Forumas apie mėgėjišką žvejybą

Draudžiama žvejoti : ŠAMUS [11.01-04.01]; masalui naudojant žuvelę* [01.01-04.20]; plačiažnyplius ir siauražnyplius VĖŽIUS [10.15-07.15]; be žvejo mėgėjo kortelių šias žuvis: lašišas, šlakius, sykus, upines nėges; upėse ir jų ruožuose išvardintuose taisyklių priede Nr. 1
Apie viska... ir rimtai, ir nerimtai

 #117370   Dzikas
 13 Geg 2009 15:25
Sveiki esu Linas is Panevezio.Zvejoju nuo vaikystes pirma zvejyba buvo kaime nemunelio upeje ant lazdyno veliau pradejau zvejot kitam kaime Rokiskio rajone ezeruose.Man yra 18m rimtai žvejot pradejau nuo 14 metu kazkur.Megstu visus zvejybos budus tik ne muselyne nes neteko ir nera kas pamokytu.Megstu ir ziema ant ledo pasalti.Ipatingais laimykiais negaliu pasigirti.Nu priesh tris savaites pavyko 1.5kg lyna istraukti.O siaip nieko ipatingo dar nesu pagaves.
Paskutinį kartą redagavo 1 Dzikas. Iš viso redaguota 13 kartus.

 #117540   Vytautus
 14 Geg 2009 00:13
Sveiki, mano vardas Vytautas (kaip jau galima nuspet is nicko) :) Zvejot pradejau jau senai, tiksliai pasakyt negaliu. Tiesa siuo metu studijuoju Vilniuj, tai zvejyba tenka darbo dienom apleist, o siaip gyvenu Ukmergeje ~500 metru nuo sventosios, o kaime Neris ~150 nuo namu :grin:. Zvejoju ivairiais budais, ivairiu metu laiku, bet smagiausia tai turbut sapalu zvejyba :!:

Tai tiek siam kartui.

 #119845   Dreigas
 26 Geg 2009 11:13
Sveiki kolegos,

Manau pribrendo laikas prisistatyti, kadangi norėtusi forume apsistoti. :)
Į mane kreiptis galite Dreigas arba Arūnas, kaip patiems maloniau, pats esu 20m amžiaus (jauniklis, kaip daugelis pasakytų :D ) ir apsistojęs Kuršėnuose.
Tai vienintelis, (bent jau šiuo metu) žvejybos forumas, kuriame pastoviai lankausi.
Rimtų žvejų, bent jau tokių iš kurių galėčiau gauti bent kokių rimtesnių patarimų kaip ir nepažįstų, tai greičiausiai dėl to smalsumas mane atvedė kaip tik čia. :)
Žvejoju gan nuo mažų dienų, dar kai mieste gyvenau su bambuku ~10m lakstydavau prie upių, ežerų. Šiuo metu gyvenu netoli Ventos upės, nei 100m nėra, tai daugiausiai žvejybos laiko praleidžiu prie jos spiningaudamas, kartais pagriebiu ir plūdines.
Biški labiau apsitrynęs norėčiau ir kokios meetuose sudalyvaut, pademonstruotumėt, kas per daiktas ta muselinė, kadangi teko matyti tik per video medžiaga. :) Atrodo patraukliai :!:
 #131731   vanesa
 28 Lie 2009 18:32
Patinka man šis forumas, dažnai skaitau, ką protingi žvejai parašo, yra ko pasimokyti. Žvejoti pradėjau prieš kelis metus, kai per savo pirmąją žvejybą neblogą lydeką ištraukiau. Mano laimikiai: kelios lydekos, karpiai, raudės, ešeriukai. Kol kas tiek, bet dar ne viskas prarasta.
Paskutinį kartą redagavo 1 vanesa. Iš viso redaguota 20 kartus.

 #131864   Gadas
 29 Lie 2009 17:59
Sveiki zvejai! Prisijingiau prie sio forumo pries kelias dienas ir kadangi esu pusiau pradedantysi pusiau megejas, tai tik ziurinejau kas man aktolu. Ir dabar uzmaciau sia tema kur galima ir reik prisistatyti...

Tai vat tikras mano vardas Gedas esu is Vilniau 28m. zvejoju nuo vaikyste su didesniais, mazesniais tarpais :) todel ir vadinu save pusiau...
Is zukles labiausei patinka spiningauti ir aisku geras laiko praleidimas geroj kompani.... :), labai dideliais laimokiais negaliu pasigirdi bet esu pagaves 2kg lydi ir 1,5 kg karsi na sie gal ir didziausi :) Dar megstu veziauti tai LABAI seniai dariau.... :) cia galeciau gal daugiau pasigirti mes su Pusbroliu senais gerai laikas per kas kur 8-10 val pagave apie 1000 geru imamu, bet cia jau labai seniai... :) gaudem TATULOJ, kur dabar sako nieko nebepagauna :)

Na tai tiek... veliau po biski labiau susipazinsim. :)

 #131874   Trinx
 29 Lie 2009 19:07
Oba, varciau ir nepastebejau :lol: As esu Evaldas, gimes 1990.07.11 Klaipedoj, pradejau zvejot nuo 6 metu~. Pirma zvejyba atsimenu kaip vakar, kai gavau gimtadienio proga dovanu meskere, vilhelmo kanale ant minkos gaudziau raudes, tada nesveika ispudi padare raudes, kurios tuomet atrode didziules.. Visad buvau gamtos vaikis, visas vasaras leisdavau kaime, ant Susties - Salpes - Sysos upelio kranto. Dabar zvejoju viska ir visur ziema/pavasari/vasara/rudeni.

 #131879   Gadas
 29 Lie 2009 19:25
Edošiau, zinok tikrai nepamenu, panu tik tiek kad privaziuodavom tilteli ir i kare puse eidavom, nuo jo kokius 100m. bet turbut Tatula nevienas tiltelis :) bet siaip kiek vaziuodavau tai tik i tatula ir siaip gan daznai keik pamenu i skirtgas vietas... Jo del maro kas ka girdejau... :( siaip pabandysiu ant mapsu paziurete :) gal rasiu.... :)

 #132306   Vytautas88
 03 Rgp 2009 10:39
Sveiki, aš Vytautas, iš Panevėžio. Nuo mažens mėgdavau žvejot, tačiau buvau apleidęs šitą pomėgį, pastaraisiais metais pasitaisiau, važiuoju žvejot kone kas antrą atostogų dieną. Žodžiu esu megėjas :)
Labiausiai patinka gaudyt lynus tamsiu paros metu, kartais nulekiu smulkmės pagaudyt dėl džiovinimo (prie alaus labai skanu).
Tai šiam kartui tiek..

 #132765   algirdasss
 06 Rgp 2009 09:16
Sveiki esu Algirdas sviesa isvydau 1990.10.27 Kaipedoje cia ir dabar gyvenu.Zvejoti pradejau kaip ir visi nuo tada kai jau eidavau pats. Nors kaip pasokojo mama dar sededamas 4 ratu varomam bolide issprogusiom akim ziuredavom kaip tetis gaudo zuvi :grin: Nuo to ir susirgau.Pirmos zvejybos buvo sodo prudose su bambuku gaudydavau eseriukus ir leisdavau i vone ir ziuredavau kajp jie plaukioja zinau buvau mudakas '''bum.Pirma rimta zukle buvo kai tetis pasieme i zvejyba drevernoi kaip bebutu keista tada ir sugavau savo didziausia laimiki 9kg lydeka :bvia .Gaudau visais irankeis spiningas, plude,dugnine,museline,juroje.Svajone nuvaziuot pazvejot usoriu, bet nezinau kur,kajp, kada :piktaz .

Tai sy kart tiek...

Geru laimykiu.. :aliukas-2

 #137655   Bratka
 02 Rgs 2009 21:13
Sveiki,as Mantas 1980.05.18 gimiau Vilniuj jame ir gyvenu.Zvejoti pradejau nesenai pries kokius 26metus :grin: ,budamas 4-iu istraukiau savo pirma lydeka.Didesne zvejybos laiko dali praleidziu su spiningu,bet pludei ir dugninei taip pat kartais randu laiko. Manau su senbuviais susibiciuliausim,jei kas ne taip stipriai nepeikit,as juk sviezias cia :grin: .

 #140082   .....-=tadis=-.....
 13 Rgs 2009 19:51
sveiki esu tadas is klaipedos man dabar ira 15 pradejau zvejoti 5-6metu nuosavam prude karosiukus,rimtai pradejau zvejoti gal pries 4metus o dar rimciau pries 2 metus.mano didziausios zuvys lynas 2kg lydeka 1.5kg o pati didziausia lydeka buvo uzkibus ant slieko ta lydeka buvo tokia didele kad nejo niekaip istempti i pavirsiu tik pamaciau galva kai nere i gelme tai viska nutrauke :evil:

 #140245   Mindas
 14 Rgs 2009 10:40
Sveiki, esu Mindaugas is Kauno, gimiau 1975m, zodiakas - vezys. Gyvenime zvejojes tikrai nedaug, per atostogas prie ezeru ir panasiai, paskutiniu metu zvejyba smarkiau susuko smegenis, bet siaip galima sakyti, kad siame uzsiemime esu naujokas. Apie kazkokias dideles zuvis pasigirti tikrai dar negaliu.

 #150147   Rimax
 04 Lap 2009 10:08
Sveiki visi, esu Rimantas iš Mažeikiu, gimes 1985, pirma žvejyba buvo gal kokių 5 metu, nežinau kodėl bet žiema nežvejoju, didžiausias laimikis 11,8 kg menkė

 #150202   Intras
 04 Lap 2009 14:37
Sveiki meskeres broliai :-D ,lankausi jau cia keleta menesiu,bet sitos temos dar nebuvau uzmates :oops: ,tad prisistatysim :grin: Tevai dave varda Rytis,tad ir po sioliai jisai :-D Gimiau 1985.05.18d Kauno rajone-Zapyskio miestely ten ir augau 10metu :-D Kadangi upiu karalius Nemunas, buvo vos keli simtai metru nuo namu tai ir dar vaikas budas uzsikreciau nuostabu malonuma teikiancia liga-zvejyba.Pradejau zvejoti gal 5-6 metu,pirma meskere ant pagaliuko suvyniota zilka,kelios dideles saibos nuo varztu ir kablys gana ne mazas,tai buvo mano pirmoji dugnine :-D Didziausios sugautos zuvys: Ledeka-2kg,Salatis-2.5kg,karsis-2.5kg Labiausei megstama zvegybos saka spiningavimas,bet megstu ir prie dugninukes pasedeti ir y plude paziureti :-D Saves be zvejybos neysivaizduoju,kaip sakant zvejojau,zvejosu ir zvejosiu :-D Beja zemai lenkiuosi moderam kurie sukure toky saunu puslapiuka.Nei zvynu,nei uodegu... :-D

 #150859   Rukis
 07 Lap 2009 12:28
Sveiki visi,nutariau ir as siek tiek apie save papasakoti.Tai va,gimiau pries 32 metelius Mazeikiuose,zvejoti pradejau nuo 7 metu,o kibiriuka su gyvais karosiukais tevui jau nesiojau nuo kokiu 5 metuku. Taip jau isejo,kad turejau gera zvejybos mokytoja(tevuka) ir dabartines sunkios mano ligos kaltininka:) Aciu Dievui ir tevukas gyvas ir liga uzkreciama,ja jau apkreciau didiji savo sunu,na,o mazasis laukia savo eiles :) Zvejyba-liga,bet jai as absoliuciai neturiu jokio imuniteto ir atvirai pasakius-nenoriu tureti,tai nenusakomas jausmas. Lygiai pries 12 meteliu likimas susikloste taip,kad gavau persikelti i Plunge,butent nuo to laiko pradejau tikslingai gaudyti karaliskasias zuvis,myliu as Plunge,kur dar gali isejes vakare pasivaikscioti po miesto parka tuo paciu sugauti upetaki ar kirsli Babrunge,cia pat ir mylima Minija,iki kurios nuo mano namu 5min kelio,bet ne tame esme,esme tame,kad daznai galiu uzsiimti tuom ka megstu...Labiausia prie sirdies spiningas,gaudau ir pludine meskere,kartais ir dugnine uzmetu,labai patinka poledine zukle,tiesa,ziema daugiau blizgiauju nei avizele virpinu. Kazkokiomis ipatingomis zuvimis pasigirti negaliu,nu gal upetakiu 1,9kg,42 cm kirsliu,3,2kg sapalu,velniu sugautu 1,3kg eseriu ir 3,5kg vegele,lydeku ispudingu nesu sugaves ir 4kg ribos nesu perzenges,pagauta zuvis dazniausia keliauja atgal,o ypac tai liecia karaliskasias zuvis-upetakius paleidzius visus,kartais tik koki kirsli sudymui prigreibiu ir tai skaudancia sirdimi,tai tiek apie mane,tikiuosi susibendrauti su forumo senbuviais ir kada nors ir pazvejoti kartu,ai,tiesa,pamirsau,vardu esu Mindaugas,tai tiek ;-)

 #153305   Ignelis
 18 Lap 2009 00:31
Ignas - Ignelis
1988.10.12 gimes ir paaugintas Klaipedoi, taciau uzhauges Kedainiuose :eek: :grin: jau trys metai kaip vel klaipedietis ir gyvenamosios vietos keist nesiruosiu :lol:
Esu priklausomas :oops: :cool: berods nuo 4 metu. Nuo 6 metu mama jau viena leisdavo prie prudo... :cool: :-D :!:
zhukles budai: feederis, surfas, retkarciais spiningas, sekanti pavasari manau bus ir mach'as

 #154222   artcore
 21 Lap 2009 18:59
Sveiki visi! :)

As esu Žilvinas. Taip pat kaip ir dauguma Jusu turiu priklausomybes gena zuklej:) zvejoju nuo vaikystes:) Labiausiai megstu spininga:) Nors kartais neatsisakau ir pludines ar dugnines:) deja dar man neteko ismegint muselines, bet lb jau rupi:) Na tikious bus idomu ateityje pasidalint patirtimis su Jumis:)

Geru zukliu:)

 #155584   Robinjo
 26 Lap 2009 14:58
Kaip as cia uzmirsau atsizymet, net nesuprantu :cool: 1981-05-22 "mailius" ,vardu Robertas , isvydo sy pasauli :lol: Kadangi tevuks pats zvejys, tai toki "uzkrata" pasigauti buvo lengva :lol: nuo 5-6 metu jau dardedavau ant mopedo bako i zvejyba :cool: . Gyvenant tokioje vietoje, aisku ir ne paslaptis , kad ir zuvies per trumpa gyvenima mates nemazai :
Karsis 3.5kg
Eserys 1.5kg
Lydeka 5.55 kg
Starkis 4.6 kg
Karosas 1.7kg
Ungurys 2.3 kg (pasiilgau Dusios ezero)
Kuoja 940 gr
Vegele 2.5kg (manau bus neuzilgo didesne)
Salatis 3.2kg
Paskutinį kartą redagavo 1 Robinjo. Iš viso redaguota 26 kartus.

 #155625   dima
 26 Lap 2009 16:30
dima 1993m. gamybos ;-) gimiau vilniuj iskart kaip sakoma prie ezero megstu plude spina na gal dar dugnine bet nedaug na kaip pirmam kartuj uztenka prisistatimo ;-) :roll:
 #163426   Zygis16
 07 Sau 2010 16:29
Sveiki esu zygis 16 metu is klaipedos zvejoti pradejau 2008 vasara ir uzsikreciau sia liga.zvejoti ismokau pas pusbroli prie labai zuvingo tvenkinio.neseniai nusipirkau spininga iki tol zvejojau pludine.dazniausiai zvejoju daneje,mumlaukio ezere.didziausia zuvis 700gramu lynas.
 #163724   Wytux
 08 Sau 2010 16:10
Sveiki visi. Gimiau 77ais Druskininkuose. Ten ,kol baigiau mokykla, su tevuku 'siaubem' Dzukijos vandenis. Po to univeras ir darbas Kaune, keli metai uzsienyje ir vel Kaunas. Cia zvejoju mazai- nera kur :donknow' - 'kolukuose' nelabai prates :oops: Kadangi jamiau zmonele is Ukmerges, dabar esant progai trainiojuosi Sventosios pakrantemeis ir tiriu stovincio vandens telkinius siame rajone. Neretas svecias ir Dzukijoje. Nezvejoju (kolkas) museline, negaudau karpiu (paromis ar savaitemis) ir iki juros nedavaziuoju. Visa kita po truputi bandau megejiskame lygyje. Paskutiniu metu labiau linkes prie 'baltos' zuvies :grin:
 #165147   Oto
 13 Sau 2010 08:17
Sveiki as Mantas. Gimiau uzaugau slt o zvejot pradejau kada pats pavaikciau tevas nuo mazens vesdavos. Siaip nesu usiciklines ties vienu zvejybos budu, bet dazniausia praktikuojama tai dugnine pludine. Didziausia zuvis dar nesugauta , o kad neatrodiciau melagis skaiciu nesakysiu idesiu foto kaip bus ;)
 #165319   henyte
 13 Sau 2010 17:30
O...Labai atsiprasau,kad tik dabar pastebejau,kad egzistuoja ir tokia skiltis.Esu beveik 35 (kur ir kaip laikas dingsta nezinau),gimes ir uzauges Klaipedos m.,apie save manau,kad esu gerokai chamavotas ir pasiputes :),bet ziauriai savikritiskas...Esu nezenotas,todel darau,ka noriu,kada noriu ir kur noriu.Vienu zodziu laisvas menininkas :).
Na ir truputi apie tuos kas krito nuo mano rankos...Zvejot pradejau tikriausiai nuo kokiu 10 meteliu ir pirmasis laimikis buvo pleksne pagauta ant blizges,is dreifuojancios valties Kursiu mariose,kitaip sakant "kapeliuojant",na ir didzioji dalis zvejybu iki siol vyksta mylimam "Zulike" is valties.Didziausi laimikiai taip pat is Kursmariu:starkis 7,5 kg,lydys apie 4,5 kg,slakis ar lasisa apie 2 kg,zvejybos vietoj nr.2-Nemuno delta-3 kg salatis,na o paciu didziausiu zuvu,kaip ir daugeliui tikriausiai,taip ir neisejo pamatyt :(.Zvejybos budas,99% laiko - spiningas.
 #166253   Universalas
 16 Sau 2010 11:43
Sveiki ::hai-bai . Esu Karolis 17metu. Zvejyba uzsikreciau nuo 7 metu. Pirmos zukles vykdavo pruduose, gaudydavome karosus, su bambukine meškere. Kuo tolyn tuo labiau pamegau įvairius gaudymo budus. Kol galiu zvejoju su pludine ar dugnine, rudeni visalaika imu spininga. Didziausios zuvis. Karpis 10,2kg, karsis lygiai 2kg, lydeka 5,9kg. Dabar susiviliojau sapalu zukle, jiems skirsiu seis metais daugiau demesio. Tai tiek. ;;yel
 #166290   Ecka357
 16 Sau 2010 14:18
Sveiki, Esu Edgaras 14metu. Zvejot pradejau nuo 11metu zvejodavau sode su kaimynu ispudingu laimikiu nebuvo viena kart isejau pazvejot mazu eseriuku ir karsi 2kg uzkabinau nuo tada pradejau dometis rimtesne zukle o dabar didziaja zukles dali uzima spiningas. :)
 #169027   Vuger
 28 Sau 2010 18:09
Sveiki broliai rybokai. Zvejoju nuo tada kiek save atsimenu :). PO lidines zukles sezona pradejau nuo gruodzio menesio. Bet rimta kliova turejau tik pirma zukle. Ta diena pagavau ant skrituliu 3 grazios lydekos. Po to vazinejau kas savaite po visokius ezerus,ale nieko rimto nebuvo. Vazinejau i Asveja,Kanapelka,Glintishkes,Varnyshkes. bet visur smulkme,arba tuscia. Hebra ptarkit kur ieskot podlesciku :D arba rimtu kuoju... :mėlynvarla
 #169032   Vuger
 28 Sau 2010 18:20
Dar hebra atleiskit neparasiau apie save :). Mano vardas Jaroslavas,man 37 metu,gyvenu Vilniuje,turiu zmona ir trys pacanus :D irgi rybokai :D,esu pasineses ant vasarines karpiu zukles tvenkiniuose. Taip pat megstu zvejoti su pludine,dugnine ir velkiauti. Dirbu apsauginiu ir visa laisvalaiki stengiuosi skirti rybalkai :D ale ne visada iseina,nes dirbu dar prie baldu gamybas. :ruko Eigu kas norejas pasidalinti savo patirtim lauksiu pranesymu. ;uolrait
 #172668   saivaras
 14 Vas 2010 11:30
Aivaras - Lokys,

esu žvejys - mėgėjas. Ypač mėgstu atviro vandens sezoną ir žvejybą dugnine meškere (balta žuvis: karosas, karšis, karpis, lynas,...).
Vandens telkiniai:
Kaunas - Kauno marios, 3 N upės (Nevėžis, Neris, Nemunas);
Panevėžys- Ekrano marios, Dubuliai, ..., Mūšos tvenkinys.
 #173941   Marozas66
 21 Vas 2010 20:20
Sveiki, esu Laimonas is Kauno. Man 25 :ruko Gyvenu palei Kauno marias, todel nuo mazumes jau buvau pazindinamas su zvejybos ipatumais :) Megstamiausi zvejybos budai: rudeni markyti dugnine mariose ir gundyti karsiokus, o numeris vienas - pludine. Nera didesnio malonumo, kaip su ilgu kotu isikinkyti baltasoni zuvelioka ir su plonais valais ji parsivilkt kranta ;) Megstamiausi vandens tvenkiniai : Kauno marios (siemet visiskai baigiu jomis nusivilti), Nemunas, Neris ir beveik kiekvienas laisvas vasaros savaitgalis praleidziamas Kietaviskese, Ilgio ezere. Didziausias laimikis istrauktas pludine - karsiokas 3kg.200g. Pagautas pastarajame ezere. Kotas 7metru, valas 16, pacefke 12kos. Kova atrodo truko visa amzinybe, bet draugas sake, kad vargau apie 20min :) Tai tiek apie mane.

Beje esu labai piktas ant zmoniu, kurie Kauno mariose sugeba 3kilometrus tinklu sugrust ir saiko nejaust. Jei cia tokiu yra, pyksimes :-ug
Paskutinį kartą redagavo 1 Marozas66. Iš viso redaguota 21 kartus.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 12
  • VDS, VPS serveriai
  • Bronzinė žuvis
  • Žvejybos reikmenų parduotuvė