Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai
 #679784   bes
 24 Spa 2016 07:54
SatanKlaus rašė:Ne kaimas o runkelynas, vis gelbėtojų ieškoma... :-ug :-niak'
Senelis norejo karalyste padovanot anukui, nesigavo.
 #680185   V77
 27 Spa 2016 20:40
Norėjot pasilikti tuos pačius etatinius kurie dvidešimt metų seimo salėje turi savo kėdę su numeriu? Kurie pasikeisdami rūrino tautą, kurie įvarė mokančią mokesčius valstybę į milijardines skolas? Ir svarbiausia - jokios atsakomybės už padarinius... O avių vaikai kaip užhipnotizuoti vėl ir vėl norėtų matyti tuos pačius ten pat. Nes jie gražiai kalba, jie daug žada, jų geros naujos programos... :shock: Paskutinis bairis - tai kad jie atjaunėję.... :shock:
 #680188   Wytux
 27 Spa 2016 20:46
Sakai dabar svieziai isrinktieji prisiims atsakomybe uz padarinius ? jei ka- parduos savo zemes ir susimokes i valstybes biudzeta? Gal nejuokink voveriu.
 #680195   V77
 27 Spa 2016 21:12
Mane labiausiai stebina kiek tampriai ten visi virsuje yra susije kompromatais, korupcija ir machinacijomis... Atrodo paprasta - akivaizdus aferu pavyzdys pirkimai per NOTA BENE. Tai paemei, pisai pareiskima, suemei 3 menesiams ir aiskiniesi. Realiai ner ten net ka aiskintis.... Ir tada prasom taikom atsakomybe kazkokia. Bet ne - visi tyli isanges igaube, visi kazkodel bijo zodi pasakyt. Mykia, muistosi, traukiasi atbuli. Grazu? Labai grazu...
 #680258   ramass
 28 Spa 2016 11:59
Koks b... skirtumas kas toje s..... valdzioje. Kol visi apsistate nelieciamybemis , o ju kliurkos apmokamos is valstybes lesu , tol eiti i rinkimus yra mazochizmas. Ai beje , dar koolicijos laaabai gerai nuteikia. Isrinksi vienus , valdys kiti.
 #680262   Ce5ar
 28 Spa 2016 12:45
As balsavau uz lenkus... o ka Lietuva isrinko... koks skirtumas, vis tiek tas pats s... bus... per 25 metus nieko nepasikeite, dabar nepasikeis tuo labiau...
 #680264   EDVD
 28 Spa 2016 12:48
Ce5ar rašė:As balsavau uz lenkus... o ka Lietuva isrinko... koks skirtumas, vis tiek tas pats s... bus... per 25 metus nieko nepasikeite, dabar nepasikeis tuo labiau...
tai jei pats netobulėti tai normalu kad stovi vietoj. Tėvas sako kad mano karta geriau gyvena ir negaliu su tuo nesutikti.
 #680268   Ce5ar
 28 Spa 2016 13:44
EDVD rašė:
Ce5ar rašė:As balsavau uz lenkus... o ka Lietuva isrinko... koks skirtumas, vis tiek tas pats s... bus... per 25 metus nieko nepasikeite, dabar nepasikeis tuo labiau...
tai jei pats netobulėti tai normalu kad stovi vietoj. Tėvas sako kad mano karta geriau gyvena ir negaliu su tuo nesutikti.
As aplamai sneku apie infliacija, kainas ir tt... As ir gyvenu geriau, nei gyveno tevas, bet buvo kitokios salygos...
 #680338   saivaras
 29 Spa 2016 07:31
nieko negirdžiu iš valdžios apie es lėšų panaudojimo pabaigą. kaip (ar) tam ruošiamasi? naujieji seimunai, jau visiems aišku, taisys: darbo kodeksą, pensijas... mokesčius.
valstiečiai pagal dabartinę poziciją (jungimasis su socialdemokratais) užima dp vietą ir sukasi į kairiąją pusę. rinkimų metu nebuvo aišku kokios pozicijos laikysis. pažiūrėsim kaip pasiseks valdyti valstyb€s vairą.
daug naujų partijų po pirmų 4 metų dingo iš seimo, pamatysim.
 #680349   Agis
 29 Spa 2016 09:34
Iš tų visų debatų ir paistaliojimų tai man susidaro toks vaizdas kad kaimiečiai nesiruošė ir nesitikėjo patys valdyti, tai kažkaip pasimetė.Manau jų planuose buvo susijungimas su kuria nors partija neatmetant ir lakūnų ir bandyti tokiu būdu siekti savo tikslo.Todėl dabar ir perėmė dar esamo premjero poziciją kad vakare neatsiminti ką kalbėjo ryte arba skleisti tarpusavyje nesuderintus planus, bent jau taip atrodo iš žurnalistų pateikiamos medžiagos.
 #680716   Slovak
 02 Lap 2016 21:28
saivaras rašė:nieko negirdžiu iš valdžios apie es lėšų panaudojimo pabaigą. kaip (ar) tam ruošiamasi?
perdeta problema, bus sodinama minkstai, nieks nenupjaus parama 100 proc iskart. Idomiau bus, kiek sugebes nauja vyriausybe is bendo pirago Lietuvai atpjauti. Ruti buti karstos derybos, gerai butu, kad pagaltija eitu bendru frontu.
 #680745   savas
 02 Lap 2016 23:38
Slovak rašė:
saivaras rašė:nieko negirdžiu iš valdžios apie es lėšų panaudojimo pabaigą. kaip (ar) tam ruošiamasi?
Ruti buti karstos derybos, gerai butu, kad pagaltija eitu bendru frontu.
Nu supratau, kad rytoj turetu buti karsta. Gerai butu, jei bendru frontu eitu blaivus protai...
 #702048   EDVD
 21 Rgp 2017 15:12
manau kaip mažas vaikas tikrins ribas, kiek dar gali sau leisti, o už ką gali gauti per nagus. Bet dėl Trumph manau staigių judesių nebus, kad nebūtų kaip sirijoj kad subombarduoja kažką. Beto Trumpo griežta pozicija ir bent kažkokie veiksmai dėl šiaurės korėjos irgi duos savo.
 #725080   Sokratas
 23 Geg 2019 02:44
Sekmadienį renkam šalies prezidentą . Už ką balsuoja žvejai?
Juk tai mums irgi gan svarbu. Pamenu, bandant pakeisti įstatymus, verslinės žvejybos šalininkų naudai, Prezidentė juos atmetė ir tie padlos turėjo situaciją švelninti, kad vėl tinklai negrįžtų į ežerus ir marias...
 #725091   upinis
 23 Geg 2019 16:36
Kai aš balsuoju už ką nors tai manau, kad duodu tam žmogui įgaliojimą priimti sprendimus ir veikti mano vardu.
Likę du man neatrodo patikimi. Todėl mano balso negaus nei vienas.
P.S. bet į rinkimus nueisiu, kaip be manęs... :-D .
  • 1
  • 161
  • 162
  • 163
  • 164
  • 165
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė