O seip daug lydeku esu prigaudes tai nepasakosiu apie jas :)


Esu prigaudes ir kitokiu mazesniu zuvo : Auksliu , raudziu , kuoju , eseriu , karosiuku , pugzliu , ir dar daugiau...

Tai ka manot apie mano didzias 3 zuvis parasykit cia :)) ;-) Aciu uz demesi ;uolrait
 #377208   Zuvelioks
 30 Geg 2012 15:58
Jei bus pageidavimu ikelsiu ir nuotrauka karpio nes kitu zovu neturiu :( Ir seip noreciau dalyvauti konkursosi ir imesti savu laimikiu foto nes ir dabar prigaudziau nemazu karsiu :)) Fotoaparato neturiu :(
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė