Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #710052   Zirneliokas
 27 Gru 2017 14:07
Sveiki esu .Algirdas iš visų forumų žvejo tribūna skaitau labiausiai .Taigi ir noriu čia užstrigti .Be žvejybos yra ir medžiokle ,tai šiuos hobius visaip tenka derinti tarpusavyje .Labai daug patirties ,minčių ir daug genialių sprendimų atrandu šiame forume.Tikiuosi ateityje ir iš manęs bus truputį naudos duodant vienokį arba kitokį patarimą.

Ps. Administratoriui .Būkit malonus istrinkite mano postus temoje Kupiškio marios .Kogero būsiu praleidęs proga patylėti ,apie kaikuriuos dalykus geriau nebesneketi.
 #714518   Lupus
 10 Bal 2018 21:24
Sveiki!

Aš esu Antanas iš Molėtų. Pirma rimta žvejyba - 6 metų amžiuje, nuo 12 metų išsivystė priklausomybė. Būklė rimta jau beveik tris dešimtmečius, vilties pasveikti nėra.

Išbandžiau turbūt visus mėgėjiškos žūklės metodus, tačiau labiausiai prie širdies - UL spiningas upėse ir upeliuose.

Mėgstu gamintis spiningo masalus ir jais pagauti, derinti žvejybą su kelionėmis ir gaudyti naujose vietose.
 #714521   V1lius
 10 Bal 2018 21:38
Lupus rašė:
10 Bal 2018 21:24
Sveiki!

Aš esu Antanas iš Molėtų. Pirma rimta žvejyba - 6 metų amžiuje, nuo 12 metų išsivystė priklausomybė. Būklė rimta jau beveik tris dešimtmečius, vilties pasveikti nėra.

Išbandžiau turbūt visus mėgėjiškos žūklės metodus, tačiau labiausiai prie širdies - UL spiningas upėse ir upeliuose.

Mėgstu gamintis spiningo masalus ir jais pagauti, derinti žvejybą su kelionėmis ir gaudyti naujose vietose.
Sveikas prisijungęs. Užuojauta, sunki diagnozė, nepagydoma. Gerai, kad dauguma čia tokių. Kartu lengviau. :-D
 #721823   Vaiduoklis99
 29 Gru 2018 21:35
Jau treti metai esu čia, tai pamaniau gal pamėginsiu prisistatyti. Oficialiai esu Vaidotas (29m.), bet visi Vaidu vadina. Esu klaipėdietis (gimęs ir užaugęs vietoje). Žvejoju velniai žino nuo kada, neprisimenu. Mėgstamiausi žūklės būdai - plūdine ir fyderiu...Nėra dienoje momento, kad nekiltų minčių apie žvejybą arba kažką susijusį su ja.
 #721834   Kairys
 30 Gru 2018 19:09
Vaiduokli- Vaidai, nei žvyno, gerų metų. ;uolrait Gaila, kad forumas laaabai aprimęs, bet gal ateis tas laikas, kaip Agis rašė, kada žmonės iš feisbukų pradės į forumus grįžti, kada išauš nauja gadynė, žodžiu, laukiam to ir tikimės. :) Bent jau mane guodžia tas faktas, kad karts nuo karto vis naujų žmonių į forumo duris pasibeldžia. :)
 #721841   Vaiduoklis99
 31 Gru 2018 00:53
Kairys rašė:
30 Gru 2018 19:09
Vaiduokli- Vaidai, nei žvyno, gerų metų. ;uolrait Gaila, kad forumas laaabai aprimęs, bet gal ateis tas laikas, kaip Agis rašė, kada žmonės iš feisbukų pradės į forumus grįžti, kada išauš nauja gadynė, žodžiu, laukiam to ir tikimės. :) Bent jau mane guodžia tas faktas, kad karts nuo karto vis naujų žmonių į forumo duris pasibeldžia. :)
Dėkoku. Tikiuosi, ateinantys metai žvejyboje bus tokie pat geri, kaip ir šie...
Aš jau kurį laiką šį forumą seku, atsirenku informaciją, kuri man naudinga. Kitas dalykas, facebook'as daug kam yra patogi platforma dalintis informacija... Labai pasistengus, būtų galima tam tikrą informaciją iš čia į facebook'ą perkelti..
 #726525   AironasS
 19 Rgs 2019 11:47
Sveiki mano vardas Aironas(21), zvejoti anksciau, nei i mokykla pradejau eiti, megstamiausias budas zvejoti pludine😁 bet neatsisakau ir kazko kito i rankas paiimti, tai kol kas tiek, visiems cia esantiems nei zvyno...✌️
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė